bugün

entry'ler (36)

hatunların en güzel oldukları yaş

30 ! Net.

türk halkının kibar ve nazik olduğu gerçeği

yolda yürürken bi türke hafifçe omuz at ve Sonra '' pardon yanlışlıkla oldu'' de bakalım kim nazik kim kibar bi görelim.
Bi ara böyle birşey başıma gelmişti . Sorgu sual yok direk gırtlağıma yapıştı adam lan.

gecenin şiiri

(bkz: kopyala yapıştırcılar iş başında)

emre mor

ilerde götü başı oynamazsa iyi bir topçu olarak karşımıza çıkabilir.

meral akşener

ak partinin kanatları altına tüneyen ve ak partinin mhpden beslenmesine olanak sağlayan devlet bahçeliye tekmeyi koyacak olan genel başkan adayı.
(bkz: dişi kurt)

game of thrones izleyenler vs survivor izleyenler

--spoiler--

--spoiler--

survivor da gidenler geri gelmiyor ama game of thrones da durum biraz farklı

(bkz: jon snow)

gecenin şarkısı

two steps from hell - blackheart

(bkz: epic music)

sabahın şarkısı

ozzy osbourne - crazy train.

hümanist yaklaşım

bir çeşit çağdaş psikoloji akımı olan hümanist yani insancıl yaklaşım, günümüzde pek sık karşılaşılmadığı gibi insanların robotlaşmış yani bilişsel dünyasında ki yerini gün geçtikçe daha da yitirdiğini düşünüyorum. özellikle bazı fenomen diziler de boy boy bu tarz ekollere yer verilmesine rağmen pek de ilerleyeceğini sanmıyorum. the walking dead dizisinde ki morgan karakteri , özellikle son 5. ve 6. sezon da bağıra bağıra hümanist tavırlar sergilemiş ama kimse umursamamış aksine gruptan çıkarılmasına ramak kalmıştı bu tavırları yüzünden. değerlerini kaybeden bu türde önemli bir yaklaşımı ayakta tutacak olan yegane şeyin ne olduğunu merak ediyorum.

cehennemin girişindeki olası yazılar

günah işliyorsun dedim dedim inanmadınız , bak şimdi noldu ?

gecenin bilgisi

ısınmak için soğuk havada içilen alkol yüzeye yakın bölgede bulunan damarlara zarar vererek damarların genişlemesine yol açar ve ısınmış gibi hissetmenize sebep olur fakat aslında tam tersidir. vücut ısı kaybına uğrar. bu sayede olması gerekenden çok daha kısa bir süre içinde donarsınız. yes.

istanbul dan denizi çıkartırsan geriye ne kalır

- ailevi yada kişisel sorunlarından dolayı hemen hemen her bulduğu fırsatta kendini deniz kenarına atan insanların sayısı azalır.
- dolmuş ve sarı minübüslerin sayısı katlanarak artar.
- istanbul dan denizi çıkartırsan geriye sivaslılar da kalabilir, zira 2015 sayımlarında adamların istanbul daki nüfusu 1 milyona dayanmış.
- yatırımlar ve göç azalır , yani istanbul nüfusu denge politikası izler.
- terör olayları azalır diye bir düşüncem var ki terörü denize nasıl bağladın diye sorarsan (bkz: stratejik konum)
gibi ihtimaller sıralanabilir.

panda ayı mıdır

ayılar ortalama olarak 1 tona kadar ulaşabilirken pandalar 200 kilo civarında kalır. yetişkin bir panda 1.5 metre boyuna gelirken özellikle ayılar arasında ki dev cüsseli kodiak ayısı 5 metreye kadan varan bir boya sahiptir. aynı oranla yine bir diğer ayı cinsi olan pirene ayısı 2 metrede kalır. pandalar etçil gibi görünsede aslen otçul hayvanlardır (bkz: bambu) ayılar her türlü ortam ve iklim şartlarına uyum sağlayabilirken pandalar öyle değildir. (bkz: kutup ayısı) pandalar seçicidir. ayılar önüne geleni kerkitir. ayrıca pandaların uyku problemi yoktur. (bkz: kış uykusu)

masajlaşan kızın birden cevap vermeyi kesmesi

sabah okula veya işine gitme ihtimali olan kızdır. saatin kaç olduğunun farkında olan kızdır.

arapça tabela isteyen suriyeli

çok uluslu bir devletin çok daha uluslu bir devlet haline gelişinin ardından getireceği sorunların ilk adımlarıdır bunlar.

üniversitenin insana kattıkları

bir düşünceyi olduğundan çok daha fazla yararına olacak şekilde geliştirebilir.

bir kızla tanışmak için kurulan ilk cümle

ela gözlerinin nazına hastayım dodge kamyonun aragazına !

robin van persie

sahada olması bile takım için farklı bir avantaj oluşturabiliyor ve takımın öz güvenini arttıran bi yapıya sa... şaka lan şaka. böyle oynayacaksa siktrsin gitsin fenerbahçe'den.

17 mart 2016 sözcü gazetesi manşeti

ooo ironi , alırım bi dal.

ben gidersem devlet yıkılır

iktidar partisini iktidar partisi yapan şey , muhalefet partilerinin yetersizliğidir.