bugün

sevdiği entry'ler

yılbaşı kutlamak bizim kültürümüzde yoktur

Lafa bak. Kültür dediği de 1400 yıl önceki bedevi Arabın iğrenç, leş kültürü.
Türkler olarak bizim kültürümüzde deve sidiğini şifa niyetine içmek, çocuklarla evlenmek, recm etmek yoktur.
Ayrıca yılbaşının tarihi eski Türklere dayanır. Nardugan Bayramı diye geçer. Ayaz ata falan...
ilgili video:
https://m.youtube.com/watch?v=AxesgN2ruHQ
O zaman kutlama, bana da karışma dindoş takoz.

eskiden yaşanılan bir çok şeyi unutmak

uzun yıllar öncesinde olanları hiç yaşamamış gibi olduğum ya da hatırladıklarımın da sanki bir rüyaymış gibi ne hissettiğimden habersiz çok az bir kısmını hatırladığım bir noktadayım.

anılarım sanki sonradan hafızama eklenmiş sayfaları yırtık bir kitap gibi. kitap demişken ne şeker portakalını hatırlıyorum, ne simyacıyı ne de jaws romanını. daha öncesindekiler zaten hiç yok.
izlediğim filmleri tekrar izlediğimde sanki ilk kez izliyor gibiyim ama aklımda kalan o tatminden eser yok.

tek aşık olduğum kadınla ilgili bile bir kaç anı ve hala arada bir gördüğüm rüyalardan başka hiçbir şey yok!

bu da bana sanki şimdi de boşa yaşıyormuşum gibi hissettiriyor. nasıl olsa yıllar sonra şimdi olanları yine unutacağım...

küçükçekmece

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

aykolik

On numara yazardır kıskananlar çatlasın evet.

aykolik

nana'nın feyki olamaz, ona kıyasla gayet kalitelidir.

yazarlık

Yazması kolay, olması zor olan unvan, yaşam biçimidir.

bik bik

Bana kalbiniz kadar güzel hediyeleriniz için teşekkür ederim. Allah ne zaman kendimi yanlız hissetsem bana bir melek gönderiyor bugün de meleğim sizsiniz. Allah hep karşımıza iyi insanlar çıkarsın.

joseph shomolo kuschca

Haftaya cuma günü doğum günü olan yazar. Hediyelerini göndermek isteyen yazarlar için adre bilgisi dm ile paylaşılacaktır.

uludağ sözlük

çok sevmeme rağmen moralimi bozan bir oluşum.

sözlüğün psikoloji bozması

kötü niyetli yazarlardan kaynaklanan durum. eskiden böyle değildi oysa.

kadıköy ve esenler in ortak noktaları

ikisinde de metro olmasıdır. onun haricinde pek bir benzerlikleri yok.

soru sormak

cevap için sorulur.

onun ben amına koyim üzülme sen diyen psikolog

çözüm üretmeyen psikologtur.

bez bebek nana

çaylaklığı bitmesine rağmen haksız yere uğraşılmaya devam edilen, bazı yazarların her ne kadar öyle olmadığını iddia etse de kendisine takıntısı olan yazar. rahat bırakılırsam memnun olacağım.

bakırköy

maltepe'ye çok benzeyen istanbul ilçesi.

incirli caddesi

görsel