bugün

sözlüğü her yerde her zaman kullanmak isteyen sözlük bağımlıları için gerekli application.
fi tarihinde çıkmış olan nokia 5110 telefonumda uygulamak istediğim sözlük hizmeti.
iphone sözlük uygulaması prestij kazandıracak güzel bir fikirdir.
(bkz: keşke olsa)

http://itunes.apple.com/t...id517472663?l=tr&mt=8
ekşi sözlük için böyle bir uygulama varken uludağ için olmaması üzücüdür ayrıca. yani tanım: olmayan şey.
artık başka sözlükler için dahi böyle bir uygulama varken uludağ sözlük için olmaması dahada üzücüdür. yani tanım: hala olmayan şey.

(bkz: moderasyon nerdesin)
(bkz: zall duy bizi)
-zall ne diyorsun sen bu işe?
zall: farkımız olmalı.
-evet. kesinlikle, farkımız olmalı ne zaman başlıyor uygulama.
zall: tüm sözlükler bu uygulamaya geçsin, biz geçmeyeceğiz, düşünsene her sözlükte var bizde yok. farkımız olmalı değil mi?
-yani geçmiyormuyuz?
zall: hayır, farkımız olmalı.
-zall...
(#7942448)
(#8030944)
yönetime gerek olmadan, uludağ sözlük uuserlarının dehalarını kullanarak oluşturabilecekleri uygulama.
herşeyi devletten beklememek lazım. vardır elbet bu işlerden anlayan uuserlar aramızda.
Xcode olayina giris yapmis, objective C dilini konusanin, konusturabilecegi uygulama.
zengin sozluk yazarlarinin ilgi gosterecegi app.
Çıkması kullanıcıları için çok ama çok büyük kolaylık sağlar zira Avea hat kullanıyorum ve sözlükte 2-3 saat takılınca 35-40 mb download etmiş oluyoruM. Buda en az 4 tl demek çıkarsa çok sevinirim işin açıkçası
test aşamasındadır. yakında app store başvurusu yapılacak.
iphone sahibi yazarların, bir an evvel kavuşmak istediği uygulamadır.*
diğer sözlükler iphone uygulaması yaparken
bizim direk ipad e uymamız gerektiğini düşündüğüm başlık.
(bkz: uludağ sözlük 5110 uygulaması)
nokia 5800 a uygun olanını yapında farkımız olsun madem fark olacaksa. *
artık beklenmeyen application.
(bkz: zall da bizi görecek mi)
(bkz: her kuşu siktik kaldı leylek afedersin)
diğer sözlüklerin uygulamalarında sözlük kurucuları onay vermediği için oturum açıp entry girme imkanı olmadığını düşünürsek fark yaratılıp bu özelliğin konması gerektiği uygulama.
parayı bastırmadan hayata geçiremeyeceğiniz uygulama fikridir. objective c yazmak her babayiğidin harcı değildir.
yok allahın belası ekşide var bizde yok.
halbuki birkaç yazar toplansak hallederiz lan.

atıyorum 10000 yazar var: hepsi 1 tl bayılsa, gerçi herkeste iphone ne arasın.
laf benimkisi...
Ömrüm iphone la geçti. 1940 lardan beri iPhone kullanırım daha bir kez sözlüklere iPhone uygulamasından girdiğimi hatırlamıyorum. Çok gereksiz bir uygulama. Ha prestij Açisindan şeyse bilmiyorum.
iphone & ipad uygulaması artık şart.. itünün ki çok eksik..ekşi de kendi ismiyle çıkamıyor. fırsat fırsattır..
"uludağ sözlük iphone & ipad uygulamaları app store" da ne güzel.. belki bedava bile olur.. ;)
en kısa sürede çıkması gereken app, zira sürekli ofis dışı bağlanmak için büyük çaba harcanıyor güzelim sözlüğümüze.
güncel Önemli Başlıklar