bugün

entry'ler (40)

1000 dolar ile neler yapılır

soğuk havada çok güzel cep ısıtabilir.

veli kavlak

gelecek vaad eden kartal.

sigarayı bırakma yöntemleri

nefsine hakim olmayı gerektirir. keşke diyebileceğim olaydır.

sözlük yazarlarının favori içecekleri

çay çay çay.

ilişkide hadi bize gidelim film izleriz evresi

vazgeçilemez evredir. asıl niyetin gün ışığına çıktığı evredir. izlenicek film olarakta bence çapkın seçilmelidir.

fenerbahçe aklanmazsa sözlüğü bırakırım

aziz bu gidişle fox river e kadar gidicek artık orda scofield bulurlar bitane. dostum sanada elveda demek kalıyor. yani kurtulma imkanın yok denecek kadar az.

götünüz yiyorsa küme düşürün

(bkz: azizenin suçu ne) aziz yıldırım veya bi başkası eğer hakkıyla bişeyler yapamıyorsa bunu parayla satın almaya çalışıyorsa hepsini alıp götürsünler. hak yiyen bok yesin.

pazar günü çalışmak

arkadaşlarının gezi dönüşü yanına uğrayıp çalışıyonmu kanka dendiği anda işkenceye dönüşüyor bu olay. üstüne bide 24 çalışıyosa insan ayvanın en hasının tadına bakmıştır.

damacanaya tecavuz eden adam

suculuk yapan insanların artık sexshop olarak anılması için çalışan insan.

sagopa kajmer

odamın hayaletisin sessizliğine aşığım. sagopa nın yaptığı rap se diğerlerinin ki ne bilemiyorm teneke tıngırtısı galiba. hep bu çizgide devam etmesini umduğum güzide kişilik.

funda arar

mutlaka bir şarkısında kişinin kendisi ile alakalı bi hikaye bulunabilen şarkıcı. kalite, asalet, güzellik, ses daha ne gerekliki bilemiyorum. maşallah hepsini toplamış. allah nazarlardan saklasın.

ricardo andrade quaresma bernardo

futbolu iststistikten ibaret bilen insanlar için kötü futbolcu. izleyenler için ise vazgeçilemez olağanüstü. çArşının çocuğu beşiktaşın ruhu.

fatih sultan mehmet

tarihin gördüğü ve görebileceği en büyük liderdir kendisi kuşkusuz. örnek insandır kendisi.

kızlar tarafından hep arkadaş olarak görülen erkek

içinde kötülük olmayan efendi bi kişilik olablir. ( benim gibi ).

çağa uygun beddualar

uludağ üyeliğin iptal olur inşallah diğer sözlüklerde sürüm sürüm sürünürsün.

sensiz şu hayatın ta

Anemi grubunun söylediği rock şarkı. rüzgar ve diğer gruplarcada mekanlarında sıkça söylenen parça.

yazarların sözlüğe hediye ettiği şarkılar

anemi - sensiz şu hayatın taaaaaaaaaaaaaaaa.

yaran facebook iletileri

offfffffffffffffffffffff. devamında noldu diye bi soru beklenir kişi tarafından. eğer ki o soru gelmesse kişi kesinlikle müslüm resitaline başvurmuştur.

gecenin tek şarkılık özeti

Keremcem - vurgun. Keremcem den böyle bir performans beklemezdim. helal olsun.

john abruzzi

şu t-bag ı öldüremeden gitti ya vala içinde ukde kalmıştır. hastasıız dedeeee.