bugün

entry'ler (17554)

karton toplayan cocuk sarapci koala arbutus üçlüsü

frenki gine badeyi fazla kaçırmış...

başı açık kadın perdesiz eve benzer

franki gine kıvırtmış... o lafın tamamı şöyle:

başı açık kadın perdesiz eve benzer.. ya satılıktır, ya kiralık..

yani dinci kardeşlerimiz burada "başı açık kadın orospudur" demek istiyorlar...

aynı dinci kardeşler biz "tarikata gidenler sahlebi çok severler" dediğimizde kuduruyorlar.. ama sahlepten de vazgeçemiyorlar.. değil mi franki?

arbutus unedo

".....velev ki sapkın şehler bu işi yaptı pekii islami kesim yapıca sesin zurna gibi çıkıyor da kemalistler yapınca neden susuyorsun ? sen adamsan bunlarıda yaz....."

franki sen de biliyorsun ki islami kesimin ahlak anlayışı kemalistlerden farklı.. siz dincilerin/kırsalların tamamen cinselliğe indirgenmiş bir ahlağınız var.. örneğin kendinizden olmayanları eleştirirken ekonomik politikalara filan girmiyorsunuz.. sadece

--başı açık kadın ya satılıktır ya kiralık

deyip pis pis gülebiliyorsunuz..

laik kesimde bu böyle değil. laiklerde cinsellik büyük ölçüde kişinin kendi seçimidir ve başkalarını ilgilendirmez.. insanların nasıl giyindiği büyük ölçüde kendi sorunlarıdır..

dolayısıyla laik kesimi akp'yi eleştirdiğin gibi eleştiremezsin franki..

sorun şurada ki kendi koyduğunuz tamamen cinselliğe dayanan ahlak kriterleriyle bile ahlaksızsınız.. tarikatlarda birbirinize atlıyorsunuz.. kuran kurslarında çocuklara atlıyorsunuz.. kırsalda birbirinizin karısını düzüyorsunuz.. deliği olan her şeyi s*kmeye çalışıyorsunuz.. e o zaman biz de "bu ne pehriz bu ne lahana turşusu" diyoruz..

yanlış olmasın, diğer açılardan da ahlaksızsınız.. hakim olduğunuz yerlerde yalan, hırsızlık ve adam kayırma arşa çıkıyor.. komşu müslüman ülkeleri para için amerikalılara satacak kadar ahlaksızsınız. (bağdat a ilk amerikan bombası düştüğünde paramızı isteriz). ama siz bunları ahlaksızlık olarak algılamıyorsunuz.. biz bunları suratımıza çarptığımızda

--eeee? yani?

deyip boş boş bakıyorsunuz.. dolayısıyla sizden tepki alabilmenin tek yolu cinsel ahlaksızlıklarınızı suratınıza çarpmak..

özet: sana sahlep oğlanı derken seni senin ahlağınla yargılıyorum.. ve hakikaten de sende tam bir sahlep oğlanı ahlağı var..

hdp seçmeni

canımız filan değillerdir.. hüda-par seçmeninden hiç bir farkları yoktur.. hdp de hüda-par da kürt cinayet örgütlerinin kravatlı uzantılarıdır.. ama hdp sosyalisttir.. türkiye'deki kalem erbabı da genellikle sosyalisttir. dolayısıyla medyada sürekli olarak hdp'nin (ve demirtaş'ın) propagandası yapılmakta, buna karşın hüda-par canavarlaştırılmaktadır.. oysa hdp/pkk hüda-par/hizbullah'tan çok daha güçlü ve zararlı bir örgüttür.

batu tank motoru

".......türkiye'yi yöneten güç kripto zümredir. sanat camiasından tutun medyaya, spordan tutun da siyasete kadar, gördüğünüz tanıdığınız çoğu isim ya masondur, ya kripto ermenidir ya da sabetayisttir. elinize bir kağıt kalem alın, yazın aklınıza gelen isimleri. sonra gözünüzü kapatıp parmağınızla rastgele bir isim seçin listeden ve gerçek hayatını araştırın........."

