entry'ler (17)

dexter morgan

geri dönse keşke dediğimiz seri katil.

game of thrones

5. sezonun ilk dört bölümü nete düşmüş. ben olsam bir kaç saat sonra buralara uğramam. zira buralar spoiler kaynıyor olacak.

bloodline

netflix'in yeni aile draması. an itibariyle ilk bölümünü izledim. insanın ağzına bir parmak bal çalıp bıraktılar.

--spoiler--

''ula bu adam size ne etti?'' diyor insan. öldürmenizi gerektirecek kadar kötü ne yapmış olabilir?

--spoiler--

altyazı düzenleme grubu

divxplanet'te yüklediğin altyazıyı çeviri, teknik ve imla bakımından inceleyip, değerlendiren grup.

tv tarihinin en iyi 3 dizisi

- breaking bad
- dexter
- house of cards, game of thrones, friends

bu dizilerden üçünün kesinlikle olması gerektiği listedir.

mahallelerin olmazsa olmaz tipleri

sürekli pencere kenarlarında ya da kapı önlerinde oturan, mahalleye giren çıkanı; kimin markete gittiğini, marketten dönerken poşetlerde neler olduğunu gözetleyen, +60 yaş üstü teyzeler mutlaka bu tipler arasındadır.

mini etek giydiği halde ahlaktan bahseden kız

ahlakı mini etekle ölçenlere karşı en güzel cevabı verendir.

whiplash

gerilimi hiç eksilmeyen, film boyunca sizi gerilimin içine çeken muhteşem bir film. filmin başrollerinde j. k. simmons ve miles teller var. yönetmenliğini ise ilk uzun metraj yönetmenlik deneyimini yaşayan damien chazelle üstleniyor.

shameless

--spoiler--

5. sezon 3. bölümü ile frank'in yine formunda olduğunu görüyoruz.

+ frank ben dünyayı görmek istiyorum.
- ben gördüm bir boka benzemiyor.

--spoiler--

30 ocak 2015 unicaja malaga fenerbahçe ülker maçı

yaptığımız aptalca top kayıplarına karşılık malaga'nın sadece 30 sayıda kalması bizim için çok büyük bir şans. umarım ikinci yarıda takım kendine gelir ve gerçekten oynamaya başlar.

kendini yakışıklı mı sanıyorsun

kendini gerçekten yakışıklı sanan birisi için özgüveni tam anlamıyla yerle bir eden sorudur.

brooklyn nine nine

andy samberg'in başrolünde olduğu golden globe ödüllü, gülme efekti olmayan ancak gülme garantili bir komedi dizisi. izleyiniz efendim.

george ezra

ilk dinlediğiniz anda ''bu ses bu adamdan mı çıktı? '' diye düşünebileceğiniz, acayip güzel sesli şarkıcı.

foxcatcher

channing tatum, steve carell, mark ruffalo gibi isimlerin başrolünü üstlendiği bir dram filmidir. filmde mark ruffalo ve steve carrel'in oyunculukları göz dolduruyor. channnig tatum ise ilk defa gerçekten bir filmde ''oynuyor'' havası veriyor.

sultanbeyli

zaten buradaki tipler yetmiyormuş gibi bir çok suriyeli'nin de eklendiği istanbulun bir ilçesidir.

klas futbolcu denince akla gelen ilk isim

(bkz: alex de souza) tartışmasız cevaptır.

entrynin yarısını girip vazgeçmek

gelebilecek tepkilerden korkulması sonucu oluşan durumdur.