bugün

(bkz: sagopa kajmer)**
Bir yalnızlık tarifidir. Ancak bu mecbri bir yalnızlık değil seçilmiş bir yalnızlıktır; bir tercihtir.
erkeklere özgü, asosyalliklerine buldukları kılıf. ben hiç tek tabanca kadın duymadım.
(bkz: tek tabanca takılmak)
bir ebru gündeş şarkısıdır.
ayna'nin 2006'da cikardigi nefes albumunde yer alan bir parca.

Gelecek güzel günlere inaniyorum
Yasanan güzel her seye siginiyorum
Yilmadim kavgalardan yoksulluktan yalnizliktan
Yilmadim yorulmadim bozulmadim ben bu savasta

Tek tabanca çiktim bu namert kavgadan
Tek tabanca tek tabanca

Ne olursan ol bu dünyada
Kim olursa olsun geçmisin
Kudretin sonsuz bile olsa
Yapayalnizsin kavganda

Tek tabanca yürüdüm arslanlar gibi
Tek tabanca tek tabanca
yalnızlık belirtir. (bulmaca sorusu gibi mi oldu ne? )
tek tabancalık bir seçimdir, kişi yanlızdır fakat mutludur kimseye ihtiyacı yokdur sadace kendi için yaşar
Ayrıca tek tabanca insan pek yok piyasada çünkü tek tabanca olan kişi ben tek tabancayım demez herkes onun yakınında olmak ister ama kimse olamaz yakışıklıdır karizmatikdir yanında sürekli farklı kişiler olur kimseyi umursamaz aşık olmaz dostu olmaz yanındakiler kısa sürelidir ve kendi seçer böle kaç kişi tanıyoruz ki ben hiç tanımıyorum bana göre tek tabancalık efsanevidir.
Kramp'ın muhteşem tek başına şarkısında geçen bir ifade.
herdaim olmak yada olmamak arası bi durumdur.
(bkz: red kit)
nihat genç'in eski hikayelerinin derlendiği kitaptır.

(bkz: onu alan bunuda aldı)
(bkz: karanlığa okunan ezanlar)
Nihat Genç'in april yayınlarından çıkan son kitabı. Bu kitabı ve diğerlerini imzalamak için de Ankara Nata Vega'da bulunan Arkadaş kitabevi'nde imza günü yapacak. 29 kasım, saat 16:00'da..
Herhalde 23 yıllık ömrümde son 5 yılını bir sevgiliyle geçiremediğimden adı beni anımsatacak kadar değerli birşeydir. Yapacak birşey olmadığında tek tabanca takilmak gibi msl.
Bu sıralar göçebeyim tek tabanca. Yanlızlıktan sıkılan dişi yazarlara burdan duyurulur.
youtube' da bir kanal. motosikletci abimiz diyar diyar amerikayı keşfediyor bakmanızı öneririm, videoları çok eğlenceli.

youtube linki : https://www.youtube.com/c.../UCqUposHCyUyEtvn6UtwjPqA
Ayna'nın eskilerden bir parçası.
amerika'da türk motosiklet vloggerı.
kaliteli bir motovlogger.ilk motorunu bizim semtteki bayiden almıştır.
bu adam yakında film çeker bu hızla.
http://www.youtube.com/watch?v=Lj1udra0dG4
Hayvan gibi montaj yapan bir motovlogger. amerika'da yaşıyor ve sanırım en kaliteli vloggerlardan biri.
YouTube'da çok kaliteli bir sayfadır.
Ancak uzun süredir içerik üretmiyor.
yalnızlığı da temsil eder.