"..........seni yöneten ya da piyasanı, ekonomini, eğitimini, politikanı, dününü, bugününü ve istikbalini yönetip yönlendiren insanların aslında ahmet ali ayşe fatma olmadıkları. bizden olmadıkları ve asla bu milletin yararını düşünmedikleri......"

(bkz: 1927 yılında türk kimliği verilen 200 bin yahudi/#46251122)

işte bu tank motorunu da kripto yahudi zümrelerin firmaları üretecekti.. tank motorunun alaşımlarının içine iman bozucu maddler karıştıracak, her tarafına domuz yağı sürecek ve bu şekşlde milletin imanını bozup ahiretini yakacaklardı.. ama ilk kez milletin içinden bir cumhurbaşkanı çıktı: rizeli recep.. rizeli oyunu gördü ve bozdu.. tank motoru işini gine milletin içinden çıkmış olan bir kürde aktardı.. kürt paraları cebe attı ama motor filan üretmedi.. ama bu hiç önemli değil, çünkü milletin ahireti kurtuldu.. zaten hırsızlık dinimizde çok büyük günah değildir hatta günah bile değildir...

arbutus unedo

".....illa anana karına küfür mü edeyim...."

sözü israrla anaya bacıya getiriyorsunuz.. e madem bahis buralardan açıldı, bak şeyh efendi ne demiş:

"..........Müritlerinden bazılarının eşini, kız kardeşini, annesini kendisine getirdiğini, bunlardan bazılarıyla da cinsel ilişkiye girdiğini ve 'badelediğini' (oral seks) iddia eden Uğur Korunmaz, "Ben müridim ile ilişkiye girmezsem, mürit zikir durumundan dolayı yanmaya başlıyor, iş ve gücünden kesiliyor ve deli durumuna geliyor" diyerek kendisini savundu......."

dikkat: bunu söyleyen ben değilim.. bunu söyleyen icazetli nakşibendi şeyhi.. adamın gol diyor yani..

ananı karını kız kardeşini kızını şeyh efendiye götürüyor musun franki? sırf meraktan soruyorum.. nihavent kesin götürüyordur ama senden az da olsa bi şüphem var...

dünya yüzündeki en aşağılık organizasyon mafyadır.. ama mafya bile rakiplerini ortadan kaldırırken ailelerini işin içine karıştırmaz.. siz aktroller mafyadan da aşağısınız...

her muhtara lisans mezunu yardımcı atama vaadi

bana kalırsa ettıhıyatü, fatiha ve sübhaneke'yi ezberden okuyabilen her muhtara lisans diploması versinler.. diplomalar da tıp, mühendislik filan gibi iyi bölümlerden olsun. tersi halkımızı küçümsemek, anadolu insanına tepeden bohmah olur..

arbutus unedo

".....bu zevat insan ilişkilerini hiç bilmiyen osmanlı düşmanı sağlam ermenidir....."

olm benim 550 senelik soyum sopum belli.. senin belli mi? oyle havaya osurmakla, yalanla, dolanla olmaz bu işler.. "çıkar şecereni göster" derler adama.. bk gibi kalırsın sonra..

".....espri yeteneği de yok eleştiri yapmasını hiç bilmiyor taktığı yazarlara aynı sözleri yazıp duruyor......"

sen değişmiyorsun ki ben sözleri değiştireyim.. "sahlepçi tarikat oğlanı" seni mükemmelen tanımlıyor, yenisine lüzum yok..

"....geçen günlerde nihavent anasını karısını bacısını yatağa yatırıp işlem yapacam yazmıştı. bu küfürleri ben yemedim sen yedin......"

kabul etmek lazım ki bu nihavent senden de aşşşağılık bir arap büllüğü yalayıcısı.. işin içine ana baba evlat karıştırmak kişinin çok aşağılık olduğunun göstergeridir...

ama bana havlayan her ite geri havlasam hayatım havlamakla geçer. kısa sürede ben de it olur çıkarım...

