bugün

Haklı kardeşim sonuçta hangi adam var devleti idare edecek . Yönetecek demiyorum . Bu adam iyi kötü idare ediyor
kendini ne denli bencil ve merkeze koyduğunu gösterir, herkesi kendi seçmeni gibi koyun zannediyor galiba. he sen gidersen kesin artık hepimiz ayrılırız, hiçbir yönetici de çıkmaz, bürokrasi kitlenir, ekonomi çöker.

hem kıtlık, açlık derken azalırız, bide sen gidesen depremler falan artar, volkanlar patlar ölürüz olur biter.

ne olur kal ya!

mantıklı ikna oldum.
(bkz: sen daha iyilerine layıksın)
(bkz: kalk ulan babamın koltuğundan)
salıverin gitsin küçük enişteyi.
Bi senin gitmenle yıkılacaksa bu devlet zaten yıkılsın hacı!
kim o ? hangi devlet ? hangi devvvv lett ?

(bkz: seda sayan)
hahahaha kahkaha attım lan haberi okuyunca. hani şirketlerde ben bir ceketlik adamım gerekirse ceketimi alır çıkarım diyen ama her haltı yemesine zarar ettirmesine rağmen o ceketi alıp gitmeyen adamlar var ya onları getirdi aklıma bu açıklama.
kendisini padişah zannettiğinin apaçık beyanı. demokrasilerde başbakan, cumhurbaşkanı gibi sıfatlar taşıyan kişilerin gitmesiyle sadece kişiler değişir devlet yıkılmaz. hala demokrasiyi anlayamamış insanlar var yahu. bunların da demokrasiden hazetmeyenler olması hiç şaşırtmıyor beni.
doğrudur. her türlü pis işin döndüğü, ahlaksızlığın ve adaletsizliğin tavan yaptığı, iç ve dış politikada devletin itibarının yerlerde süründüğü, ekonomi olarak derin bir krize doğru sürüklenen, terör örgütlerinin cirit attığı ülkede terörle yaşamaya alışılmalı denilen nepotist parti devleti yeni türkiye yıkılır. en azından kimi krizlerine rağmen özlemle andığımız o eski türkiye'ye geri dönüş olur, ülke derin bir nefes alır.
bu ülke atatürk'ün ölümüyle bile yıkılmadıysa, erdoğan'ın ölümüyle falan da yıkılmaz. hatta yıkılmayı geç, ileri bile gider.

adam kendisiyle ülkeyi bir görüyor ya. o yüzden biri kendisini eleştirince direk vatan haini oluyor. işin komik tarafı akpliler de bu görüşü kabullenmiş. o yüzden mhp, chp, hdp, ldp herkes hain. bir tek onlar vatansever. çünkü onlar vatan. biz dışarıdan gelen böcekler :(
Parçaları Dökülen bir enkazın gıcırtısıdır. Ha yıkıldı ha yıkılacak. Ha gayret.
15 asırlık türk halkı, bir kisinin gidişiyle yıkılmaz dostlar.
silktir git yanıtını verdiğim saçma sözdür.
türkiye cumhuriyeti devleti hazreti recep tayyip'in yüzü suyu hürmetine yaratıldığı için doğru beyandır.

tayyip ölünce karadelikler yutacakmış ülkemizi. o yüzden gerekirse yaşamayalım yaşatalım. eminim hidayet'te gerekli uyarıları yapmıştır.
Bence bunu ispatlaması lazımdır. Mesela yarın bi istifa edip deneyip görmek gerekir.yıkılan sadece kendi kurduğu ayakkabı devleti olur.
Atatürk ölünce yıkılmayan devlet sen gittin diye mi yıkılacaktı ? Çok ot içme tayyip boka sarıyorsun
(bkz: erdoğan gitsin demek devletin yıkılması demektir)
egomanyaklığın son noktasıdır.

rahmetli on dördüncü louis de devlet benim demişti. kendi gitti fransa kaldı.
"Hiçbir şey senin kadar yıkamaz devleti. Daha ne kadar mahvolacağız?" diye cevap vereceğim sözlerdir.
Bu kadar lafi dötünden anlayan insan varken söylenmemesi gereken cümleydi. Uhu ülke yikilsa bundan sonra senden bilinecek uzun adam. Bu zihniyet seni tarihe ülkesini yikan adam diye kaydetmezse iyi. Hem ulkeyi bolerler hem de vatansever rolu yapar bu soysuzlar. Her sey beklenir.

Peşinen not:allah için hak için azicik beyninizi kullanin. Az yahu. Zor degil parali degil eylem ne de yok. Yattiginiz yerden de mumkun.
gitte görelim bakalım yıkılacak mı.
kabul edersin etmezsin; gücünün farkında olmaktır bu.
her kademede söz sahibi olduğunu ifade etmektir.
kim ne derse desin ben bildiğimi yapacağım demektir.
sermaye bana bağlı, medya emrimde, silahlı kuvvetler bile bana tabi, güçler ayrılığını kaldırdım ve kendimde topladım demektir bu.

ve haklıdır da.

türkiye'nin bütün muhalefet partileri seçim sırasında bütün stratejilerini o'nun üzerine kurmuşken ve yenilmişlerken... haklıdır.
allah başımızdan eksik etmesin sayın cumhurbaşkanımızı, ayağına taş değmesin, burnu kanamasın, uzun adam giderse devlet zaafa uğrar allah korusun. amin.
"https://amp.twimg.com/v/3...2a-4765-ab00-58e0eb380da5 "

çok da şeyapmamak lazım. bak millette ne başkanlar var.
(bkz: ego)