bugün

Eziktir. Aksini iddia eden de eziktir. Yoksa burada işimiz ne.
günlerdir eve sabaha karşı gelip artık pazar gününü kılını dahi kıpırdatmadan geçirecek mutlu asosyal eziktir.
bu tespiti nerde yapıyorsun acaba diye sorulması gereken yazar tespiti.
işte o benim merhaba.
karşı çıkmayacağım tanımlamadır.
ben pazar günümü sözlüğe ayırdığım için çok mutluyum oysaki. Bir de dizi izleyince sıcacık kahvenle mis.
Evet ben evde takılıyorum sende uludağ'da takılıyosun aq. Pek bi şey farketmiyor
Benimdir. Allahım eziklikten mefta. Helva mı kavursak lan? Şimdi kim kalkcak koltuktan boşver.
Sadece pazar değil hergün ekseri buralardayım.
Eskiden okurdum şimdi yazıyorum demek ki asosyalim.
Ve hatta asosyalliği bir adım geçmişim .
Sözlükte takılmanın günü saatimi olur.buz gibi dışarısı.
(bkz: tamam asosyalim)
pazar gününü paper yazmakla geçiren ezique ten farksız olan bir diğer ezique çeşidi.
soğuk sevmiyordur. olabilir bence.
Ne yapacagiz amk asosyaliz iste. Arkadas olalim dediler de biz mi reddettik. Arkadasimiz da yok ki adam gibi soyle cikip bulusalim gezelim.

Benimdir.
öğleye kadar uyumaktan daha iyi bir aktivitedir.
ezik filan değildir üşengeçtir. ne yapalım kardeşim havalar soğuk üşengecim yataktan kalkıp duşa girip saçları yapıp üst baş giyinmeye üşeniyorum evde tv ya da pc başında geçirmeyi tercih ediyorum evet ben asosyalim....
(bkz: o da ben gibi mutlu)
başlığı açanın kendine söyledi laftır.
Ama yok o asosyal de değil ezik de değil hatta şu anda küveti sütle doldurmuş kıçına buzlu badem sokuyor o kadar marjinal.
benim ve sizin gibi eziklerdir.
Pazar günümü sözlüğe ayırdım ama evde değilim.
gidip bağcılarda saçları mı kazıtalım, gidip taksim de bir cafede suyu bol bira mı içelim, haftaiçinin yorgunluğunu evde dinlenerek geçiriyoruz işte, mis.
arabamın bakımını yaptığım için yoruldum şimdi dışarı çıkmayı canım istemiyor.

evet beni de yazın.
kadın veya erkek olsun, asosyal ezik bir tiptir gerçekten. hayattan haz almayı, zamanı verimli kullanmayı bilmemektedir. bu mudur lan yaşamak? dışarıda yapılacak onca şey varken sozlukte takılmak nasıl bir mizacın, zavallılığın urunudur?

dışarıda mis gibi güneşli bir hava var. biraz çık hava al, en azından güneslen enayi. o telefonu, bilgisayarı elinden bi düşür artık. koskocaman bi dünya var dışarıda. konsere, tiyatroya, operaya git, veya al sevgilini gidin sahile, bisiklet turu yapın mesela ne bileyim.

tabi küçük şehirlerde yaşayanları, sevgilisi olmayan ezik ve yalnizlari bu çerçevenin dışına atabiliriz. onlar hayata küsmekte haklilar..

ama bu normal bir durum değil yani. hayat sokakta dönüyor; sözlükte, sanal dünyada hiçbir şey yok. asosyal zavallılar sizi.
(bkz: https://m.uludagsozluk.co...dini-ilah-sanan-yazarlar/)
şüphesiz ki işsiz güçsüz tipin tekidir. lan hadi evde kalma zorunda olanları anlıyorum da mobilden sözlüğe girmek nedir? öl sen öl. evet.
insanı üzen eziktir. Yazık. Evet.