".... salep görseli atarak sperm iması yapıyorsun...."
aferin ya bayaa akıllısın..

"....islam müslüman düşmanı vatan hainisin......"

vatan haini olmadığım için islam müslüman düşmanıyım..

1927 yılında türk kimliği verilen 200 bin yahudi

".............hee ilim irfan gelişsin diye kurduğunuz eğitim sisteminin 2023 yılı itibariyle bana ortaya koyduğu bilimsel bir çalışmayı, sivrilmiş bir bilimadamını söyleyin......"
".............kar kış yağmur fırtına demeden 7 yaşından itibaren heykel önünde andımız okumakla bilimin ne ilgisi var diye düşünmüyor da, ucu azıcık putlara dokununca hemen "müslümanlar yüzünden geri kaldık" diyor................."

minik öküzcük, 1000 yıl boyunca kar kış yağmur fırtına demeden günde beş kere arabın allahının önünde secde etmenin getirdiği zihinsel deformasyonun etkileri öyle 50-60 senede silinmez..

türkiye cumhuriyeti islam dünyasının en ileri ülkelerinden biridir ve bir sürü avrupa ülkesinden daha fazla sanayileşmiştir.. bu da cumhuriyetin başarısıdır.. ama kabul ediyorum, istenilen yerde değiliz.. bunun da en büyük sebebi siz arap büllüğü yalayıcılarına gösterilen hoşgörüdür..

tabii atatürk denen adamın da çok ağır hataları var.. en ağır hatası siz köylülere insan muamelesi yapmasıdır.. sizler için okullar, hastaneler, üniversiteler kurmasıdır.. size istanbul'a giriş izni vermesidir.. oysa siz maraba olmak için yaratılmışsınız.. osmanlı kafanızı kıra kıra, öşür vergisini ödemeyenlerinizi falakaya yıka yıka ne güzel idare ediyordu sizi.. tam hakkettiğiniz gibi.. atatürk ise size cumhuriyet ve eşit vatandaşlık gibi asla haketmediğiniz bir şey verdi..

"......türkiye'yi yöneten güç kripto zümredir......"

yani kürtler, rizeliler, yozgatlılar, konyalılar, nakşiler, halidiler hep kripto zümre öyle mi? çünkü nereye baksam para ve güç hep bu müslüman-köylü-anadolulu-şalvarlı takımının elinde..

istanbul'a şöyle bi uzaktan bak.. görebildiğin gökdelenlerin yüzde doksanı aşiret-tarikat bağlantılı köylü-kürt-karadenizli heriflerin elindedir... bunlar mı gizli yahudiymiş?

"....çarpık olan sistem mi, yoksa sistemi çarpıklaştıran insanlar mı? ...."

çarpık olan senin kafa yapın güzelim.. çarpık olan senin 20 senelik akp iktidarından sonra hala mağduriyet kastırabilmen...

frank lucas ı çıldırtacak bir şey bırak

sizin gibi kıro değildir sevgili frankimiz.. o enderundan yetişme gerçek bir osmanlı asilzadesidir... şiirlere bile konu olmuştur...

https://www.kitapyurdu.co...lanlar-kitabi/128518.html

frank lucas ı çıldırtacak bir şey bırak

https://www.tunaydingazet...el/2020/12/30/Salep_2.jpg

frank lucas ı çıldırtacak bir şey bırak

https://www.dr.com.tr/Kit...ika-/urunno=0001819362001

1927 yılında türk kimliği verilen 200 bin yahudi

".......iddiaya göre 1927 yılında 200 bin Yahudiye türk isimleri verilerek türk kimliği verilmiştir. Türk askeri yıllarca zorunlu askerlik yaparken, köylüsü ekme biçme ile uğraşırken, bu 200 bin Yahudi ticaret ile uğraşıp zenginleşmişlerdir. En iyi en özel eğitimleri çocukları nesilleri almıştır. En kritik kurumlarda adeta en önde musluğu bunlar kapmıştır. Bir avuç kripto azınlık yıllarca tahakküm kurmuştur........"

ufak tefek bir iki yanlış dışında doğru.. tam doğru olabilmesi için şu kelimeleri değiştir:

1927 --------> 2017
200 bi yahudi ----------> 8 milyon arap, suri, paki, afgan, somalili, ganalı, kürt

son olarak:

namaz gıliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii......

