bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    kişisel bilgisayar anlamına gelen personal computer'ın kısaltması.
    8 ... elendil
  2. 2.
    sayılarının 2009 başında 1 milyarı, 2015'te 2 milyarı
    bulacağı tahmin edilen teknolojik alet.
    1 ... meister writer
  3. 3.
    yaşanmıştır... kardeş kadar sevilen kız: a ; diğer kız: b

b:hadi ben sana fotoğraf yolladım sende bana yolla. seni çok özledimmm hadi foto!
    a:ya kızım biliosun ben bu işleri tam bilmiorum.
    b:öğrenirsin kızım kolay bea. ablana sorsana o yapar. pcden belgelerimdeki fotolarını seç sonra kutucuğa sür
    a:kızım biliosun annamam benn. hem o pc denilen şey bizim bilgisayarda yoktur herhalde
    b: hönk!
    a: gerçi pc ne demek bilmiorum ama
    b: bilgisayar demek cnm ahahahahahah
    a: hadi ya. **
    1 -1 ... kacak kelebek
  4. 4.
    2007 yilinda satin alinan herhangi bir pc yaklasik olarak 2ghz hizinda olup river raid oynamaya musaittir.
    2 -1 ... king of the hill
  5. 5.
    bazen sadece masaüstü bilgisayarlar için bazen de laptop dahil tüm kişisel kullanıma mahsus bilgisayarlar için kullanılan tabir.

yani kısaca bilgisayar demek, ama havalısından.
    ... oteki turkiye
  6. 6.
    personal computer' in kısaltması. kişisel bilgisayar anlamına gelir. masaüstü ve dizüstü olmak üzere çeşitleri vardır.
    1 ... raffaello
  7. 7.
    1982 yılında ibm firması tarafından üretilen ilk bilgisayarlara verilen isim, isim hakkı ibm indir.
    1 ... yoga yapan mistiq kedi
  8. 8.
    çökerse laptop aracılığıyla kaldığınız yerden devam etmektir.
    ... passion
  9. 9.
    merkezi işlem biriminde* bulunan 8 adet registerdan biridir. açılımı program counterdır. tek yönlü olarak çalışır. işlenecek komut önce bu register'a pc out' ile front side bus*'a gelip mar register yardımıyla bellekden okunur. 3 adımla gerçekleşen bir verinin okunma aşamasının ilk adımı bu şekilde biter. bundan sonra ise program counter'ın görevi sona erer.
    ... lightsaber
  10. 10.
    ilk başta radikal gazetesi ile verilen, ardından ayrı olarak yayımlanmaya başlayan dergi. "pc!" olarak geçer.
    1 ... kewell the wizard of oz