bugün

entry'ler (71)

cem yılmaz ın komik olmadığı gerçeği

gerçek olma ihtimali yüksek bir iddia. Yaptığı gösterilerde komik olduğunu kanıtlamıştır. Nitekim, yapmış olduğu filmlerin, gösteriler kadar komik olmaması bu iddiayı güçlendirmiştir.

inci sözlük

Çöktükten sonra, göçük altında kalanların; uludağ a geçtiğine inandığım sözlük

tam abdest aldıktan sonra gelen osuruk

Genelde vesveseyle oluşan bir durumdur.

suriye nin dostları grubu toplantısı

kimin dost kimin dusman oldugu belli bile degilken, neyin toplantisi,kimin dostu,ayi postu,kahpe dostu.....bu kadar anlamsiz bir kelimeler toplulugunu bir araya getiren bir durumdur....yani orada bir araya gelenlerin tek dusuncesi; nasil bir fayda saglariz.. yoksa kimsenin umrunda degil ordaki katliam yada insanlik sucu..................

elektriğe zam yok diyemem var da diyemem

aslında yok denecek kafar az demekle beraber yersenız de denebılecek elektrık kacagı....

havyar

rusya da fakir, turkiyede zengin yiyecegi...

reslores

son entry sini bir yil once girmis olmasina ragmen, sozluk tarafindan uyuyan dev diye onure edilen tembel kisi........

herkese verip namuslu kız tribi atan kız

unumu eledim elegimi astim..kime ne? diyen kizdir..

ikisi bir arada olunca anlamlanan şeyler

yeterliligi ve anlamini pekistirmek icin bir arada sunulan nesne ve degerler. bazi ikililerin olmazsa olmazi varken bazilarinin da olursa daha bi anlamli olur.

ayva cezeryesi

Havuçtan üretilen Mersin kaynaklı cezeryenin rakibi olarak ayvadan uretilen bir tatli turu.faydalarina gelince de, bronşite, öksürüğe, gribe, kabızlığa iyi geliyor, kolesterolü düşürüp, kanı temizliyor, ishali durdurup, stresi gideriyor, ince bağırsak iltihabını önlüyor. Karaciğeri kolluyor, cinsel gücü de arttırıyormuş.

path com

google tarafindan 100 milyon dolar deger bicilen sosyal paylasim agidir.

defne joy foster

ölmüstür, gitmistir, rahatlamistir..'iyi eglenceleeeeerrrrrr',demistir geride kalanlara..

son yıllarda artan obezite

aslinda son yillarda artan bisey yok obezite acisindan. sadece artan zayiflama merkezleri var.

drfreeman

beni hayretler icinde birakan misafir perver yazar ustad..bana hos geldin demis tek ustad...hos buluslar ola..*

mesut yar

an itibari ile laf sokucam diye kendine fena gecirmis kisi..fotomac yanlis yazmis diyerek taarruza gecen eleman ekibin uyarisiyla g.ot olmus kisi..
xx:ana yanlis yazmislar lan fener bu hafta sivasla oynamadiki...ehim elim..
yy:??????
xx: hadi ya sivaslami oynadi...
yaaa sivasla oynadi...

passaparola

eski halini ozledigim program. sebeklerle cekilmez hal almistir, duyurulur. irkil ve kendine gel metin uca

ipad e sıçan insan

loptop kullandigi icin dislanan insanin yapacagi eylem. *

sözlük yazarlarının arabaları

mercedes slk 230... idare ediyoz.

var mısın yok musun

yeniden baslamasi degil de, bittikten sonra eger bunlarla yeni bir survivor yapilirsa o zaman tiksinti uyandiracak bir yapim olacaktir.

osman baydemir

yuzunde meymenet olmayan vasifsiz ve haysiyetsiz varlik.