1. 1.
  digitürk'ün türkiye süper ligi ve fortis türkiye kupası maçlarını yayınladığı kanal.
  ... redwinemania
 2. 2.
  adı gibi sadece lig maçlarını değil de türkiye kupası maçlarına da veren kanal. şampiyonlar ligini de alırsa şaşırmamak lazım. hatta yeni sezon öncesi hazırlık maçlarını da. bizim mahalle maçlarının yayın haklarını bile alabilir. çok paraları var.
  2 ... janjan
 3. 3.
  2006-2007 sezonunda ikinci lig b kategorisi takımlarından etimesgut şekerspor'un maçlarının yayın hakkını da almış kanaldır.
  1 ... wolfshade
 4. 4.
  erman toroğlu ve şansal büyüka'nın maratonu sunduğu programdır.bunlar show tvde barınamamış.lig tv bağrına basmıştır bunları
  ... merokaplan
 5. 5.
  14 ağustos akşamı 21:00 - 02:00 arası turksat 2A'dan şifresiz yayın yapan kanal.

  arada bir böyle yapacaklarmış. hayırdır işallah.
  (bkz: bunlar reklam kokan hareketler)
  ... janjan
 6. 6.
  90 dakika ekibi tarafından topa tutulan kanal.
  ... anil teknik
 7. 7.
  canlı yayın konusunda hıncal uluç'un eleştirilerinde sonuna kadar haklı olduğu futbol kanalıdır.takımlara özel programları,spor haberleri ve bunun gibi spora dair her türlü yapımı başarıyla gerçekleştirmelerine rağmen canlı yayını bir türlü gerçekleştirememiştir lig tv.top oyunda oynanırken veya takım tam korner kullanırken yedek kulübesinde battaniye ile dizlerini örtüp tir tir titreyen futbolcuyu dakikalarca göstermenin anlamı nedir henüz çözemedim ya da saha içine hömküren ve sümküren iğrenç futbolcuları gösterip topu ve pozisyonları kaybetmenin canlı yayın açısından başarısı nedir henüz çözemedim.ayrıca kameramanların hoşuna giden kızları göstermeleri uğruna saha içindeki pozisyonları kaybetmesi yayıncılık açısından rezalettir.illa güzel kız izlemek istiyorsak digiturk'te 55 nolu kanalı tuşlayıp fashion tv'ye bakarız dimi kardeşim..

  (bkz: musa çözen)
  ... az veren candan j c van damme
 8. 8.
  yarın akşam şike iddialarıyla kirletilmeye çalışılan fenerbahçe'nin samsunspor'la şampiyonluk maçını yayınlayacak olan kanal. samsunspor'un golden sonraki sevincine, ilhan mansız ve tümer'in ise it gibi oynamasına hiç kuşku yok ki herkes dikkat edecek.

  http://www.ligtv.com.tr/D...ult.aspx?r=1&hid=7148
  1 ... krmyrdsn
 9. 9.
  (bkz: hayat)
  ... hendrix
 10. 10.
  insanın maç keyfinin içine sıçan fakat bir tomar parayı, bu insanlardan almayı da çok iyi bilen bir kanaldır...
  maç başlamadan önce 100 tane sanal reklam* koyarlar.. maç başlar 5 saniyede bir ekran ortadan ikiye bölünür ekran küçülür, gene sanal reklam..
  maç sonu gene sanal reklam ..
  altına da yazarlar:
  "bu programda sanal reklam uygulaması yapılmıştır"
  yanlış..
  bu şekilde yazılmaz. doğrusu:
  "bu programda sanal reklam uygulayarak sizin maç zevkinizin içine sıçtık, paraları kaptık" olmalıdır.
  yahu insanların verdiği paranın hakkını verin bari. zaten o kadar para alıyorsunuz, niye maç sırasında adamın gözüne gözüne reklamları sokuyorsun..
  eskiden trt verirdi maçları, sonradan iş battı.
  cine5, teleon derken...
  2 ... 4ever pvd