bugün

entry'ler (80)

mcdonald s

Patatesleri efsane olan marka. Ayila bayila yiyoruz efendim.

en yakındaki kitabın yazarı

(bkz: josé mauro de vasconcelos)

karton kutuda civciv yetiştirmiş efsane nesil

Iki gün sonra civcivlerinin ölmesiyle üzülmüş nesildir.
(bkz: mor civciv)

yazarları an itibariyle mutsuz eden şeyler

14.45 te uyanmis olmak. Aldığım antibiyotikten mal olmus durumdayim.

izlanda maçının ilk 11 i

Yanakson var mi yanakson?

sunum korkusu nasıl yenilir

Heyecan tatmin olmamışlıktan, korku ise heyecana bağlı hata yapacağını ve gelen tepkilerin olumsuz olacağını düşünmekden kaynaklanır.
Sunumun ilk dakikalarında anlatacaklarina alternatif cümleler oluştur o kisimlara daha bir özen gosterip istediğin gibi anlattığında yavaş yavaş heyecanının yatıstıgını hissedeceksin ve bunu birden çok kez yaptığında artık sunum işi kabus olmaktan çıkacak.

girişi mükemmel olan şarkılar

Slipknot - sulfur.

agatha christie

Kisa ve güzel cinayet öykülerinin yazarı ablamız. Her gece uyumadan önce eserleri radyo tiyatrosu vasitasiyla hayallerimizi senlendiriyor.

islam ın başına gelen en kötü şey

Islami kendi çıkarları için kullananlar ve bunlara inanacak kadar zayıf din bilgisine sahip olan fakat kendini Allahın en dindar kulları sana topluluklar.

endüstri mühendisliği vs makine mühendisliği

ikisini de okumus bir insan olarak,
Endüstri Mühendisliginde kiz çoktur makinede kiz mi o ne lan?
Endüstri Mühendisliği daha sosyal bir muhendisliktir makine mühendisligi kanka bugün kapanıp ders calisiyoruz taaam mi?
Endüstri Mühendisliği mezunlari kolay is bulur makine mühendisi itine dök durumuna geldiği için biraz sürünür.
Son olarak makine mühendisi endüstri muhendisinin yapabileceği her şeyi yapar ama endüstri mühendisi için ayni şeyi söylemek mümkün değildir. Bu yüzden benim gözümde makine mühendisinin alacagi versustur.

adam yerine koyulmak için gereken şeyler

Günümüz için üzülerek para.
(bkz: money talks)

bin yılın en sert kışı geliyor

Bu kez doğruluğuna inanmiyor degilim zira sabahin altisinda yataktan kalkarken son gunlerde bi üşüme bir titreme geliyor.

sözlük yazarlarının çektiği fotoğraflar

görsel

erkek sevgilinin bakir olmadığını öğrendiğin an

Fikirlerimde ona dair hicbir şeyi değiştirmeyeceğinden benim için siradan anlardir. insanlarin gecmisiyle degil suan ve sonrasiyla ilgileniniz yani, önemli olan birlikte bir gelecek kurmak ise iki tarafta buna odaklandigi takdirde her şey daha sağlıklı olacaktir. Onun disindakiler ayrıntı çöplüğü.

ille de gideceksen hosuma git diyen erkek

istemsizce sinirden güldürür.

yazarların an itibari ile moralini bozan şeyler

Yarın işe gidecek olmak. insan bunun için altida uyandirilir mi?

mustafa kemal atatürk ü sevmeme nedenleri

ilk ve tek neden: çomar olmak.

kadınlar solcu sever

Kesinlikle doğrudur efendim.

en güzel kız isimleri

(bkz: idil)
kizçeme vereceğim isimdir.

ikinci üniversitede okumak istenilen bölümler

Rus dili ve edebiyatı.