bugün

fox un yeni sezonda yayına girecek olan polisiye komedi dizisi.
http://www.youtube.com/wa...mbedded&v=D1UzmW77F30
hep bizim yapımcılar onlardan özenecek değil ya bu sefer onlar yerli yapımdan özenip yapmışlar.
(bkz: patlak sokaklar)
çok komik ve lalak bir dizi.

http://www.dizi-takip.com...x?Isim=Brooklyn+Nine-Nine
serin serin bölümleri izlediğim ve gülmekten öldüğüm dizi. american komedisine çok gülmem nadir eserler dışında ve adamlar yapmış. polis akademisi kıvamında izlenesi dizidir.
hayatımda sinema dizi olayında iki tane büyük hatam vardır; birisi fight club'ı dövüş filmi sanıp sinemada izlememiş olmam diğeri de adından dolayı polisiye sanıp bu diziyi bu kadar geç fark etmiş olmak. bir sezonu bir günde biter ve zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız. şahane demek az gelir. gülme efekti olmayıp kahkaha attırabilen nadir yapımlardan.
Severek ve beğenerek izlediğim, muhteşem komedi dizisi.
her bölümü çok kaliteli, 20 dakikada mükemmel işler yaratan dizi. inanılmaz.
andy samberg'in başrolünde olduğu golden globe ödüllü, gülme efekti olmayan ancak gülme garantili bir komedi dizisi. izleyiniz efendim.
mukemmel derecede eglenceli bir dizi. bileni izleyeni cok azdir. kesinlikle tavsiye.
komedisi üst seviye bir dizidir. peralta ve holt un çekişmelerinin olduğu bölümler daha da iyidir.
2. Sezon finalini yapmış komedi dalında dünyanın en underrated dizisidir. Bu kadar az izleyicisinin olması beni üzüyor. Her şeyden önemlisi de dizisinin sezon onayı alıp alamayacağı. Neyse ki 17 Ocak'ta yapılan haberle bize 3. Sezonunun onaylandığı söylendi. rahat rahat izledik dizimizi.

Son olarak diyeceğim o ki, sözlük yazarlarının önerdiği komedi dizilerinin başını bu dizi çekiyor.
üçüncü sezonu başlamıştır. sevinçten izleyemiyorum bile.
Komedi ihtiyacıma ilaç gibi gelmiştir.
peraltaya talibim esra hanım.
Netflix te neden 3 sezon var ve yeni sezonları ne zaman eklenir bilen yazsın acil.
keyifli bir sitcom dizisi.
Arkadaş tavsiyesi üzerine başlayıp bağımlısı olduğum dizi. Harika karakterleriyle ve inanılmaz esprileriyle dört dörtlük bir komedi dizisi. Halloween bölümleri özellikle harikadır. izleyin izlettirin.
Arkadaşımgile gittiğimde Netflix'de izlediğini gördüğüm über güzel dizi.Sıkıldığım bölüm hatırlamıyorum.
izledikçe eski polis olma duygularım tekrar tekrar kabarıyor ve kahretsin ki izlemekten kendimi alıkoyamıyorum. Çok güzel dizi. Bu gidişle biraz daha izlersem ciddili polis olacağım galiba..
Komik ve eglenceli bir dizi. Cani sikilana tavsiyemdir.
izlerken çay içebiliyor muyuz ?
çok kral dizidir.

cidden güldürür.
Nasıl da gecikmişim izlemek için... Günlerdir modumu yükseltiyor. Karakterlerin hepsine ayrı ayrı gülüyorum. Scully ve Hithcock un gamsızlığı ayrı komik
yeni sezonu 6 şubatta başlayacakmış. özledik be reyizler. hepsi de ayrı alem. ama peralta'nın şüphelilerle i want it that way korosu yaptığı sahne var ya tam efso. özleyenler ve başlamak isteyenler buradan yakın.

(bkz: https://www.youtube.com/watch?v=HlBYdiXdUa8)
izledim bu diziyi. Bayılmadım, korkunç da değil.
Karakterler fazla karikatürize geliyor bana. O yüzden hikayeden koparıyor zaman zaman.
Kafa dağıtmak, boş vakit değerlendirmek için iyi bir seçenek. Ama deliler gibi yeni sezonda beklenmez. Tam bir televizyon dizisi işte.
güncel Önemli Başlıklar