bugün

entry'ler (16801)

arbutus unedo

oğlanlık o çok sevdiğin osmanlı'da hiç de ayıp bir şey değildi frankcıım. madem osmanlı olma iddiasındasın, sana oğlan denilince niye köpürüyorsun?

devşirmelik de osmanlı'da son derece makbul bir şeydi.. osmanlı'yı kurup yücelten devşirmelerdir...

"osmanlı hayranıyım" diyorsun ama daha osmanlı olmanın ne manaya geldiğinden habersizsin.. bir sürü benzerin gibi sen de kendine havadan osmanlılık atfetmiş olan bir köylüsün..

bana gelince,

defaaten söyledim, tekrar söylüyorum: ben cumhuriyet çocuğuyum.. osmanlılıkla ilgili bir iddiam yok..

-----spoiler-------
.galiba dedesi devşirme....
-----spoiler-------

ufak bir tavsiye: 3-4 yüzyıllık bir soy ağacın yoksa soy-sop işlerine hiç girme bence...

frank lucas vs kemalist teorisyen

biri cumhuriyet çocuğudur, diğeri osmanlı oğlanı...

recep tayyip erdoğan

https://galeri.uludagsozl...yip-erdo%C4%9Fan-2260447/

sırf arabın dininin şartlarını yerine getirebilmek için zırt pırt arabistana hacca umreye gidenlere nasıl bakmalı?

yurtdışına çalışmaya çıkanlar ülkeye döviz getiriyorlar....
hacca umreye gidenler olan dövizi sömürüyorlar...

ıraktan gelen kürtler vs türk kürtleri

b*k vs k*ka.

hdp seçmenini eşek gören zihniyet

kokoların elektrik faturalarını biz türkler ödediğimize göre eşek biz oluyoruz.. kürtler bizim sırtımıza binip dolanıyorlar...

benim milletim oyunu erdoğan a verir çünkü tanıyor

"....Eşek ölür kalır semeri, insan ölür kalır eseri...." demiş olan rizeli..

tayyip öldüğünde geriye ne kalacak?

--500 milyar dolar dış borç
--10 milyon ortadoğulu sığınmacı
--aşırı güçlenmiş bir pkk

keşke semer kalsaydı..

erzurumda küpe taktığı için bıçaklanan genç

erzurum'da sıradan bir gün...

ahmet davutoğlu nun çok fena rezil olması

ya bu adamın suriye'de işlediği suçların yanında bunlar hiç bir şey....

unutmayım: şeriatçı canilere türkiye'de askeri eğitim verildi ve ellerine silah tutuşturuldu. sonra bu caniler suriye'de işindeki gücündeki insanların üzerine salındılar... ve bu işin her aşamasında davutoğlu vardı...

iki kamyon şöförünün infaz edildiği bi video vardı.. her hallerinden aile babası oldukları belli olan adamların kamyonunu durdurup aşağı indirdiler.. adamlara "sizi kurşuna dizeceğiz" dediklerinde suratlarında beliren şaşkınlığı, "yahu biz ekmeğimizin peşindeki insanlarız, neyi yanlış yaptık ki" ifadesini hiç unutmayacağım... beş dakika önce çocuğunun ekmeğini nasıl çıkaracağından başka bir şey düşünmeyen iki adamı beş dakika sonra kafalarından vurdular ve cesetlerini oracıkta bıraktılar...

bir başka videoda insanları sıraya sokmuşlardı.. iki katil insanları sırayla bir platforma alıp, kafalarından vurup, bir nehre atıyorlardı.. platformun üzerinde o kadar çok kan birikmişti ki katiller kayıp duruyorlardı...

bir ara suriye'den sel gibi geliyordu böyle videolar... davutoğlu onlardan utanmadıysa buradaki dedim demedim kakara kikiri videosundan hiç utanmaz..

otava yo

sıkı bir etnik müzik dinleyicisi olan beni hayran bırakmış olan rus grubu.. o ne enerji, o ne dinamizm...

zafertroll ve aktrollerin ortak özelliği

----spoiler-------
Erdo’yu ve partisini sevmeyen insan erdo’nun gitmesi için güçlü muhalif partilere oy verir, oyları bölmek için uğraşmaz. Konu kilit.
----spoiler-------

oy bölmekmiş.. kardeşim bu at yarışı değil ki oyumuzu illa kazanacak patiye basalım..

senelerce "aman oylar bölünmesin" diye chp'ye bastık.. chp de senelerce "..amaaan nasıl olsa oylar bölünmesin diye bize basacaklar.." diye düşündü, doğru düzgün muhalefet bile yapmadı..

ben şahsen türkiye'nin önündeki en büyük iki sorunu
1. pkk/kekolar
2. planlı bir şekilde türkiye'ye sürülen mülteciler
olarak görüyorum.. bu konulada da açık seçik tutum alan, mantıklı laflar eden iki parti var
1. zafer partisi
2. genç parti
zafer partisinde ortaya çıkan laz müteahhit midemi çok bulandırdı.. bi olasılık genç partiye oy verecem...

chp'ye hiç bir halükarda oy vermeyeceğim... chp beni temsil etmiyor..

kürtler olmasaydı

kürtler olmasaydı büyük olasılıkla suriyeliler de olmazdı...
ortadoğudan çok daha izole olurduk...
avrupaya çok daha yakın olurduk...

