bugün

entry'ler (55)

24 ocak 2010 galatasaray gaziantepspor maçı

oyunu, skoru, hakemi her şeyi geçtim de galatasaray bu maça neden kırmızı forma ile çıkmaz arkadaş? hava karlı, yerler bembeyaz olmuş zaten. rakip siyahı giymiş işte çek kırmızıyı sen de. tribünde ve tv başında maç izleyenlere eziyetti valla beyaz formalı adamları sahada seçmek. hakem giysin turkuazı, sarıyı çok mu zor?
kendi sahasında deplasman formasını bukadar çok giyen başka bir takım var mı merak ediyorum.

iğrenç espriler

+ beckham ile bir güne ne denir?
- daywith beckham

lucas neill vs alex de souza

lucas neill kuş avcısıdır, alex de souza kanaryadır.

http://www.youtube.com/watch?v=DxcIIdBw5Eo

arda turan

iyi topçu, yetenekli de fakat hiç şut çekmemesine takılıyorum ben. bazen ceza sahası çevresinde çok müsait pozisyonlarda topla buluşuyor ama aklı çalım atıp pas vermekte. hazı messi ile de karşılaştırılıyorsun bazı medya kuruluşları tarafından, messi'nin dün tenerife'ye attığı aşırtma golünü de gördük, ara sıra kaleyi düşün be arda! messi ile karşılaştırılmasının ve messi'nin türk futboluna zerre katkısı yok.
siktir et messi'yi. sadece kendin için ve galatasaray için şut atma olayına biraz eğilsen derim.

hüseyin göçek

6 aralık 2009 galatasaray ibb spor maçı'nda skor 1-0 olduktan sonra 12. ibb oyunucusu olma görevini layığıyla yerine getirmiş şahıs. ne kadar küfretsek az.

uludağ sözlük e bir daha gelinse alınacak nickler

(bkz: kondom kurşunu)

beyaz tshirt ün altına beyaz atlet giyen insan

atlet önce giyileceğinden beyaz atletin üstüne beyaz tişört giymiş insandır.

gökhan zan

ulan iki gün internete girmedik neler olmuş arkadaş. vay anam vay neler dönmüş serhat ya. nasıl oldu? nedir? birisi çıkıp bana şu transferin hikayesini anlatsın. iki günde dünya yıkılsa bu kadar şaşırmazdım. galatasaray' a transfer olmuş. galatasaray defansının yetersizliği ortadayken, son iki sezonda 20 ve 19 lig maçına çıkmış bir oyuncunun transferi ile bu sorun çözülemez. kolay kolay sakatlanmayacak ve kart görmeyecek bir oyuncunun daha transferi şart.

cinsel istek uyandıran isimler

(bkz: natasha)

50 milyon dolar verseler fenerbahçe ye gitmem

30 trilyon doları olan adam'ın sözüdür.

trt 1

teknik aksaklıkları ve aldığı reklamlar ile 5 haziran 2009 fransa türkiye hazırlık maçı'nın amına koymuştur. hadi top ekranın altında olduğunda reklam görmeye alıştık yıllardır da, maçın uzatma dakikalarında tem ekranın ortasına gelen ve ekranı tamamen kaplayan reklam neydi öyle?

kayserispor

mehmet topuz'un bonservisini sırf ibnelik olsun diye fenerbahçe'ye veren kulüptür. kızını sevdiği adama değil de 3 kuruş parası var diye başkasına veren adam gibidir.

daum un tekrar fenerbahçe yi çalıştırması

"ne çalıştıracakmış?" sorusunu akıllara getiren cümledir. illa çalıştıracaksa matematikten başlasın.

lig tv

8 tane maçı aynı anda canlı yayınlamayı marifet sanan yayıncı kuruluş. tamam, kabul edelim ki kolay bir iş değil; ama kalite yok. maç içinde çekimler çok kötü, bir pozisyonun tekrarı bazen 5 dakika sonra ekrana getirilebiliyor. maçların devre arasında hiçbir görüntü, güzellik yok. hemen, kaçarcasına reklam. hayır, ilngiltere premier ligi maçları da digiturk'ten yayınlanıyor. ara sıra oturun bi bakın, ordaki yayınlar nasıl oluyor? devre aralarında maç öncesi ve sonlarında neler gösteriliyor. hiç stadların kalitesi falan filan denilmesin, biraz özen gösterilsin

maçlar dışında gündüz de izliyorum bu kanalı ama pişman oluyorum izlediğime. mesela, haftanın golleri, maç özetleri veriliyor. birden maçın birinin ortasında çat diye reklama gidebiliyor. ayda bir ton para veriyor hala reklam izliyoruz sayın seyirciler! iki güzel hareket birden!

izlenesi youtube videoları

http://www.youtube.com/watch?v=2et3rYAqCEI

müthiş bir kolbastı

mustafa denizli

beşiktaş'ı şampiyon yapan ilk türk teknik direktördür.

ispanya kral kupası

bu sezon oynanan ve barcelona'nın 4-1 lik galibiyeti ile sonuçlanan 13 mayıs 2009 athletic bilbao fc barcelona maçı'ndan önce çalınan ispanyol milli marşı, katalan ve bask seyirciler tarafından şiddetle ıslıklanmıştır.
maçı canlı yayınlayan ispanyol Tve, marşın başındaki ıslıklarla birlikte bilbao'daki san mames stadına bağlanmış; kısa bir süre sonra ise seramoniyi sansürlü ve ıslıksız bir şekilde banttan yayınlamıştır.

ispanya kral kupası

en çok kazanan takım 25 kez ile barcelona dır.

milan baros

bu sezon galatasaray forması ile 42 maçta 26 gol kaydetmiştir. ligde 31 maçta 20, türkiye kupasında 3 maçta 1 ve avrupada 9 maçta 5 gol atmıştır. Milan Baros'un Gol Krallığı yarışında zirveye çıkmasıyla Galatasaray, 14'üncü kez kadrosundan gol kralı çıkarmış olmuştur.

100 ler kulübü

1 - hakan şükür (249)
2 - tanju çolak (240)
3 - hami mandıralı (219)
4 - metin oktay (217)
5 - aykut kocaman (200)
6 - feyyaz uçar (191)
7 - serkan aykut (188)
8 - fevzi zemzem (144)
9 - cenk işler (131)
10 - mehmet özdilek (130)
11 - saffet sancaklı (130)
12 - elvir boliç (129)
13 - fikri elma (128)
14 - ümit karan (127)
15 - ertuğrul sağlam (126)
16 - fatih tekke (126)
17 - ertan adatepe (122)
18 - oktay derelioğlu (122)
19 - cemil turan (120)
20 - halil ibrahim eren (119)
21 - mustafa denizli (117)
22 - osman arpacıoğlu (107)
23 - zafer tüzün (107)
24 - ali rıza sergen yalçın (105)
25 - arif erdem (105)
26 - gökmen özdenak (101)
27 - okan yılmaz (101)
28 - ahmet özaçar (100)
29 - andre kona ngole (100)

son hali yukarıdaki gibi olan kulüptür. bu listeye girmeye en yakın aday 99 gol ile hasan özer; ama o da futbolu bırakmış. gökhan ünal'ın gol sayısı 77. bu listeye en iyi aday şu an o.
bir de necati ateş'in 84 golü bulunuyor. ama önce türkiye'ye dönmesi lazım bu listeye adını yazdırabilmesi için.