bugün

sevdiği entry'ler

10 kasım saat 9 u 5 geçe yol ortasında dikilmek

tek başına başlık bile Yavşaklığın görünür hali.

not: lukasgillere yeni yancı-eleman gelmiş. hayırlı olsun lucas.
ama yetmez bilesin. bundan 10-15 tane daha lazım sana.
not2: bu entry' nin silinmesi için an itibarıyla geri sayım başladı.

"pembe götlüsünuz ergensiniz iş beğenmezsiniz dil bilmezsiniz bir bok gördüğünuz yok hayatta cahilsiniz dar kafalısınız."

diyen aktrollün bir önceki entarisine bakalım.

başlık : (bkz: sokağında pijamayla dolaşan karı)
entry: "çok seksidir. götü büyükse bir de offfff."

arbutus unedo

ooo sözlüğün bütün namlı yobazları nickaltımda toplanıp parti yapmışlar.. sebep? ben "...günde beş kere domalan..." deyince hepsi aynaya bakıp kendini görmüş gibi olmuş..

canlarım mahkemeden pek bişi çıkaramazsınız yaa.. domalmak kelimesinin en basit sözlükte bile tam dört farklı manası var.. temel mana "... Dizler bükük, baş ileride, çömelmiş bir durum almak....". Sizin aklınızdan geçen ise cinsel içerikli argo manası.. Yani kendi müslüman ibadetinizle cinsel pozisyon arasındaki bağı siz kuruyorsunuz, ben değil.

kaldı ki, dinle ilgili bir şeyden bahsettiğimi nereden biliyorsunuz? ben belki de alaturka tuvalette domalmaktan bahsediyorum.... dilimizde "tedariksiz hacete giden,domala domala tas arar" diye atasözü bile var.

ama bazı şeyleri de doğru söylüyorsunuz... mesela frank'ın kullandığı "....islam düşmanlığını iliklerinde yaşayan öylesine bi zat...." cümleciği son derece doğru. islama inanmıyorum. Benim için herhangi bir kutsallığı yok.. Peki, islama saygı duyuyor muyum? islam bana ne kadar saygı duyuyorsa ben de islama o kadar saygı duyuyorum.. Ya da başka bir deyişle: hayır, saygı duymuyorum...

benim caddeme "......istemiyoruuuuzzz...." diye bar bar bağırmamıza rağmen zorla cami yapan, benim vergilerimle koskoca bir ruban sınıfını besleyen, kulağımda her dakika ezan patlatan, kapımın önünde zavallı hayvanları can çekiştire çekiştire öldüren bir anlayışa saygı duysaydım zaten psikoloğa görünmem gerekirdi..

güzellerim ya, anlayamadığım bir nokta da islami kesimin içindeki pedofili, hırsızlık, adam kayırma, ensest, badeleme, şeyhe karısını ve anasını götürme gibi çarpıklıklar ayyuka çıkmışken onları hiç eleştirmeyip benim ettiğim iki kelimeme takılmanız.. önce bi kendi içinizdeki çarpıklıkları eleştirseniz daha iyi olmaz mı? malum insan önce kendisini, sonra komşusunu düzeltir..

not: destek verenlere teşekkürler.. iyi ki varsınız..

rahip brunson

bu fucker bu bedende oldukça asla serbest kalmayacak olan bransındır...

rahip brunson

akp nin temeline atılan bir dinamit, çöküşün başlangıcı.
islamiyet sömürüsyle iktidar olmuş bir partinin sonunun başlangıcının hristiyan bir din adamı yüzünden olması da ayrıca trajikomik.

selçuk bayraktar ın harf inkılabı tweeti

Arap alfabesi bilmeyen düşünemiyor demek mi bu. Haklı Japonlar Almanlar ve Amerikalılar Arap alfabesi bildiği için başarılılar.

Bu arkadaş bizim geleceğimizi emanet ettiğimiz mühendislerimiz den di dimi...

Fevkalade.

Zaten Latin alfabesine geçmesek atomu parçalayacaklardı ne güzel engelledik değil mi?

teflon

nick altına girilen saçma sapan ve mesnetsiz bir sürü iftiraya rağmen sesini çıkarmayan yazardır.

neyse ki sesini çıkarmıyor bazılarına. çünkü hem bilgisi hem görgüsü hem de olgunluğu itibarı ile hemen hepimizi cebinden çıkarır ki sormayın gitsin. hele ki bir ağzını açarsa, ona laf edenler yeşillenmiş boğaz kültürü gibi kaldırıma yayılmaya hazır olsunlar.

yazara notum: büyüksün! *

arbutus unedo

ben de frank lucasın tehdidinin ekran görüntüsünü aldım.
arbutus'un sözünün suç unsuru içeren bir yanı yok ama tehdit ciddi suçtur.
bu yaştan sonra hukuk okumamın siftahını tehditkar frankle yaparım artık.

müslüman takımına kendi dillerinden soralım:

doların 9.85 olması da mı yetmedi?

9 u 5 geçe neyin duruşudur

günde beş kere domalan adamın sorduğu soruya bak...

selçuk bayraktar

Aklınca Atatürk'ün harf devrimini eleştirmiş adam sen kimsin oğlum
Çin den aldığım 100 bin $ lık parçaları burda montajlayıp devlete 5 milyona çakan kişisin
Oyuncak teyyare yapmak sana fazla özgüven vermiş anlaşılan...
link;
https://mobile.twitter.co...xVdrEFetM5XDOXPQ&s=19

görsel

eee o zaman osmanlıca yaz yazabiliyorsan !.

çok şişirdiler bunu da.

https://mobile.twitter.co...xVdrEFetM5XDOXPQ&s=19

akp dönemini anlatacak olan filme isim önerisi

Talan Rüzgarı.

bahçeli nin mhp muhalefettir çıkışı

Demans alametleri.

frank lucas ın gay olması

geçen sözlüğe kaslı fotoğrafımı koymuştum bana mesaj atıp yürüdü. penis boyumu falan sordu bende eşcinsel olmadığımı söyleyip engelledim.

frank lucas ın orospu çocuğu olması

sözlük bunun kadar orospu evladı görmedi aq götünü hangi moderatöre siktiriyorsa senelerdir silinmiyor aljdkclslalkxjxkaks.