bugün

tüm entrylere artı oy vermek yapılabilecek en mantıklı şeydir. (bkz: sevap kazandım)
bankadaki on milyon euroyu bitirmeye çalışmak.
(bkz: anne bugün okula gitmesem)
kalp krizi geçirip, ölmek.
(bkz: bugünün işini yarına bırakma)
mezar yeri kazmak,iyisinden bir kefen diktirmek ve eş dostla vedalaşmak gibi pozitif eylemlerde bulunmak faydalı olabilir.
sevdiklerinize onları ne kadar çok sevdiğinizi birer kere daha söylemek. sevgiliyi bulmak ve bir daha kavuşamayacağınızı hesaba katarak doyasıya sarılmak. varmı ötesi ?
(bkz: yarın dünyanın son günü olsa bugün ne yapardın)
sevgi pıtırcığı modeline bürünmek,sevdiğin insanı son bir kez görmek istemek,ulaşılabilen tanıdıklardan helallik isteyip * o anı beklemek.
son kez concierto de aranjuez'i dinlemek.
sevdiğim ve beni seven herkesle kavga ederek kendimden nefret ettirmeye çalışmak ve onlara kaçtığımı hissettirmek. kimseye ölüm acısını yaşatmak istemem.
bir müslüman için yemeden içmeden sürekli namaz kılıp ibadet etmek ve af dilemektir. sonra tüm tanıdıklara ulaşıp helallik istemektir. sonra yatağa girip son nefese dek tefekkür ile kelime-i tevhid edip salavatta bulunmaktır. tabi o kadar şanslı bir kul isek.
şey, seni seviyorum...
-abi kızınıza hastayım bugünlüğüne bana verebilirmisiniz..?
-dıkşın yan yan yannn....
çılgınlar gibi, fütursuzca anket doldurmak.
son saatlerimi sevdiklerimle geçirmek ve onlara söyleyemediklerimi söylemek....
ölme vaktine kadar ibadet etmek.
(bkz: yarın olsun bakarız)
anketörü öldürmek.
önümüze geleni sikecek değiliz ya 31'e devam.
(bkz: namaza başlamak)
son kez sevisip uyumaktir.
Ölecem demi yarın ? Yani kaçarı yok...

eninde sonunda ölüm varsa,

önce gider bütün akrabalarımla helalleşirim. Sonra yapmayı her isteğim şeyi yaparım.

(bkz: gider doya doya çimlere basarım) özellikle çimlere basmayınız tabelasının olduğu yerleri kendime hedef seçerim.

(bkz: denize girilmesi yasak yerden denize girerim). Ne yani bu saatten sonra koli basilini kim ipler

hep içime dert olmuştur, tam memleketin ortasına geçip elime megafonu alıp.
Millet ben nasıl olsa yarına ölecem, ha şimdi öldürmüşünüz ha lafımı yemişiniz,

Nerde ne kadar, torpille işini gördüren, nerde nekadar her iktidarın göz bebeği olupta,
siyasi ideolojisi her iktidar döneminde at başı giden,

nerde ne kadar yiyici, sömürücü varsa, nerde millete söz verdiği bilgisayarları vermeyipte, sattığı PC nin içinden parça çalarak 6 ayda kendine araba, kat vs... alan varsa, ta gelmişine geçmişine doğuranına sövmek isterdim.

sonra gider,
Nerde ne kadar tespit ettiğim vatan haini varsa Polat vari bir şekilde şehit oluncaya kadar 24 saat içinde onlardan bulduğumu temizlemeye başlarım.
şehit oldum oldum, olamadım ecelimle giderim.
O'na ''Seni seviyorum'' demek. tüm cesareti toplayıp...
yarına kadar viski içmek.
yarını merakla beklemek.