bugün

tuhaf soru.

ben kendimi çok severdim...
şeker kızmış derdim ama arkadaştan öteye gitmezdim.
severdim, kendimle çok iyi anlaşırdım, huyum huyuma boyum boyuma.
Sevmezdim. Çok zıt giderdik birbirimize. Ağzını yüzünü sikerim kendimin. Hele yaprama bak. indir olum o elini.
Nöfff kendi içinde çok bunalım, hassas ama ah o dinlediği şarkılar, izlediği filmler yok mu...

Hem cennet hem cehennem yaşanır bu hatunla. Neyse kolay mutlu oluyor, iyisi mi bi evleneyim ya la,

Diyip öküz gibi aşık olurdum, şeklinde cevap verebileceğim sorudur.

Edit : http://m.uludagsozluk.com/e/36224479/
saçma sorular silsilesinin başını çeker, insan zaten kendi ile tanışmamışsa boşa yaşıyordur.

narsisizm.
ben ister istemez severdim. çünkü beni sevmeyenlere karşı beni niye sevmiyorsunuz la diye yüzüm olurdu en azından. swf.
Uzak dururdum.
soğuk birisi olduğunu düşünür ve kendimden korkardım. arkadaşlarım ilk zamanlarda benden çekindiklerini tanıyınca cana yakın olduğumu anladıkların söylerler.
Bazen düşündüğüm ama eminim boğazlardım ibineyi

Olum sen kime küfür edion
Sana ediyom lan nolmuş
Nolmuşumu var olum

Vurma agbiiii yetimim ben.
Sanmıyorum.
Tipimden dolayı kendimden uzak dururdum.
Sevmek ne kelime aşık olurdum.Zaten insan kendini sevmezse ölürmüş.
Yok be pampa. Ben kendimden bile sıkılıyorum, ikinci bir ben... Aman!
başta nefret ederdim büyük ihtimalle ama sonra severdim.
demek bu yüzden diğer insanlardaaa.... heaaaaa
Severdim vallahi.

Neşeliyim. Eğlenceliyim. Sürekli gezmek isterim falan. Benle sıkılmazdım yani.

Swh.
sevmezdim tipsizi.
Çok severdim çünkü buna ihtiyacı var.
bilmiyorum.
baya düşündüm ama ne evet ne de hayır diyebildim. kendimle tanışmak hayrıma mı olurdu, yoksa zararıma mı kestiremiyorum. bu kendimin iyi ya da kötü insan olduğu ile ilgili bir durum değil, iki tane benim bir arada olması durumu. ben olduğum için kendimi sevmeyebilirdim.
ikimiz de birbirimize soğuk davranacağımızdan tanışamazdım.
Severdim. Ama sadece severdim oyle cok yakin iliskilere girmezdim. Cunku ayni ipte iki cambaz oynamaz hesabi bu olay. Cok catisir cok kavga ederiz mesela. Yeriz birbirimizi.
ah bilemiyorum flu!

her şey çok net olsun istiyor.

okuduğu kitapları, izlediği filmleri, dinlediği şarkıları, yaptığı resimleri, çektiği fotoğrafları, yazdığı şiirleri..
biraz depresif mi? olsun o da kendi halinde zaten. kendi içinde karmaşaları da çelişkileri de. güçlü bir kadın, kendi ayakları üzerinde durmak uğruna yapamayacağı şey yok.
bir de kaptırırsa gönlünü bana..
deli bir kadın, güzel sever.
Gökyüzünü de görürüm ben bu kadınla, yerin binlerce kat dibini de. Hoş sohbet, tatlı mı tatlı, şirin mi şirin. incelikli, düşünceli, nazik, beni benden çok sever bu hatun.
Sevmek az kalır böylesini, ömrümü adarım der, evlenirdim kendimle.

=)
Sevmezdim.
Benim gibi salağı kim sevmez. At yalan inansın. Sonrada kıçıma tekmeyi yerdim tabi orası ayrı.
Yıllar önce olsa sevmezdim.belki bundan 5 yıl sonra tanışsak severdim.iyileşiyorum ağır ağır.