bugün

mubarek hocamiz. 17. hacc ibadeti sirasinda bizzat yaninda idim.
zengin çocuğu, zeki, çevik*, ekonomiden anlayan insan. ortodoğu yu, islam coğrafyasını ve ekonomiyi iyi bilmekte fakat siyasetten anlamamaktadır.

ülkedeki muhafazakarların oylarıyla iktidara gelmis, d-8, ikö gibi olusumlara katkıda bulunmus, havuz sistemini uygulamaya gecirmis, memur ve öğretmen kısmına dolgun zam vermis kisidir.

fakat hem islam adına oy toplayıp hemde oğlunu 7 yldızlı otellere* göndermesi, versace den baska sey giymemesi, evlad-ü iyal inin altında spor mercedes ten asağı araba bulunmaması, kac zamandır 3 gunluk hapis icin bir sürü masumu icerde bırakması onun samimiyetini üzerine koyulmus kocaman soru isaretleridir.
(bkz: konya)lı olmamasına ragmen konyadan milletvekili olan kişi.
rtenin kendisiyle ters düşen hocası din sömürücüsü türban sorunun bir numaralı zanlısı
(bkz: aziz ve muhterem din kardeslerim)*
(bkz: patates dininin mucidi)
bu ülkede ekmek calan insanlar hapiste cezalarını cekerken, trilyonluk zokayı cebe indirip büyük ihtimalle ceza cekmekten yırtacak, sonra da haktan hukuktan bahsedecek, yüzsüz, müslümanlık derken samimiyetinin ne kadar oldugu sıfırlardan anlasılan sahsiyet

not : birseyler calan insanları tasvip etmemekle beraber ornek olarak kullanmısımdır
itu'de anlattığı dersleri dinlemek için oluşan izdihamlar anlatılır. Teknoloji konusunda çok zeki bir insan.Makina mühendisliği dalında 3,8 not ortalamasıyla itu'nun gelmiş geçmiş en başarılı öğrencisi.
Ayrıca, iktidarda kaldığı kısa süre içinde, cumhuriyet tarihinde, ekonomide kimsenin yapamadığını yapmıştır. Memurlara,emeklilere verdiği zammmı hiçbir iktidar verememiştir. Mazot fiyatları, varil başına düşen fiyatla oranlandığı zaman Türkiye'deki en düşük fiyata inmiştir. "Biz parayı Erbakan zamanında kazandık" diyen çoktur.
Ancak insan, böyle bir adamın niçin gidip boş boş işlerle uğraşıp, bu kadar güzel tarafları varken gidip salak salak sonu olmayan işlerle uğraştığını üzülerek izliyor. Necmettin Erbakan'ı çoğu T.C. vatandaşı olarak bende sevmiyorum ancak böyle kabiliyetli ve zeki bir insanın ülke yararına kullanamadığımız için üzülüyorum.
"bu memlekette bir tane adam çıktı.o da dinci cikti." ismet inönü
yine piyasaya çıkmıştır.

hani sağlık sorunları vardı, hani hapishaneye; evden çıkmaması gerektiği için giremiyodu, hani yürüyemiyordu bile.

istanbul' un fethinin yıldönümünde ali sami yen stadını dolduran peçeli-cübbeli kalabalığı güneşin altında selamlamayı, onlara vaaz vermeyi, -kendince- gövde gösterisi yapmayı, saatlerce zibidilik yapmayı becerebiliyor ama şu an.

allah kuvvet verdi heralde.
mitinglerine gelenlere baş parmaklarını havaya kaldırtarak milli görüş yemini ettiren insan.

necmettin erbakan Başlığındaki Önemli Entry'ler

Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.