bugün

entry'ler (24)

yarın öleceğini öğrenince yapılacaklar

geleni skip gelemeyeni deftere yazmak mantıklı.

sözlük yazarlarının itirafları

-ailem hariç yalan söylemekten asla çekinmem,utanmam
-havalı ve aşırı güzel kızlardan haz etmem
-midemi bulandıracak tek şey yakın arkadaş numarası yapıp çıkan ve herkesi kandırdıklarını sanan aptallardır(sen anladın.)
-toplumda burnumu karıştırmaktan çekinmem,sanki hiç yapmıyomuş gbi tepki gösterenlerden haz etmem.
-Sürekli kız kanka edinip sonra aşık olan ve sürekli yakınan erkeklerden nefret ederim.(erkek kankası olsa onada aşık olcak mal.sende burdasın anladın onu)
-beni eksileyenlerle ilgili yatmadan önce fantazi kurarım (önce dövüp sonra..., önce... sonra dövmek gibi)
-safıl suful başlık açanları çok severim, kendimde açarım

dünyanın en büyüğü fenerbahçe

hasssi dediğimiz durum.

yakın arkadaşa asılan sevgili

kafa çakırken ve elizabeth durumları sık yaşanırken yapılan ''bi'ümit'' girişimssidir.

türkiye deki kiliseler kapatılsın kampanyası

Sağduyulu insanların Provokatör bir eylem olarak görebileceği ancak bazı galeyana gelmeye hazır grupların ekmeğine yağ sürecek eylemdir.

n erbakana sorulmasi muhtemel ahiret sorulari

Milletin dini duygularını neden sömürdün? muhtemeldir

necmettin erbakan

allatan belasını vermesini dileğim az kişilerden birisi.

ölmeden okunması gereken kitaplar

Zebani,Olasılıksız ve 4 büyük kitap ölmeden okunmalı..

en büyük günah

allaha şirk koşmak,kul hakkı yemek,eksi vermek,iHANET...

unutulmayanlar

diyarbakırlı esmer kız.asla unutamıyacağım şeylerden..

insanı dehşete sokacak üç kelimeden oluşan cümle

ben başkasını seviyorum..

hayata dair iç burkan detaylar

3.5 aydır hoşlandığınız kıza adını bile soramamanız.sınavda önünüzde oturması sonucu kopya bahanesi ile kağıttan adının fatma olduğunu öğrenmenizdir.biraz itiraf oldu ama çok acı.

yaran okul müdürü lafları

daha öncee biyerde okumuştum.
okula yeni gelen afet ingilizce hocası tenefüs bitiminden kapının önünden geçer tabi bütün erkekler kapıda evlere şenlik müdür yard.''oğlum girin içeri hiçmi g.t görmediniz.

bitse de gitsek denilen şeyler

Baba anne ve erkek evlattan olusan ve kusana kadar köpek öldüren içilen ,ardından bağıra bağıra şarkı söylenen yılbaşı geceleri.

yaran arabesk film isimleri

adım bela soyadım silah, ben bir katilim,ben bir o.yum.

ali kuçik

beşitaşın avrupa kupalarındaki 100. golunu Holoskoya kaptıran aynı yaşta olduğum genç yetenek.

tarihte türk milleti

Sırsıyla;
Kuruluş
Gelişme
2 kardeşin birbirine düşürülmesi sonucunda yıkılma /Çinliler,avrupalılar vs tarafından
tekerrür tekerrürrrrr...

ahirette günahlarla sevapların eşit çıkması

cmylmz daki gbi cennet tabelasına bötüm bötüm yanaşmayı gerektiren durumdur.

enişteye teninin kokusunu özledim diye mesaj atmak

yıllardır aşık olunan enişteye 2 bira sonrası atılan mesajdır..ertesi gün pardon erkek arkadasıma atıyodum diye kıvırılmaya çalışılır.

bu kış komünizm gelecek mi sorunsalı

Mao'da gelirse noel baba ile anlaşamayabilirler teori-praksis şıkışması sorunsalı baabında