bilen bilir, 70'lerde polonya'dan bin kere daha iyidik.. italya'nın bi tık gerisindeydik..
sonra 82'de kürt terörü başladı..
kalkınmaya gömeceğimiz 2 trilyon doları kekolara gömdük...
polonya, bulgaristan, italya alıp yürürken biz yerimizde saydık..
bugün ortadoğudayız..

lideri kemal kılıçdaroğlu olan kitle

sünni müslo olmasın da ne olursa olsun...

not: sünni müslümanım...

erkeksizlikten ölücem

bağcılarda yüksek sesle söyle bunu...
hemen akabinde fazla erkekten ölürsün...

asırlık ağaçları kesen chpli belediye

bizim caddedeki 60 çınar ağacını kasıtlı olarak yanlış yaptıkları budamalarla kurutan akp'liler meğer ne yeşil meraklısıymışlar...

siz önce istanbul'da 20 sene boyunca yaptığınız çınar katliamlarının hesabını verin bi...

recep tayyip erdoğan

cahil-cühela takımı neredeyse tapıyor bu adama.. onca ekonomik sıkıntıya karşın adama yönelik sevgi selinde en ufak bir azalma yok.. oy vermeyeceğini söyleyenler bile

--reis çok yoruldu.. e kolay değil, adam senelerdir yedi düvelle savaşıyor.. artık kenara çekilsin, torunlarını sevsin

filan diyorlar.. "yolsuzlukların hesabını soralım" filan diyen hiç yok...

recepten sonra gelen iktidarın işi çok ama çok zor.. çünkü inanılmaz bir dış borç, yağmalanmış bir hazine ve hiç bir şey üretmeyen bir ekonomi devr alacaklar.. türk halkı bütün bunların sorumluluğunu yeni iktidardan bilecek, akp'yi suçlamayı reddedecek.. akp'ye yönelik her eleştiri negarif puan getirecek.

recep tayyip erdoğan

an itibarıyla toki tamamen iflas etmiş... bir sürü insan toki'yi dava edip banka hesaplarına haciz koyduruyormuş.. toki de banka hesaplarını tamamen boşaltmış.. vatandaş davasını kazansa bile bankalarda para olmadığı için parasını alamıyormuş...

toki ile ilgili belgelerde görülebilen tek varlık 1995 model bir arabaymış ve onun da üzerinde bir sürü haciz varmış...

pekii, rizeli bu vaadettiği 500,000 konutu nasıl yapacak?

--eğer seçimi rizeli kazanırsa hiç sorun yok.. türk halkı rizeliye aşık.. rizeli ne yaparsa yapsın hesap sormaz.. rizeli "kardeşleriiiiimmm... dış güçlerle, siyonistlerle mücadele halindeyizzz.... bütün küfür birleşti islama saldırıyooorrrr..." filan der, türk milleti affeder....

--eğer seçimi rizeli kaybederse gine hiç sorun yok.. bu toki kamburunu bir sonraki iktidarın sırtına yıkıp kaybolacak.. bu konutlar için toplanan parayı rizeli yiyecek, küfürleri ondan sonra gelen iktidar yiyecek..

dinsiz kitapsiz kafir i şeyhin odasına sokmak

".....dinsiz kitapsiz kafirin evet evet daha hızlı daha hızlı söyemine neden olacak hadisedir....." (bkz: dinsiz kitapsiz kafir i şeyhin odasına sokmak/#45866815)

frank biliyo işi tabii..

frankcıım en iyi ismailağa cemaatinin şeyhi mi yapıyor yoksa gümüşhanevi dergahının şeyhi mi? bilsen bilsen sen bilirsin...

akp yüzünden süt yoğurt yiyememek

türk halkının

--ülkeyi yöneten kişi benim gibi cahil, köylü, ve yolsuz olsun

ısrarının bir çok sonucundan sadece bir tanesi...

akp yüzünden süt yoğurt yiyememek

rizeliye o son oyu atmayacaktın....

türkiye ye gireceğiz ve eşlerinizi esir alacağız

ne demişti badeci şeyh:

"..........Müritlerinden bazılarının eşini, kız kardeşini, annesini kendisine getirdiğini, bunlardan bazılarıyla da cinsel ilişkiye girdiğini ve 'badelediğini' (oral seks) iddia eden Uğur Korunmaz, "Ben müridim ile ilişkiye girmezsem, mürit zikir durumundan dolayı yanmaya başlıyor, iş ve gücünden kesiliyor ve deli durumuna geliyor" diyerek kendisini savundu......."

"........Müritleriyle değişik yollarla cinsel ilişkiye girdiğini kabul eden Uğur K., “Ancak bunların tamamı tarikatın gerektirdiği bir usul ve çabadır” dedi........"

".........Şeyh, ayrıca kendisini de şeyhi H.B.'nin badelediğini ve bu sayede pir olduğunu iddia etti........."

"........20 Eylül günü görülen davada, badeci şeyhten şikâyetçi olan 17 müritten 14'ü "şeyhin badelemesi sonrası dertlerine derman bulduklarını" söyleyerek şikâyetlerinden vazgeçmişti..........."

"......."Ben sır odasına gelen kadın ya da erkekleri cinsel organımı öptürerek badelerim. Bunun dışında da isterlerse erkeklerle de kadınlarla da ters ya da normal yolla ilişkiye girerim........."

".......Kadın erkek hiçbir müridimi zorla badelemedim veya cinsel ilişkiye girmedim......."

türk milleti bu arabı da sevinçle bağrına basacaktır.. arap olmayana bir veriyorsa kutsal arap ırkından olana iki verecektir...