bugün

entry'ler (1427)

kaslı erkekler kaldırılsın kampanyası

Neyi kaldıracağız diye sormayı istediğim hede.

kripto para

birileri kazanırken başka birisi kaybediyor birinin kazanci bir başkasının kaybetmesine bağlı olan sistemlerde üretilir istihdam yoktur.
Üretime katkısı olmayan bir şeyin kazanç olarak adlandırılması aptallıktır
Dünyanın en büyük kumarı olduğunu düşünüyorum ve
Dünyadaki süper güçlerin yaptığı çılgın projelerin sermayedarı olmaktan daha öteye gitmez. Örnek: Elon musk

Artık adamlar kredi kullanmıyorlar yapacakları yüksek maliyetli projeler için çok kolay karşılıksız bir finans kaynağı bulmuşlar

Kripto paralara ilgi duyan meraklı arkadaşlar
Çılgın projesi olan insanlara bedava finans veriyorlar

Adamın sadece bir söylemi ile Bu piyasalar yüksek oranda yer değiştiriyor ise ciddi bir sorun var demektir
Dünyada kripto paraya ilgi gösteren ülkeler sıralaması incelendiğinde daha az gelişmiş hayalci ülkelerin kripto paraya daha fazla rağbet ettiğini görürsünüz
Daha fazla rağbet eden ülkeler sıralamasında ilk üçün içinde bulunmamız bizim çok akıllı çok zeki çok teknolojik çok ticari bir kafaya sahip olduğumuzu göstermez
Kumarcı olduğumuzu gösterir
Japonya ve Almanya gibi gelişmiş cari fazla veren ülkeler kripto paraya karşı bizim kadar ilgili değiller
Belki de onların harris kafası basmıyordur ne dersiniz?

kısası makbul olan şey

Belki de hayattır diye düşündüğüm hede.

bitcoin

An itibariyle deli gibi düşen altcoinlerin lokomotifi olan kripto paradır.

sözlüğün yüzde 99 unun aptal olması

Sol frame'ye bakınca doğru olduğuna inandığım iddia.

tek tabanca

YouTube'da çok kaliteli bir sayfadır.
Ancak uzun süredir içerik üretmiyor.

türkiye

Bir ülke düşünün ki herkes üç kağıtçı alıcısı satıcısı esnafı ustası herkes birbirine giydirmeye çalışıyor adam bayiden araba alıyor sıfır fiyatı üzerine satıyor ülkede deprem oluyor kira fiyatları 10 katına çıkıyor, hastalık oluyor maske kolonya karaborsa herkes birbirini dolandırmaya çalışıyor öyle bir ülke düşünün, düşündünüz mü evet var öyle bir ülke!!

cristiano ronaldo dos santos aveiro

Gelmiş, geçmiş en iyi oyuncu, frikikte usul değiştirdi. Zıplama da tarih yazıyor, tarihin en hızlı koşanı, sol ayak, sağ ayak ikisini de kullanıyor, sağ açıkta, sol açıkta,10 numara da forvette oynuyor. Her ligte tarih yazdı ve bunu 20 yıldır istikrarlı bir şekilde yapıyor.
Ne Maradona ne Pele ne Messi en iyisi Cristiano Ronaldo.

ruh halini bir fotoğrafla özetle

görsel

aniden gelen her şey çok güzel olacak hissi

insanın yaşama isteğini ve enerjisini arttıran bir histir.

lgbt onur haftası kutlu olsun

Milyon dolar versen reklamını yaptıramayacağın dev şirketlere ne oluyorda her platformda bu illete destek veriyorlar?
oyunun büyüklüğünü görmemiz gerekir! Sanki lgbt+ bireyler çok mu umurlarında?
Tabiki Hayır!
Her ne kadar bu bir oyun demiş olsam da.
Bu bir oyun değil, bir savaştır. Kendilerine verilen görevi yerine getiriyorlar. Savaş sadece top'la tüfekle olmaz...
Ayrıca götünü siktiren adamın onuru mu olur?

neden sevgilin yok

Çünkü olmadığı için.

ben uyuyorum arkadaşlar bir isteğiniz var mı

Mesela hangi isteğimizi yerine getirirsin? diye cevap verilesi bir cümle öbeği.

tırnakları uzun erkek

Küpe takan erkek neyse tırnakları uzun erkekte odur. (bkz: gay)

dünyanın en berbat duygusu

Her şeyi yarım bırakmak hiç bir şeyi tamamlamamak. (bkz: ben)

ingilizce cümle kur

Why are there so many immoral people in the Uludağ sözlük?

lgbt

Tek kelimeyle ahlaksızlıktır.!
Toplumu ve aile yapısını bozmaya yönelik bir proje olduğunu düşünüyorum. mesela adamın biri dese ki yan çiftlikteki eşekten hoşlanıyorum ve ona aşık oldum dese saygı duymak mı gerekiyor?
o zaman. insan doğasına aykırı olan bu şeyi normal karşılamak anormalliğin ta kendisidir. Ozaman her türlü aykırılığa saygı duyulmalı ki en tehlikeli olan da budur net!.

cumhuriyet halk partisi

Devlet-i Aliye Osmanlı işgal edildiğinde, işgalcilerin desteği sayesinde, Türk'e ve Müslümana düşman bir zihniyetin, darbe ile ülke yönetimini ele geçirerek kurduğu darbe ve terör ideolojisinin sözde yasal özde darbeci ve işgal ve vesayet kurumudur.

30 mayıs 2020 diyarbakır da polisin şehit olması

Düşünsenize, aşiret çatışmasından, ağa zulmünden, işsizlikten kırılıp büyük şehirlere kapak atmışsın. Burada getto mahalleler oluşturup "Ule buriya polis giremez ha" diyorsun. Burada dürüstçe para kazanmak yerine, uyuşturucu satıcılığı, hırsızlık, gasp, kapkaçcılıkla geçimini sağlıyorsun. Sabıka kaydında ne ararsan var. Hayatta amacın yok. Okumuş ortalama bir Türk'ün "Türkolar bizden gorhüyorlar" dediğine kendini inandırmışsın. En büyük hobin saçını yamuk yumuk yapıp, alta eşofman çekip, boyunda puşi HDP CHP mitinglerinde zafer işareti yapmak.
işte bu or.. Bu çocukları bugün aslan gibi polisimi arkadan vurarak şehit etti.

kendinizle tanışsaydınız sever miydiniz

Anlamaya çalışırdım belki sonra sevebilirdim.