bugün

"hadi gel köyümüze geri dönelim" evresiyle son bulacak aksiyonun takriben başlarında yer alan halkasıdır.
4 ay 3 hafta 2 günü izleyin birşeycikler olmaz diyeceğimiz evre.
ilişkiye başlandığı günün 1 hafta sonrasıdır genellikle.
sevişelim mi diyemeyen gencimizin üstündeki ölü toprağı atabilmek için bin bir yalandan sadece birini attığı evredir.
asla ulaşamayacağım evredir. yok utandığımdan değil , uzakta olduğundan..
sevişmeye başlanılan evredir.
ve olaylar gelişir.
bazen olumsuz sonuçlar doğuran evredir.
(bkz: her kuşun eti yenmez)
(bkz: ve tüccar sevişin dedi)
önce kıza başın ağrıyor mu diye bi sorulmalıdır.
uzun ilişkinin evrelerinden biridir. takriben 5-6 ay falan sürdükten sonra gerçekleşir.
ciddi ciddi sadece film izleyenler unutulmamalıdır kanımca..
günümüzde bu evreye gelinme sürecinin kısaldığı bir gerçektir.
gideri var fikrinin uygun ortamla birleştiği an söylenen kelamdır. mutlaka kişinin çükü kalkar.
ne yani her birlikte film izleyen çift sevişti anlamına mı geliyor bu? aboo biz çok yanlış biliyormuşuz, gerçekten de sevgililer oturup battaniyenin altında film izliyorlar sanıyordum. kim bilir dizi izleyenler neler yapıyorlardır...
bu evrede içecek olarak şarap tercih edilir.
bizzat yaptığım , ve harbidende film izlediğimiz evredir.
ulan ne malmışım...
ama sonra zaman değişti , bende değiştim. doğrudan doğruya "bize gelde sevişelim " dedim.
aslında ilişkide hadi bize gidelim film çekeriz evresidir.
kız arkadaşıma söylediğim, ertesi gün gelen ayrılık mesajıyla yıkıldığım evre.
ilişkiye başlamadan önceki evredir. ilişki evde başlar veya eve gelmeyi reddeden kızın ismi çizilir, yanına yüzükçü diye not edilir.
not: bir de regl mi değil mi bilmek lazım tabi. yoksa bir de bakmışsın kısa bir önsevişmenin ardından gerçekten film izliyorsun...
vazgeçilemez evredir. asıl niyetin gün ışığına çıktığı evredir. izlenicek film olarakta bence çapkın seçilmelidir.
sevişme evresinden bir önceki evredir.
Turki cumhuriyet ve rusya`da yeni tanisan kiza dendiginde, seni sikmek icin cok para harcamak istemiyorum anlamina gelir..
eve gitmeyi kabul eden kız için kullanılıp atılma evresi, etmeyen içinse yine terkedilme evresidir.
sen otur ben üstüme rahat birşeyler giyeyimden önceki evredir.