entry'ler (43)

cedi osman

cavste lebron james sayesinde zengin olacak oyuncu *

http://www.thepostgame.co...s-cool-gift-his-teammates

http://bleacherreport.com...watches-before-nba-finals

fitwell

hastası olduğum uygulama. sizin için gerçekten en doğru antrenmanları öneriyor, onun dışında da çalışmak istediğiniz bölgeyle ilgili antrenman seçebiliyorsunuz. gerçekleri acımadan çatır çutur yüzünüze vuruyor, günlük önerdiği kalorinin %40ını henüz kahvaltıda almış olmak bana biraz koydu açıkçası.

rezil olduğun an

bugün yaşadığım an.

internetten alışveriş yapmaya karşı soğuk birisiydim bir kaç gün önceye kadar. bir kaç gün önce "ulan 21. yüzyılda yaşıyoruz, bu kadar ilkel olma" diye kendime ufak bir atar yaptım ve hemen d&r'ın internet sitesine girip 2 adet kitap satın aldım.

bugün akşama doğru kargo gelmiş, babam almış. eve geldiğimde açtım baktım sadece bir kitap var. önce babama giderimi yaptım "nasıl olur da kontrol etmeden imza atarsın" diye. daha sonra gözümün önünden tüm rezalet başlıkları birer birer geçti. ulan diyorum yurtiçi kargoyu mu arayayım, d&r'a mı patlayayım?

sarıldım telefona d&r müşteri hizmetlerini aradım. bir insana bağlanana kadarki sürede de kendi kendime "biliyordum böyle olacağını, biliyorum ki yapmıyorum ben internetten alışveriş" diyerek söyleniyorum. bağlandım işte sonunda. kadın sipariş numarasını falan aldı derken utançtan ağzımın yüzümün şeklini değişmesini sağlayacak o cümle söylendi "beyefendi e-kitap seçeneğini işaretlemişsiniz"
"
internetten alışveriş yapmak benim neyime, bir daha en fazla crack yaparım bilgisayarda.

cedi osman

draftexpress'e göre yarın 44. sıradan phoenix suns tarafından draft edilecek oyuncu. nba'de kalıcı olmak istiyorsa genel olarak şutunu, özellikle üç sayılık atışlarını geliştirmesi şart. nba'e ikinci kez guard yolluyoruz, umarım hikayesi birincisi* gibi olmaz. yürü cedi.

2015 lys sonuçları

açıklanan sonuçlar değil cevaplardır. haziran sonu-temmuz başı gibi açıklanacaktır. yanlış yönlendirme yapmayalım.

billur bolu

neden tatlı olduğunu çözemediğim aşırı tatlı hatun.

konuşurken detone olmak

fazlasıyla komik durumdur. detone olduğunuz kelimeyi tekrardan aynı tonda söyleyip gülerek bozuntuya vermemeniz gerekmektedir.

lys 2015

edebiyat sınavının kolay olmasını isteyen tmleri anlamak güç. ulan yarın 772 bin 734 kişi girecek sınava. kim bilir kaçı mf. gidip harabat, sis falan sorsunlar da mflerinin ekmeğine yağ mı sürülsün?

tanım:lys 3 ayağında edebiyat kısmının kesinlikle zor olmasını istediğim sınav.

15 kasım 2015 türkiye erken genel seçimi

gerçekleşmesi muhtemel bir seçim.

benim ciddi manada merak ettiğim bir şey var. mhp bu seçimden ne çıkmasını bekliyor? akpden %20 oranında oy kitlesinin "helal olsun mhpye, hdp ile uzlaşmaya yanaşmadı." diyerek kendilerine kaymasını mı? tekrardan hiçbir partinin çoğunluk elde edememesini mi? sonsuza kadar erken seçim mi yapacağız?

eğer böyle bir senaryo gerçekleşirse olacak olan nettir. akpnin son dönemlerdeki politikalarından rahatsız olup mhpye oy veren muhafazakar kesim tekrardan akpye oy verecek ve akp tek başına iktidar olacak. devlet bahçeli ise kafatasçı tabanını mutlu etmenin gururuyla genel başkanlığa devam edecek.

cleveland cavaliers

görsel

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

(bkz: kahvaltıda kek yemek)

beceriksizliğin anlaşıldığı anlardan da olabilir.

lebron james in okunuşu

'labıran ceyms'dir.

emin çapa

tedxistanbul konferansında öyle güzel konuşmuştur ki, defalarca izleyesim geliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=__yTofXY-Kg

golden state warriors

2015 nba şampiyonu takım. en çok hak eden takımdı, hak ettiğini aldı. çok modern bir basketbol oynuyorlar. ilerleyen yıllarda da curry,klay,green gibi parçaları kaybetmeden steve kerrle başka şampiyonluklar yaşamaları da olası.

sözlük formatına uymayan yazarlar silinsin

keşke dediğim yazar beyanıdır.

go big or go home

american authors grubunun çok güzel şarkısı. aynı zamanda nba playoffs müziği.

https://www.youtube.com/watch?v=AccSqHEWvJM

yemek yerken sıkılmak

yalnızken sürekli yaşadığım durum. how i met your mother , the it crowd , south park tarzı dizileri izleyerek yemek yemek bu derde dermandır.

bacak ağrısı

eğer sebebi yorgunluksa karbonatlı sıcak suya bacakları sokmak suretiyle dindirebilecek ağrıdır.

potacast

dün akşam 200.cüsü yayınlanan podcast programı. nice 200lere.

lance stephenson

spencer hawes ve matt barnes karşılığında clippersa takas edilen oyuncu. clippers'ın elinde hali hazırda crawford varken bu takası yapmaları akıl alır gibi değil. griffin ve cp3 bu takımda harcanıyorlar.