bugün

genelde karamsar biri olduğunuza ya da hayatınızda bir çok şeyin yolunda gitmediğine dalalet eder. aksi halde bu his genel ruh haliniz olur arada bir işler boka saracak hissine kapılırdınız. titreyin kendinize gelin. yolunda gitmeyen işlerinizi önem sırasına göre listeleyip yoluna sokun.
Geldiği gibi gidecektir.
35 sn sürmese ahh keske diye ic gecirtendir.
ben 5 saniye falan sürüyor. ya sizde ?
Bu his aniden geliyor gerçekten sonra derin bi umutsuzluk kaplıyor yerini,sonra noluyor biliyor musunuz sizin hiç beklentiniz yokken bir an da gerçekten iyiye gitmeye başlıyor her şey farkettirmeden siz bunu farketmeye başladıktan sonra tekrar kötüye gidiyor,döngü şeklinde devam ediyor galiba buna da hayat diyorlar.
bence o his gelir gelmez vurun kafayı yatın. en azından tekrar gitmeden, huzurlu bir uyku çekmeyi başarırsınız belki.
O hissi koruyun. Gerçekten aydınlık geleceği istiyorsanız inatla o hissi koruyun.
Adeta ateş almaya gelmiş olan histir.
Her şey çok güzel olacak ancak biz öldükten çook sonra Ya da hiç.
Umudun hiçbir zaman tükenmediğinin kanıtıdır.
Eskiden buna inanırdım yaşla birlikte gerçekleri kabullenmek daha kolay sanırım artık inanmıyorum pembe yalanlara şükrediyorum daha kötüsü de mümkün biliyorum insan yetinmeyi öğreniyor kazanamadıkça .
haberleri açınca son buluyor.
Keşke bir arkadaşa bakıp çıkacak olan insan gibi kısa sürmese, ziyareti.
fazla hayallere kapınılamaması gereken histir.
Aniden de gidiyor. Kesin bilgi.
Genelde yanlış alarmdır.
olur lan, niye olmasın. o his geldiği anda sıkacan kafana ohhh misss. bulutlara doğru uçacaksın.
bu ani his baskınlardır, bizi apansız çöken karamsarlıktan kurtaran.
içinde çok kısa dahi olsa bir şelalenin aktığını hissediyorsun sanki. öyle hızlı, canlı bir his. o an sanki her şey senin için mümkünmüş, yolundaymış, değilse bile başa çıkılır gibi geliyor. Çok güzel bir his işte o ya.
genelde sabah uyanıp aynaya bakınca hissedilen durum, kahvaltıdan sonra yerinde yeller esiyor.
genelde, bahar sabahlarında yada kar yağdığında hissettiğim durum bu sene kar yağmadığına göre işimiz bahara kaldı.
Ömrü kelebekten bile kısa olan his.
Sonra (bkz: öyle bir şey yok çıkar onu aklından) repliği...
Yeni bir ise başlanacağında oluşan his. Fakat akabinde "yine olmadı aq" hissi oluşması an meselesidir.
Geldiği gibi gider.