bugün

entry'ler (997)

trabzonspor

Fortuna Tirebzonspor. Maçı izliyorum kalitesizler aga. Kalitesiz. Ne kadar maç kazanırsan kazan, şampiyon ol 50 kere ol farketmez. Kalite başka bişey. Kalite çok başka bişeydir.

zorunlu askerlik

Olmasında hiç bir sorun yoktur herkesin görmesi gereken bir ortamdır. 6 ay değil 15 ay olmalıdır. Gelen erler kesinlikle asgari ücretle maaşa bağlanmalıdır adam gibi yetiştirilmeli ve adam gibi bakılmalıdır.

sanayi devrimi

Devrimin, yapılan devrimde devrim olarak devrimden sayılmaması olan devir.

versailles

Baştan aşağı triptir.

rus imparatoru birinci aleksandr in banyo küveti

ilk şahsi havuzdur.

istanbulkart

QR kodu uygulaması sayesinde her metro ve metrobüste kartını evde unutsan dahi kullanabildiğini yeni öğrendiğim şeys. Mağduriyet giderdi yeminle helal.

tdk tipli sözlük yazarı

Aslında doğrusunu yapıyordur. Sözlük ilk kurulduğu vakitlerde çok hassastı bu konuya aslında adminler. Sözlüğün gerçekten bir bilgi kaynağı olabileceğini düşünmüş ola hepsi. Dikkat edilirdi. Yazım hatası yapan yazar utanıp entry atmazdı bir süre. Falan filan.

bez bebek nana

Projedir.

samuray kılıcıyla yoldan geçen kadını öldüren adam

Şimdi kadının ailesi kocası sevenleri ne haldedir ? Nasıl koparılır bir can bu kadar kolay ? Aklım almıyor delirecem amk. Şerefsiz haysiyetsiz adiyi gerin çarmıha ya bu ne rahatlık şerefsiz herif !

inagaming

tek maçtan yatmak yok kampanyasıyla beni kendine aşık eden sitedir. allah razı olsun başkan.

açık alanda sigara içmek

yürüyerek sigara içen adamlardan nefret ediyorum aga kenarda köşede iç işte sigaranı.

sıçmayan erkek bulmak

fiziksel anlamda mı yoksa mental anlamda mı onu yakalayamadım.

tek maçtan yatmak

kendimi bildim bilesi futbol delisiyim ve idda oynuyorum. oynamaya başladığım zamanlar kupon bedeli 50 kuruş falandı o kadar eskiyiz bu alemde. tek maçtan yatmak bizim artık bağımlılığımız oldu amk senelerdir tek golden tek maçtan yatıyoruz. sistem getirdiler sırf şu tek maçtan yatmayı önlemek için her şeyini öğrendim ama o da bazen kupona bastığımdan daha az miktarda kazanç sağlatıyo o yüzden bi sike yaramıyo amk. geçende twitterda bi reklam gördüm tek maçtan yatmak yok diye. lan dedim öyle şey mi olur bi bakiyim dedim harbiden oluyomuş. inagaming diye bi site var tek maçtan yatmak yok diye bi kampanya yapmış tekten yatınca kupona bastığın miktarı aynen iade ediyo. denedim ve her zamanki gibi tek maçtan yattım. iademi aldım. reklam değildir yanlış anlaşılmasın tavsiyedir. tek maçtan yatan bütün dostlara selam olsun, ben artık yatmıyorum. çok yaşa inagaming.

olan adam

çok entersan bi başlık olmuş.

bilardo bir spor mudur

Bilardo bir spor çeşididir. Son yıllarda spor dalları içinde önemli bir yer kaplamaya başlamıştır. Şu anda, Avrupa'nın en çok ilgilenilen 5 sporu arasındadır. Bilardo oynamak için gereken aletler; bilardo masası, isteka (bilardo sopası), bilardo topları, tebeşir (istekanın topa daha ölçülü vurmasını ve gereksiz yere kaymamasını sağlar, özellikle falsolu vuruşlarda çok işe yarar), köprü(isteğe göre) (zor uzanılan toplara yetişmeyi sağlar) gerekir.

Bilardoda açı hesaplamak ve hızı ayarlamak iki temel kuraldır. Bilardo kapalı bir alanda oynanır. Bilardo en başta cepli (delikli) bilardo ve cepsiz (deliksiz) bilardo olarak iki temel gruba ayrılır. Cepli bilardoya örnek olarak bilinen 8-Top (Amerikan) bilardosu ve Snooker vardır. Cepsiz bilardoysa 3-Top (3-Bant) bilardo olarak bilinir. Tabii bunların bugüne kadar ulaşamayan çeşitleri de vardır.

güne güzel bir söz bırak

Kaoslar karmaşalar yaşadım kendi içimde, sabaha karşı çözdüm ama.

konya

Bugün itibarı ile 5.1 deprem yaşamış olan ilimizdir. Geçmiş olsun diler zarar ve ziyan olmaması temenni ederiz.

türkiye den uzaktayken en çok özlenen şey

Türkiye den uzağa gidiş günündeki heyecan.

laiklik yerine seküler düzene geçilse

seküler düzendende seksüel sisteme geçilse bir miktar konuşulacak olan şeys.

nükleer bomba

icadının sebebini anlamadığım, ne gerek var böyle bir şeye diye düşündüğüm ve insanın ne kadar cani bir varlık olduğunu hatırlatan bomba.