entry'ler (13)

düşün ki o bunu okuyor

Ah seni ne kadar özledim bir bilsen be güzelim. Kimseye iç dökememek o kadar zor ki. Bir sen vardın sana döküyordum ama artık sende bıraktın beni. Biliyorum çok hata yaptım ama seni sevmekten bir an bile vazgeçmedim. Hep aklımdaydın. Unutmak için herşeyi yaptım, tam unuttum dedim yine bir yerde karşıma fotoğrafın çıktı kahroldum. Canımın ne kadar yandığını bir Allah birde ben biliyorum be bitanem.. Keşke bir sabah bana tekrar mesaj atsan desen ki çok hata yaptım sana karşı çok pişmanım affetmem mi sanıyorsun? Rüyalarıma girmenden ben bıktım sen bıkmadın mı hâlâ? Seni kızım diye seviyordum, hatunum diyordum senin bu yaptığın kalbimi deşti geçti ne duygu bıraktı ne birşey. Artık istesemde ağlayamıyorum bile. Aah çok özledim diye iç çekmekten bile bıktım artık. Tek bilmen gereken şey ben buradayım ve seni bekliyorum. Sen yaz yeter ki.. Hala fotoğrafların duruyor, mesajların duruyor bakınca kalbim ağrıyor, titriyorum. Tek dileğim geçen sene yaz mevsimine geri dönebilmek. Ama biliyorum ki o zamanlara dönmek yürüyerek uzaya çıkmaktan bile daha zor.. Gece yarılarına kadar konuştuğumuz o geceleri, ilk defa ettiğim iltifatlardaki o heyecanımı, mutlu uyuyup mutlu uyandığım o günleri çok özledim. BEN SENi ÖZLEDiM BE GÜZELiM, HATUNUM, HERŞEYiM...

html css js php mysql bilen kız

Bu devirde pek bulunamayan harbi sözlüğün yazarı kızdır. Bilen varsa uzun uzadıya sohbet edebilirim. Yardıma ihtiyacım olan konular oluyor. Daha stajyerim!

cağ kebap nerenin

Cağ kebabı yalnız (bkz: oltu) değil aynı zamanda (bkz: olur), (bkz: şenkaya), (bkz: yusufeli), (bkz: ardanuç), (bkz: tortum), (bkz: uzundere), (bkz: ispir) ilçelerine de aittir. (bkz: Yusufeli) ilçesi bir zamanlar (bkz: Erzurum) iline bağlıydı, fakat daha sonra (bkz: Artvin) iline bağlandığı için (bkz: cağ kebabı)'nın anavatanı (bkz: Artvin) ilidir.

html programlama dilini bile bilmeyen tip

HTML bir programlama değil "hiper metin işaretleme" dilidir.

karınız olsa aldatır mısınız

istediği kadar monotonlaşssın yinede aldatmam. aldatacak olsam evlenmem zaten

kızların hoşlanma belirtileri

Aşk boş iş.

dış hemoroid ameliyatsız geçmez zırvası

1 ay önce tuvaletten çıktıkran sonra vuku bulan makatta ağrı, şişlik ve kaşıntı sebebiyle 2 gün sonra acile gittiğim ve hastanede konan dış hemoroid tanısı ile başladığım tanıştığım hastalık. (bkz: procto glyvenol), (bkz: lavman), (bkz: x m diet), (bkz: brufen 400) gibi ilaçlar, artı birde sabah-akşam olmak üzere (bkz: batticon)'lu sıcak suya oturma banyosu verdi tedavimi başlattı doktorum. 5 gün sonra kontrol randevusu verdi farklı bir doktora. Randevu gününe kadar binbir türlü acılar çektikten sonra farklı bir doktora gittim cerrahi bölümünde elbette ki. 2-3 günde hafifledi bir tık, 5. günde de şiş inmeye başladı, morarıklığı gitti ve beyazladı. gittim kontrole 5 gün sonra, iyileşme var dedi üstte dediğim çoğu ilacı bıraktırdı sadece sabah-akşam (bkz: procto glyvenol) ve (bkz: batticon)'lu sıcak suya oturma banyosuna devam et 2 hafta sonra tekrar kontrole gel dedi. tamam deyip aldım randevuyu. neyse iki hafta boyunca kullandım kremi ve o banyoyu yaptım. birkaç gün sonra acı, ağrı ve şişlik azalınca oturma banyosunu kendi inisiyatifimle bıraktım. sadece sabah-akşam (bkz: procto glyvenol) kreme devam ettim. randevuya 1 gün kala neredeyse iyileşmiştim. randevu günü geldi gittm tekrar aynı doktora ve tamam komple ilaçları bırak tedavi olumlu sonuç verdi dedi. ancak 3 ay boyunca sabah-akşam tok karnına her gün (bkz: daflon) ilacını kullan dedi. şu anlık ameliyat olmadan ne şişlik var ne ağrı var ne acı var ne yanma, kaşınma hiçbiri yok. kanama zaten hiç olmadı. bugün 1.ay ve hiç hemoroid olmamış gibiyim. doktor şişlik az birşey de olsa kalabilir dedi o bile yok. tabi bunda benim etkim çok önemliydi. öncelikle kabızlık düzeltildi ilaçlarla. sonra lifli beslenmeye ağırlık verdim. yani uzun lafın kısası bu zırvalara inanmayın hemoroid, özellikle de dış hemoroid ilerlememiş ise çok rahatlıkla ameliyat olmadan düzelir. (iç hemoroidin 3 ve 4.evreleri hariç. onlar ameliyat ile.) umarım tekrardan nüks etmez..

an itibariyle dinlenen şarkılar

https://youtu.be/h19NgRaJ0Lc

içinden gelen neyse yaz

sığmaz buraya. çok çok uzun. (bkz: keder)

sevgiliyle yapılacak en güzel şey

sarılarak uyumak. çok keyifli olduğuna eminim fakat daha deneyemedim..

artık herkesin her yerde eşofmanla yaşıyor olması

bunlardan biride benim. çok rahat napalım yani??

interpals net

2 senedir her gün konuştuğum kız arkadaşımın olmasına sebep olan site. (bkz: uzak mesafe ilişkisi)
1 hafta sonra gelen edit;
üstte dediğim kız arkadaşımla 6 gün önce tartışıp, kavga edip küstük. siz siz olun uzak mesafe ilişkisi yapmayın. 2 senem boşa gitti.

uzak mesafe aşk

imkansızlıktan başka hiçbir şey değildir.