bugün

Türkiye'de eşcinsellik hakları ilk 1856 yılında tanındı.
Yani daha Osmanlı iktidardayken.
Şeriat varken..

O yüzden boş beleş milliyetçilik yapacağınıza biraz okuyun, öğrenin.

Hödük geldiniz hödük gideceksiniz.

Özgürlükleri sınırlamaya çalışan, vücutları ve ruhları köleleştirmeyi hedefleyen tüm şahısların suratına bir tükürük te benden.

görsel
Dünya murat övüçler günü olsa da kutlasak.
Kutlu mutlu olsun gününüz lezbiyenler, gaylar, biseksüeller, translar.
Özentilikten 14-20 yaş kitlenin homo cinsine hallenmesi sonucu tabiatına zerk eden hormonal aktiviteyi çılgınlar gibi, amaçsızca savunduğu muhabbet, herhalde anaları babaları ölse bu kadar yaygara çıkmaz.
Gidin ötede kutlayın abisi. Bir tane heterolar haftası kutlayanı gördünüz mü? Kendi kendinizi anormalleştiriyorsunuz, belki de öyle olduğunuz içindir ha?
lgbt nerden çıktı bilmiyorum ama saygım var. fakat neden hep yakışıklı erkekler gay olur anlamıyorum tom ford vs ne bileyim ya haksızlık valla haksızlıkkkk!!!
Olmasın.
kutlu olsun, başkalarının hayatlarına karışan aptallar da bok yesin bolca.
ibneliğin günü mü olur amk...ibne işte...
neden bu lgbt aşırı gündem olunca herkes bi anda homo oldu ben de anlayamadım.
Feministler ve lgbtler kutlama yapıyorlar
Ama neyi kutladıklarından hiçbirinin haberi yok
Bence oturun ağlayın.
Feministler ve lgbtler "onur" demişler
Hangi Onur? Bizim mahallede ki mi?

Hani siz ahlak ve namus kavramlarına düşmandınız?
Onur son derece ahlaki ve namuslu bir kavram
Kendinizle çelişmeyin.
Bak arkadaşım sizin yaptığınız ifade özgürlüğü değil net.
Siz toplum ahlakına aykırı bir ideolojiyi propaganda yoluyla topluma empoze etmeye çalışıyorsunuz.
Bunun aması maması olmaz.
Milyon dolar versen reklamını yaptıramayacağın dev şirketlere ne oluyorda her platformda bu illete destek veriyorlar?
oyunun büyüklüğünü görmemiz gerekir! Sanki lgbt+ bireyler çok mu umurlarında?
Tabiki Hayır!
Her ne kadar bu bir oyun demiş olsam da.
Bu bir oyun değil, bir savaştır. Kendilerine verilen görevi yerine getiriyorlar. Savaş sadece top'la tüfekle olmaz...
Ayrıca götünü siktiren adamın onuru mu olur?
dünya homoların hakim olduğunu düşünün, heterolar azınlıkta ve bu sözlükte aşağıdaki entrylerde olduğu gibi heterolara hakaret ediliyor, toplumun ahlakı filan deniyor, toplum içinde hetero gibiyimiş gibi görünmek zorunda kalıyorsunuz boyle davranıyorsun, insanlar sana sanki hapishaneden kaçmış suçlu imiş gibi davranıyor, doğuştan gelen bir l özelliğin nedeniyle, hoş olur mu, sanane benim ne yaptığımdan demi, ben haklıyım zaten düşünceleriniz dogmalarınız saçma dersiniz demi, evet aynen öyle, şimdi de öyle.

işte sadece biraz empati ve hiçbir şeyden bağımsız salt akılla düşününce herkese saygılı olmanız gerektiğini anlayabilirsiniz.

nefret saçıp insanlık ötekileştirip hedef göstererek değil.

zor değil bunu yapmak.

şu rezilliğe bak, primatlara tüm insanların her şeyden bağımsız eşit olduğunu anlatmaya çalışıyorum ve bu yüzden zamanımı gidiyor.
Görüyorum ki Eşitlikçilikten, LGBTCiliğe kayma yaratan kutlama. insanlar arasında bir "Eşitlik" sağlanabildi mi ki? Kadın-erkek/zengin-fakir eşit olabildi mi ki Boy boy LGBT bayrağı sallıyorsunuz? Bayrak sallamadan "eşitlikçi", "özgürlükçü" olunmuyor mu? Bayrak sallamadan insanların hakları korunmuyor mu? insanların eşit olmaları ve özgürce yaşamaları için insanların profillerini gökkuşağı mı yapmaları lazım? Yanlış anlamışsınız arkadaş. Eşitlik ve özgürlük talebi böyle olmaz. Tüm insanlar için olur. yalnızca bir grup için değil!
anlamıyorum arkadaş !!
cinsellik tamamen tercih meselesi, ne yaşıyorsan yaşa ama eşcinsel olduğunu bağıra bağıra yaşamak nedir. banane ulan!
hak yolu var iken bok yoluna sapanların neresinde onur neresinde şeref var.

allah belanızı vere.
onur isimli kardeşlerimize geçmiş olsun.
onur haftası mı? Lgbt ve onur ha? Onur ne demekti? Oxford sözlüğünde:
1.
kişinin kendi varlığına, kendi kişiliğine karşı beslediği saygı, insanı insan yapan iç değer.
"Bu onun için bir onur sorunu olmuştu"
2.
başkalarının gösterdiği saygının dayanağı olan özlük değer, saygınlık.
"Onun onurunu da düşünmelisiniz"

Lgbt topluluğunun tam olarak hangi kısmında bu değerler var? Trollemiyorum. Ciddi soruyorum.
Varlığınız yok. Çünkü insan oğlu bir erkek ve bir kadından oluşur. Kromozomlarımızda bu bilgi yer alır. iddia ettiğiniz gibi bu normal ve doğal bir durum olsaydı, aynı cinsiyetten olan insanlar üreyebilirlerdi. Aslında konu çok basit. Bizler insanız, doğarız, hayatta kalırız, türümüzün devamı için üreriz ve ölürüz. Doğal olduğunu iddia ettiğiniz şey 1 insan ömrü kadar hayatta kalabilir. Sonra yallah tahtalı köye. Ah sorry tahtalı köy bile yok. Sizi gömecek insan yok çünkü.
Insanı insan yapan iç değer lgbt onur haftası için hepimiz ibneyiz diye bağırarak sokaklarda kıyafetsiz dans etmek ise birşey diyemem. Ben buna bana göre yok diyorum.
Başkalarının gösterdiği herhangi bir saygı yok. Örnek, hatırladığım bir naif tweeti olarak: ibnelere ölüm.
Irkçılar ve dincileri rahatsız eden güzel hafta.
Anca gizli profilden göt yırtıklarına saygı duyarsınız.
Dünya götçüler günü kutlu olsun.
görsel
Valla gerizekalısınız siz ona bakarsanız torbacılıkta özgürlük. Sonuçta alanında satanında rızası var.
Kutlu mutlu olsun evet.