bugün

sevdiği entry'ler

solcuların uslanmayacağı gerçeği

Solcu deyince benim aklıma che falan geliyor, özgür özel veya yözdil… yani..

solcuların uslanmayacağı gerçeği

Şu an halk tv'yi izliyorum, ekranda özgür özel ile malum spammer kitap yazarı ünlü gazetecinin bidon kafa tartışması için 7 kişi toplanmış, altta da istanbul'da ekmek fiyatının 5 tl'den 8 tl'ye yükselme haberi alt yazı olarak geçiyor.

Halbuki tam tersi olması lazımdı mantıklı düşünürsek değil mi?

Ben burada kötü niyet arıyorum kimse kusura kalmasın.

eşcinsellik

Eşcinsellik epigenetik bir hastalıktır ve tedavi edilebilir.

eşcinsellik

hintlerde o kadar yaygın bir şey ki, ne afganistanda, ne de pakistan ve hindistanda bunu hiçbir yasakla engelleyemiyorlar!

aksine kadın erkek ilişkilerini baltalayan hukuk bu ilişkileri daha da şiddetlendiriyor!

atatürk e sövüp türküm diyen cahil

atatürk'e söven sövenler yahudi cesaret madalyası alan bir gürcüye tapıyorlar zaten. başbuğ atatürk'ü gerçek türkler sever sadece. araplaşmış mankurtlar değil.

görsel
denilesi cahil kişidir.
kimse atatürk'e sövüp ben türküm diyemez!

Türklükle alakası olmayan vefasız ve kırıcı biridir.

halkımızın asıl sorunu yeterince sikişmemesidir

Kadınların çoğunun istediğiyle çıkıp yattığı, geri kalanını yalnızlığa terk ettiği ve cinselliğin anlamsızca tabu olarak görüldüğü bir ülkede haklı bir iddiadır. 30 dakikada iki tarafı da tutkunun zirvesi ve deşarja ulaştıracak bir keyfin tabu olarak görülmesi saçmalığını asla anlayamayacağım.

Yer: alanya,
Tarih: bugünler..
Saç tıraşı modeli: keko

https://x.com/tarihenstit.../1803520767553904742?s=46

Şimdi herkes bu başlığa gülüp geçecek ama doğru bu.

Gerginlik, stres, kavga, gürültü, öfke krizleri, kıskançlık krizleri, özgüven problemleri falan hep seks hayatının olmamasından ileri geliyor. Her insan hormon taşıyor. Seks de bir içgüdü. Buna karşı koymak anlamsız. Bol bol sevişeceksin ki pamuk gibi olasın.

Şöyle bir durum da var, herkesin karısı kızı çok değerli ama iş başka kadınları tavlamaya gelince herkes erkek kesilir bu ülkede.

Ülkede çarpık bir ahlak anlayışı mevcut. Erkek yapar ama kadın yaparsa sonu ölüm olur kafasında olanlar her yere dehşet saçar tabi.

Yaptığım sosyolojik araştırmalar, mülakatlar neticesinde vardığım bir sonuç. Ayrıntılı bir yazı yazmaya başlamıştım ki , uykum geldi. Ilerleyen zamanda bu konuyu ele alır hepinizi aydınlatırım.

Ayrıca hepinizin amq.

kürtler sadece türkiye değil ortadoğu içinde sorun

Ben sıkıntının Kürtler olduğunu düşünmüyorum.
Kürtlerin mevcut devletler için sorun teşkil etsin denerek çizildi bence bu sınırlar.

Mesela tüm Kürtler tek bir devlet içerisinde yer alsaydı, yine bu denli bir kargaşa olmazdı diye düşünüyorum.
Veya Kürtlere ırak ile Suriye arasında yahut iran'da mahabad'da küçük bir devlet verilmiş olsa yine bugün buralara gelinmeyebilirdi.
Mesela farklı ülkedeki Kürtleri destekledi mi mahabad, en azından gidip vurabileceğin bir adres olurdu, mağara mağara terörist aramazdın.

Ama öyle bir sınır çizilmiş ki bir kısmı Türkiye'de, bir kısmı Suriye'de, bir kısmı Irak'ta, bir kısmı iran'da kalacak şekilde..
Tamamen canları istediğinde Batı'nın suistimal edeceği şekilde.

Şayet biz Musul sorununu halletmiş olsaydık bugün yine bu denli bir terör olmayacaktı.

kürdistan

başlıkta niye hiçbir şey yazmıyor ?

kendini hunharca teşhir eden liberal türk kızları

Türk kızlarının belki %5ini ifade ediyor. Fakat şu da bir gerçek ki cinselliğin tabu olmaktan yeni yeni çıktığı bir toplumda bu tarz görüntüler doğal olarak dikkat çekiyor. Ayrıca ekonominin ciddi bir krizde olduğu, maaşların düşük ve gelir adaletsizliğinin son derece çarpık olduğu bir toplumda cinsellik de bir meta aracı olarak kullanılmaktadır. Bununla birlikte bizim toplumun menfaatçi ve paraya fazlasıyla önem verdiği de unutulmamalıdır

türk erkeklerinin sürekli abazan olması

böyle olmasa çirkin kızlarımız nasıl adriana lima gibi ego yapacak.

türk erkeklerinin sürekli abazan olması

abazanlık yalnızca true vb yuzırların değil, türk erkeklerinin kahırı ekserisinin içinde bulunduğu ruh hali, her gün sevişmek için bir karı bulup evlenmeye çalışıyorlar.

ve ellerindeki mal ıskartaya çıkınca hepsi eskorta, genelevlere gidiyor.

hepsi de elli altmış yaşlarındayken, başkalarının karılarıyla birlikte olmak için kırk takla atıyor.

kitap okuyan erkek

hayat tecrübesi ve sosyal yaşantısı yok denecek kadar azdır. eli iş tutmaz, hiçbir başarısı, uzmanlığı yoktur.

kitap okuyan erkek

akranları am peşinde koşarken,
o eşi instada kaslı erkeklerle yiğişse bile
raskolnikov kirasını yine geç yatırmıştı gibi abidik gubidik satırlarda kaybolan zavallı kuş beyinli bir ahmaktır.

pinokyo misali beyinsiz bir kukla arayan kadınlar için ideal bir köle.

havayla savaşıp, rüya avlayan budala bir hayalperest.

herkes tarafından sevilmek

sözlükte sadece aykolik'e nasip olmuş mertebe...

ismeti yazar yapan moderatör

(bkz: tez vakte sikile)