bugün

entry'ler (20)

türk ordusu yerine türkiye ordusu demek gerekir

eeeeee yeter ama. **
(bkz: eşşeğin amına su kaçırmak)

edit: hayır bu entry'ye döşenen eksileri anlıyorum da, diğer entry'lere niye?
(bkz: organize işler bunlar)

cinlerin tecavüzüne uğrayan şanssız hatun

(bkz: cin)'sel bir deneyim yaşayan hatundur.

necip fazıl kısakürek

iyi bir şahir, çok iyi bir sigara içicisidir.
birgün necip fazıl'ın öğrencisi gelir ve ona bir rüyasında bütün bitkilerin secdeye eğildiğini, sadece tütünün eğilmediğini söyler. üstad bunun üzerine der ki: getirin o kafiri yakalım.

türkiye seks partisi

genel sekreter ve parti sözcülüğünden sorumlu başkan yardımcılığını bülent arnınç ın yapması sürpriz olmayacak olan parti.**

varan

süper bir firmadır. muavinleri yeterli donanıma sahip, görgülü bir kurumsal şirkettir.
eleştirecek olursak; birincisi çok az yere çalışıyorlar, ikincisi biraz pahalı mı ne? ***

metro turizm

piyasanın en berbat muavinlerini, en berbat söfeeeerlerini barındıran firmadır.

bursa-adana seferinde başımdan berbat bir olay geçmiştir paylaşmak isterim;
yolculuğun altıncı saatinde teker patladı güm diye herkes uyandı gecenin bir yarısı tabiki, arkadan birileri bağırmaya başladı söförr, söförr diye söförün sikinde değil tabi herif uyuyormuş. koca lastik patladı söför beyimiz duymamış. farketmemiş.
tabi zorla uyandırıldı söför eğer o lastik patlamayıp uyanmasaydı yolcular otobüs yoldan çıkacaktı.
neyse otobüs durdu bir yerde lastiği değiştiriyor bizim salak muavinlerle, şöför.
3-4 saatte o lastiği çıkaramadı bu serefsizler. zahmet edip yol yardımı da istemediler. üç beş kuruş vermemek için. tabi o hızda lastik patlayıp da ön düzende hasar olmaması mümkün mü. bir de onu tamir etmeye çalışıyorlar. metro firmasını aradığımız da da hiç bir halt olmadı o gece, ne bir otobüs gönderildi, ne bir özür dilendi. böyle bir firma işte bu metro.

prakten

alerjik durumlar için doktorlar tarafından reçete edilen şuruptur.
kilosu az kişiler bu şurubu içerek kilo aldıklarını söylerler ki doğrudur. bizzat denenmiştir. kilo aldırdığı doğru ama bu kilo alımı çok kısa sürede gerçekleşmektedir. haftada 2- 3 kilo aldırır. bu ne kadar sağlıklıdır(!) tartışmaya açıktır tabiki.* *

telefonu kapatıp uyumak

rüyada telefonun çaldığını görmek ihtimal dahilindedir.

sözlük yazarlarının en nefret ettiği ünlü

ibrahim tatlıses.
allahın krosu onu her gördüğümde babamın kırığını görmüş oluyorum!

kpss sorularını verip ben müslümanım demek

polislik sınav sorularını vermekle eşdeğer olan çelişki.

şeytana sorulacak tek soru

sözlükte senin için keraneci diyorlar!
ne ayaksın olum sen?

camel

saplantılı birlikteliğimdir, yeri değişilmeyen, şu sıralar baba evinde olunduğu için içilemeyendir.
çok özledim lan seni camel.

türk psikologlar derneği

bu dernek psikologların iyiliği için çalışmıyor arkadaş, çalışıyorsa da ben rastlamadım nedense.
yok efendim psikoloji lisansı bitirmek psikolog olmak için yeterli değilmiş, psikolog olabilmek için avrupa, amerikadaki gibi doktora şartı öne sürülmeliymiş, ulan türk psikologlar derneği ne dediğinin farkındamısın sen? bırak doktorayı kaç üniversitede psikoloji yüksek lisansı programı var?
soruyorum sana dernek; dört yıllık eğitim psikolog olmak için yeterli değil diyorsun, iki yıl da yüksek lisans programı gerektiğini söylüyorsun, ulan dört yıl hukuk okuyup avukat olunuyor, dört yıl pdr okunup psikolojik danışman olunabiliyor, 5 sene okunup diş hekimi olunabiliyor da nasıl psikolog olunamaz? neye göre kime göre olamaz. komiksiniz lan

barack obama

ses tonu çaycı hüseyin kıvamında, adananın conolarına benzeyen, pasif bir abd başkanıdır.
haaa kendisini çok sever sayarız, lütfen cıa kayıtlarına böyle geçsin.!
tırstım lan sözlük.

volkan konak

katıldığı bir programda fen edebiyatçıların arkasında olduğunu onların formasyon hakkı temel haklarından biridir diyerek, ne kadar duyarlı biri olduğunu her yerde gösteren saygın bir sanatçımızdır.
gerçi formasyon değil de fermasyon diyordu, olsun.

sevgiliye son defa sarılmak

allahın kahretmesi gereken süreçtir.
yaşatılmaması ve yaşanılmaması şiddetle tavsiye olunur.
mide spazmları geçirilmesi olağandır.

kaçak sigara

efendim şimdi; kaçak sigaraların hiçbiri orijinallerine benzemiyor!
içlerine tutun yerine tuttuğunu koymuşlar hissi veriyor bu bünyeye.
tehlikelidir, öcüdür sakınmakta yarar vardır.evet.

mersin

oluşturduğu ekonomisiyle kendi kendine yeten nadir illerimizden biridir.
akdenizin izmir'idir.denizi,gelişmişliği ve çağdaş kimliğiyle yaşanılası güzelliktir.

sevişme başlatıcı diyaloglar

+saf,salak erkek
-azgın dişi

+sen kaşar mısın?
-ben kaşarım sen de fare, kemmirr beni erkeğimmmm

ahmet altan

denemesinde, "bir orospuyu azize yapar aşk ve bir azizeyi orospu" diyerek
aşkın işlevleri hanesine bir tik daha koydurtan kişi.