bugün

sevdiği entry'ler

iftara davet edilecek sözlük yazarları

Merfulu
Simiago
Küresel ıkınma
Sütlü çilekli.

iftara davet edilecek sözlük yazarları

(bkz: giden gider)
(bkz: kuresel ikinma)
(bkz: simiago)

iftar için tatlı önerileri

Öneriler için teşekkürler arkadaşlar. Orijinal tiramisuda karar kıldım. Yalancısından daha kısa sürede yapılması da şaşırtıcı.

görsel

sahurdayız uludağ sözlük

Oğlumda kızım gibi ramazan ayına denk geldi. Hayatımıza hoşgeldin hasan ali. Hayırlı sahurlar.

yazarların iftar yemekleri

Allah ne verdiyse..

sahurdayız uludağ sözlük

Ah simiago her sene böylemi olacak , hep sen mi önce geleceksin. Her zaman ol , seni görmesem üzülürüm. Eksi rüyalar saati kur ve kalk bunu yapabilirsin.
Herkese hayırlı sahurlar. Rabbim hayirli ve güzel bir ramazan gecirmeyi , sağlıkla bayrama ulaşmayı nasip etsin.

sahurdayız uludağ sözlük

Günler, hatta aylar sonra yüzümde tebessüm uyandıran başlık. Babamsız ilk ramazan ve sahur. Herkese hayırlı ramazanlar ve sahurlar diliyorum. Sana da baba.

günaydın sözlük

Günaydın sözlükdaşlarım. Bugün cuma. Çok şükür haftayı bitiriyoruz. Mutlu ve enrjiğim. Kulağımda keko şarkısı sientelo kopuyorum. Sözlükteki kadın arkadaşlarımın gününü kutluyorum. emeğimizin küçümsenmediği, görmezden gelinmediği daha güzel zamanlara inşallah.

günaydın sözlük

Sen üzülme cinim incinme,
Ben ağlarım hepinizin yerineeeeee...

Evet

lisans diplomasının zararları

Lise mezunu arayan iş yerlerine alınmaması. Bize lise mezunu lazım sen fazlasın diyorlardı bana bir ara. Ne yapayım ben daş mı yiyeyim demiştim o zaman. Okumak suç gibi sanki.

tarikatçı ve cemaatçi düşmanı yazarlar

(bkz: mel mel bakan gibson)

lâ ilâhe illallah Muhammedün resûlullah

yani ; Allah'tan başka ilah yoktur Muhammed Allah'ın elçisidir

allah "bir"dir onun "tek" elçisi muhammed s.a.v dir diyorsan başka elçi aramayacaksın. şeyh dir şıh dır bilmem nedir bunların peşine takılanlar yani kendilerine hz muhammedden başka elçi arayanlar bildiğin sapkınlıktadır şirk içerisindedir..

en son peşine takıldığınız "cemaat" ve "muhterem hoca efendiniz" nelere kalkıştı çok çabuk unutmuşsunuz yazık..

lgbt ye saygı duymamak

--spoiler--
lgbt'ye saygı duymayabilirim ama erkek eşcinselliği güzel bence, erkeklerin birbirini ..kmesi falan..
--spoiler--

çocuk, nasıl bir sapıtmayla sapıttın anlaması zor.
şunları yazarken utanmaman yoldan çıktığının kanıtıdır ki, çok yazık.
tüh senin suratına.

teyze olmak

(img:#2335544)

Benim teyzemle ilişkim pek iyi değil. Ayda yılda bir görürsem görürüm o yüzden pek bilmiyordum nasıl bir şey olacağını. Kedilerim kadar çok sevebileceğimi düşünmemiştim açıkçası. Hatta doğduğunda sürekli kıyas yapıyordum.
Şimdi patates neredeyse 3 aylık oldu ve ben bir gün bile görmeyince özlüyorum.
Ve cidden güzel bir his.. Sen Doğurmasan da çocuğun var resmen. Cefasını annesi çekiyor sefasını sensjjd. Ben baya sevdim bu müesseseyi. Tek sıkıntı şu ki bağımlı oluyorsunuz sürekli bu bezelyeyi görmek istiyor insan.
Möö diyince gülüyor mesela evde herkes bu minikoyu güldürmek için möölüyorahdjd.

html

htm öğrenseniz ne bok olucak amk. profesyonel bir şekilde onu her türlü responsive ortama uydurup uygun şekle sokar halde yapabilecekmisiniz. öyle 3 günde 5 günde nah yaparsınız.

bitkiler böcekler hakkında ne konuşuyor

Bağda üzüm asmasının serzenişi:

-Bu keçilerden bezdim azizim: Yaprak maprak komadılar. Sen koca çınarsın, işin iş tabiki. Oh...

uludağ sözlük yazar tipleri

Sadece kadınlara yamanıp onlara yalakalık yapanlar (kadın versiyonları da mevcuttur)

Sırf eksi karma yapayım diye insanlıktan çıkıp garip mahlukata dönenler.

Küfürbaz olup dikkat çekmeye çalışanlar.

Sözlüğe afedersiniz götünü başını atıp ilgi kasmaya çalışan zatlar.

iq sunu yüksek göstermeye çalışıp başka yazarları küçümseyen zevatlar.

Dini aşağılamayı marifet sanıp başkalarının dinine saygısı olmayan olsa bile ara ara sataşan tipler.

Swinger gibi sapık düşüncelere sahip olan alagavatlar. Hepsi vardır efendim.

ben de yoluma giderim

"beni özle isterim, beni çok özle;
üzül, üzül bi' süre.
en azından ince bi' kabuk bağlasın,
azıcık eşitlik sağlasın."

salataya güzellik katan şeyler

Limon ve yağ.

zaman

Geçmek bilmeyen ve bir o kadar da hızlı geçendir.