1. 1.
  şişman ve gözlüklü.
  8 -4 ... aby
 2. 2.
  arkeoloji okumuş kişi.
  3 ... dr rocco amca
 3. 3.
  kendisi çok sinirli bir insandır. gerçek hayatta çok asabidir ve önüne gelene bağırır. çocuğunu da köşe yazarı yapmaya çalışmıştır.
  5 -1 ... maksat muhabbet
 4. 4.
  posta gazetesinde televizyon eleştirmenliği yapan insan ama yüksel aytuğ un yerini kimse tutamaz o ayrı.
  6 ... hipernova
 5. 5.
  an itibariyle sabahın kör saati yarı uykulu bir şekilde kanalları geçerken programını gördüğüm, devleti, ab'yi, lafını esirgemeden ayar manyağı yaparak bir anda dehşete düşüp uyanmamı sağlayan garip kişiliktir.

  ab'ye bi de tekerleme söyledi şengül hamamıyla ilgili. * * *

  ıslak hede hödö şengül hamamı
  söylersem babama sever mamını * * *
  6 -2 ... 6.4.r.1.$.h
 6. 6.
  bu sabah ki programında uludağ sözlüğü takip ettiği ve bu sözlükte çok güzel hakaretler edildiğini tüm türkiye ye duyuran haberci.

  (bkz: mesut yar la uyan türkiye)
  7 -1 ... worldlike
 7. 7.
  2 yıl opera , 5 yıl tiyatro geçmişine sahiptir.
  4 -2 ... ryu
 8. 8.
  sözlüğün reklam aracıdır efendim kendileri. biraz daha hakaret edilirse sözlüğü hackleme girişimlerine destek verecektir muhtelemen.
  7 ... volkanat
 9. 9.
  sunum sekli fena sayılmayan sempatik bir adamdır kanımca habercilik ve gazetecilik isi tecrübe kasesi ile piseceginden kendisini cok fazla yermemek lazımdır.laf olsun diyerekten elestirmek olmaz,gencecik yasında kendisinden bir ali kırca,bir m.ali birand performansı beklememelidir kimse.fakat gelgelelim kendisi baslıgında hicbir hakaret bulunmamasına ragmen,sadece kendisi ile ilgili salt elestiriler bulunan bir sözlüge milyonların önünde rencide edici ithamlar kullanarak ayıp etmistir.unutmayalım ki övülmek kadar yerilmekte dogaldır.
  3 ... karpuzkabugu
 10. 10.
  kendisiyle ilgili detaylı ve doyurucu bilgilere official web sitesinden ulaşılabilecek, işini doğru bir şekilde yapma sevdasında olan tv emekçisi.

  http://www.mesutyar.com/

  ayrıca sitede yer alan " En çok hangisini yapmamı istersiniz" konulu anketine "uludağ sözlük" yazarı seçeneği de eklemesi beklenmektedir.
  4 -1 ... arabaciarabayatasget
 11. mesut yar Başlığındaki Önemli Entry'ler