1927 yılında türk kimliği verilen 200 bin yahudi

dinciler gine tamamen uçmuşlar...

ikinci dünya savaşında türkiye'ye bir kaç bin yahudi bilimadamı kaçtı.. bu insanlar burada oldukları dönemde türkiye'nin bilimsel altyapısını kurdular.. savaş bitince çoğu türkiye'de durmadı.. ya abd'ye ya israil'e gittiler..

müslo'nun kafasında bu türkiye'ye gelip ticareti ele geçiren 200,000 yahudiye dönüşmüş..

aynı nüslo türkiye'ye girip türklere yaşam hakkı tanımayan milyonlarca suri'yi, paki'yi görmez bile... çok sıkıştırırsan "..ama onlar namaz gıliiii..." der..

sosyal medyada 200 bin kişilik troll ordumuz var

https://www.kolaymama.com...8YtyNby6T1ixoCTA4QAvD_BwE

sosyal medyada 200 bin kişilik troll ordumuz var

".........bunların nereden besleniyor ???
tabii akpli belediyelerden , devlet
kurumlarından ........."

yani bizim cebimizden.....

aslında ne belediyelerin ne de devlet kurumlarının parası var... sadece bizim paramız var.. devlet bizim cebimizden çekip bunlara pompalıyor... bu asalaklar zenginleşsin diye biz daha kötü, daha fakir, daha boktan hayatlar yaşıyoruz...

türkiye'deki bir numaralı asalak kürtlerdir.. iki numaralı asalak dincilerdir...

sosyal medyada 200 bin kişilik troll ordumuz var

amk iğrenci...

frenk in maaşı

"....Bütün gün burada. Kimbilir yatarak kaç para alıyor...."

belki dizlerinin üstünde alıyordur, ne biliyorsun?
sonuç olarak tarikatın sır odasında ne döndüğünü hepimiz biliyoruz ama nasıl döndüğünü hiçbirimiz bilmiyoruz...

araç konvoyuyla aday başvurusuna gidn akpli avukat

"....Hadi bu barzo tamam da konvoyu oluşturanların motivasyonu ne....." (bkz: araç konvoyuyla aday başvurusuna gidn akpli avukat/#46248911)

çok basit.. bu köylü herifler bi makama gelince altlarını kendi büzükdaşlarıyla (yani akrabalarıyla, köylüleriyle, tarikattan tanıdıklarıyla, imam hatipten sınıf arkadaşlarıyla) doldururlar da ondan.. ellerinin altındaki bütün ihaleleri büzükdaş müteahhitlere kaydırırlar... işte o konvoy o büzükdaşlardan oluşuyor..

başka türlü söyleyeyim: aslında o devlethan yazıcı denen herif konvoyu oluşturanların truva atı..

anadolu köylüsü sxemeyeceği eşeğin önüne ot koymaz.. kendisine bi şekilde çıkar sağlamayacak konvoya katılmaz.. o konvoydaki heriflerin senden 30 kere daha kurnaz, 60 kere daha hilekar olduğuna emin olabilirsin...

bundan yıllar önce mardinli bi herif istanbul belediyesinde bi yerlere atanmıştı da mardinli hemşoları bunu 30 küsur kurban keserek kutlamışlardı.. gazetelere haber olmuştu.. o zamanlar ben de böyle bir şeyi niye yaptıklarını hiç anlayamamıştım.. türkiye'yi çözmem yıllarımı aldı..

frank lucas

iranlı bi abi frankiye selam çakmış...

https://www.youtube.com/shorts/Q_WdNWxXUPU