bugün

entry'ler (14)

istanbul ticaret üniversitesi

burslar efsane gerçekten. okumak için en ideal üniversitelerden birisi. başarılı bir öğrenciyseniz üniversiteniz hep arkanızdadır.

gençler

görsel
görsel
görsel
görsel
gençler maltepe'de yüzmeyi oynamayı basketi ve diğer bir çok alanda kendilerini geliştirmeyi öğreniyorlar ali kılıç sayesinde zeki çevik ve ahlaklı bireyler olmaları doğrultusunda yaz okulunda kendilerine çok şey katıyorlar.

11 07 2017 uludağ sözlük reklam rezaleti

böyle gerizekalı moronları sözlüğe alıyorlar ya asıl rezalet bu. 1.si uygulamada reklam yok, indir kullan sorunun ortadan kalksın.

2.si reklam geliri olmasa adam cebinden para harcayıp sen sikinin taşağının fotoğraıfnı karıya kıza at diye ortam mı tahsis etsin sana? reklam geliri sayesinde yaşayan bir ortam burası amk salağı, ota boka rezalet diyip içindeki mal ekşici zeka sevsiyesizliğini ortaya çıkartana kadar gerçekten nitelikli 2 satır şey yaz da okuyalım.

sokakları dolaşıp kedilere süt içirmek

cenneti garantilemiş kişidir.

6 kasım 2016 betsat tan para dağıtıyorum

arada böyle başlıklar açın yahu, sen olmasan 10 lirayı nerden bulucaktım ben şimdi.

türkiye hırvatistan maçından zengin olmak

alacağız bu maçı bende çektiğim bonus ile oynayıp 40 liram ile mutlu ayrılacağım bu etkinlikten.

moderatör

hesabımın silik yemesini istiyorum sayın moderatörler kapatın lütfen.

kitap yazan sözlük yazarları

elimden geldiği kadar yazmaya çalışıyorum. hatta ismi de bana her şey seni hatırlatır. inşallah sonuna kadar giderim.

çaylaklık

şu an olduğum durum. umarım en kısa zamanda yazar olurum.

sözlük yazarlarının hayattan istedikleri

huzurlu olmak. insan huzurlu olunca mutlu da olur. hayatı sever.

hayırlı cumalar

Müslüman kardeşlerimin Cuma'sı kutlu, duaları kabul olsun.

ezgi sertel

o kadar yediği halde nasıl kilo almıyor anlamadım gitti.

imkan olsa evlenilecek ünlü

emre aydın olabilir. hem sesi de çok güzel. her akşam şarkı söyler.

cem adrian

Bir masal biter, sessizlik başlar.. Kalbini okşar, uyutursun, unutursun.