bugün

Bez bebek dizisinin baş rolüdür. Evrim Akın oynardı. Ah ah ne diziydi be.
oyuncak da olsa robot da olsa su katılmamış sek kezbandır. evet.
bir bez bebek şoker değildir..
taş gibi oyuncaktır.

zito!
'hem sihirliyim hem gerçek na na na na na 
Artık burdayım nana herkese yardım edecek.'
içinde bir adet Şükran Ovalı barındıran eski büyücülü türk dizisi.
evrim akın'ın canlandırdığı karakter. doğum gününde, dilek olarak insan olmak istemişti ama sonra fani dünyanın ne kadar zorluklarla dolu olduğunu anlayıp pişman olmuştu.
Tamamı hayal ürünü olan saçma bir dizidir.
Nana ise hakana yaranmak için Sihirle sürekli simgeyi küçük düşüren bir ezigin tekidir.
Şırfıntı yellozun tekidir. Nişanlısı olan adama yanaşacak, adamı nişanlısından ayıracak, aralarını açacak kadar karakter yoksunudur.
Çocukken ne izlettirdiler bize ya. iyi sandığımız peri ara bozucu bi omurgasızmış püğ.

Hayır simge gerek güzellik gerek fizik gerek kariyer başarısı açısından daha iyiydi bundan. Demek erkekler evde fasulye kıran ezik kızları seviyo. O 1.50 boyunla neler yaptın kız köylü nana.
9 yaşında olduğunu düşünüyorum. 9 yaşındaysan hesabını kapatıp git.
istediği gibi bir hayat yaşayamamaktan üzüntü duyan yazar.
Yaşattığını yaşıyor olabilirsin.
Biz yaptıklarını henüz unutmadık..
ben unuttum lan. ne yaptıydı ki?
bir yazardır. ayrıca dizidir de.

hakan karakteri değiştikten sonra izlemedim.
bugün ilk girilmiş entry'lere aynı günde tam 11 entry sokmuş olan yazar.

görsel
görsel

hehehe evet.
Bravo koç, büyük iş başardın. Şuan tüm sözlük yönetimi birbirine girdi buna karşılık nasıl bir güzellik yapalım bu yazara diye...
Mal amk.
Şu anda rastgele tvde dolaşırken gördüğüm dizi.
girdiği entrylerden psikolojik sorunlarının olduğu anlaşılması gereken yazar.
sorununun ne olduğunu bilmemekle birlikte, kendine iyi bakması gereken yazardır. bugün dert ettiğimiz şeyler birkaç yıl sonra çok saçma gelebilir ve "boşuna kendimi niye yıprattım, niye kendimi üzdüm?" deriz.

tecrübe konuşuyor.
güngören aşığı yazar.
güngören bağcılar aşığı yazar.
Ne zaman nickini görsem gündüz insan gece bez bebeeeek bu sırrımızı kimse bilmeyecehhhh diye dizi müziği kulağıma geliyor sanki.
Bez bebek , 20 Eylül 2007'de FOX'ta yayına başlayan Türk yapımı fantastik, komedi ve çocuk türündeki televizyon dizisidir.

Nana da ; o dizide , bir büyücüdür. Emre ve yağmur'un 2.üvey annesidir.
(bkz: evrim akın)
güngören bağcılar sevdalısı yazar.