bugün

sevdiği entry'ler

cemaat yurdunda dövülerek öldürülen çocuk

(bkz: kindar nesil)

sistematik olarak nefret ve gaddarlık aşılandı bu millete din kisvesi altında, şimdi yavaş yavaş meyvelerini topluyorlar. bir çocuk akranını döverek öldürüyor, diğer çocukların ve sözde görevlinin gözleri önünde!

cemaatlerin insanlara verdiği tek şey gaddarlık, hıyanet ve nefret. ama insanlar hala bunlardan medet umup çocuklarını da yurtlarına gönderiyorlar, birinden kandırılıp diğerinin kucağına atlıyorlar.

burda döven çocuk da, görevli de, ölen çocuğun anne babası da katildir ve devlet bu katillere göz yummaktadır.

bu kadar mı nefret ediyorsunuz çocuklarınızdan, birbirinizden. benim sizden nefret ettiğim kadar nefret ediyor olsanız dahi yavrularınızı bu canavarların eline bırakamazdınız.

siyasal islamında boğul türkiye.

turkishmusic org daki sezen aksu tartışması

(bkz: mahmut sen haksızsın ibne, seni kınıyorum ve sana laflar hazırladım)

efsane replikler doğurmuş tartışma.

boş evden her gece piyano sesi gelmesi

dolu evlerden bağırış çağırış sesleri, çocuk zırlamaları, hayvan komşuların kavga gürültüleri vs geleceğine varsın boş evden piyano sesi gelsin, ürpertici sakinliğe razıyım.

anın görüntüsü

Günaydın.

görsel

zall a söylenecek tek şey

Senden nefret ediyorum.

uludağ sözlük 2022 tasarımı geri bildirimleri

Çok kötü. Entry sayfası yok, başlıklarda 2. Sayfa yok. Görsellerde geriye gitmek yok. Uludağ galeri sekmesi yok. Profilden mesaja tıklandığında bazen mesaj gitmiyor. Sözlüğe girişte eski tasarıma atıyor ve bildirimleri yutuyor.

uludağ sözlük profillere girememe sorunu

yeni tasarim ile birlikte eski tasarimin bazi özelliklerinin hoplattirildigini gösteren sorundur.

zall ve müteahhit!
ikinize de sövüyorum. öyle böyle degil. icten ice cok kötü sövüyorum. baya baya sövüyorum. ikinizi ayni ortamda yakalasam kafalarinizi birbirine tokustururken yüzünüze yüzünüze sövecegim. bana acil ulasin lan!

telefon numarami nah bulursunuz.
email adresime sizden gelen mailleri spam dosyasina yönlendiriyorum.

gün itibariyle dolar kuru

10,0595 ile güne başlamıştır. 10un altını uzun bir süre, belki de hiç bir zaman göremeyeceğiz gibi.

hayat kalitesini yükselten alışkanlıklar

Mutlu olmayı bilmek. Bu bir alışkanlık hâline gelmelidir.

rahip brunson

akp nin temeline atılan bir dinamit, çöküşün başlangıcı.
islamiyet sömürüsyle iktidar olmuş bir partinin sonunun başlangıcının hristiyan bir din adamı yüzünden olması da ayrıca trajikomik.

zall ın favladığı entryler

Vay göt beni favlamamış
Ama ilk hatada çaylak yapmayı biliyosun ismayıl efendiiii.

Zall deneme yapıyor, butonlar çalışıyor mu diye herkes üstüne alınmış.

Bütün karıları favlamış abazan. Zall gel benimkini de favla yapram.

ama yinede biran için hepimizde artık kankayız kesin sözlüğü üstümüze yapıcak havası olmadı mı?

Arkadaşlar, zall yine entrymi favladı.
Kesin öpecek.

Edit: yaaaaa zallcım 3 fav oldu aşkımızı bu kadar belli etmesen mi? Adımız çıkar utanırım.

Benim de entrymi favlamış, ben de sinsi sinsi ellerimi ovuşturmustum. Yıkıldım suan meger bende herkes gibiymişim püü.

Yeniler bilmez.

görsel
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.