1. 1.
  kadinlar ustune doktora yapmis oldugunu zanneden sahis.
  7 -1 ... dramtatatam
 2. 2.
  çetin altan'ın yazar oğlu.kılıç yarası gibi,sudaki iz,kristal denizaltı,aldatmak,içimizde bir yer ve en uzun gece yazdığı kitaplardandır.
  5 ... elendil
 3. 3.
  aldatmak adlı kitabı yuzunden bazı universiteli öğrenciler tarafından yumurtayla protesto edilen yazar.
  6 ... hasnicktir
 4. 4.
  arada yazdığı güzel yazıların, erotik icerikli yazıları yüzünden gölgede kaldığı ergenliğini yasayamamıs, doya doya mastürbasyon yapamamamıs, bu eksikliği dısavurumcu bir ifadeyle kitaplarına yansıtmıs yazar. ilgiyle izliyoruz.
  4 -5 ... sosyoklon
 5. 5.
  boşuna gazetelerin sayfalarını meşkul eden kafayı sewişmek we aldatılmakla bozmuş olan ki bence zamanında çok aldatımış acılı bir insan,yazar.
  3 -3 ... prensess
 6. 6.
  çok popüler bir yazarımız.
  1 -3 ... hamy
 7. 7.
  "her 6 ayda bir kitabı çıkan,kalın kitap yazan,çok satan,basım rekorları kıran" ünvanı olan kişilere -iyi yazar- denilmesinin bir kurbanı.
  2 -2 ... asiti kaçmış kola
 8. 8.
  diğer sığ sularda gezinen kitaplarını okudukça,kılıç yarası gibi ve isyan günlerinde aşk adlı birbirinin devamı niteliği taşıyan iki güzel ve kurgulanışı mükemmel kitabını babası çetin altana yazdırdığını düşündürten yazarımız.
  3 -2 ... veritaserum
 9. 9.
  kadınları anlayan * yazar.eğer tanrı ona baby face nasip eyleyeseydi kasanova nın tahtını sallandırabilecek çapkınlıkta yazar. (bkz: foolish kasanova)
  2 ... electronica
 10. 10.
  okunmaması gereken yazarsı
  3 -7 ... yandesk
 11. ahmet altan Başlığındaki Önemli Entry'ler