bugün

bir önceki için; götünüz yiyorsa aziz başkanı tutuklayın.

bir sonraki için; welcome to bank asya.
fenerbahçe cumhuriyeti(!)'nin türkiye cumhuriyeti'ne yaptığı tehdittir.
yarın öbür gün düşürülürlerse görürüz ne yapacaklarını.
yalnız şimdi yaranız büyük diye kimse ellemiyor sizi. ilerleyen zamanlarda sokaklarda artistlik yapmaya devam ederseniz .mınıza koyulur haberiniz olsun.
--spoiler--
fenerbahçe taraftarının attığı müthiş slogan.
--spoiler--

(bkz: böyle müthiş birşey görmedim ben abi)

tanım: fenerbahçelilerin nelerine güvenerek verdiği belli olmayan slogan. sorarlar adama siz kimsiniz diye? nesiniz yani?
atarlı ergen söylemidir.

bu saatten sonra düşmemeyi bekliyorsanız hala geceleri götünüz açık uyuyorsunuz.

neymiş para olarak batarlarmış lig tv ler iptal miş.. ulan lig tv yari fiyatına bir düşürür lig tv yi bak gör nasıl ekmek peynir gibi satiliyor. basit şeyler bunlar.. illa bir çıkar yolu bulunur. siz onu bunu boşverin de ne bok yiyeceksiniz. onu düşünün..

fenerbahçe yi sanırım kimsenin sevmemesinin nedeni bu saçma salak kibirleri.
fenerbahçe taraftarının değil, fenerbahçe fanatiğinin yaptığı tezahurat. şu an aklıselim fenerbahçeliler üzgün ve sessiz kalmayı tercih ediyor. benzer bir ihtimalde, aklıselim galatasaray ve beşiktaşlı taraftarlar da aynı şeyi yapardı.
uzun süredir bir soruşturma sürdürülmüş, bir dosya oluşturulmuş, gözaltılar, tutuklamalar yapılmış, hepsi de titizlikle gerçekleştirilmiştir. akıllı uslu fenerbahçeliler üzülmekte ama adalete saygı duymaktadır. isyan çıkacağını ima edenler sadece fanatiklerdir.
bir kanaryanın son çırpınışları. üzülerek izlemekteyiz. hayır anlamadığım şey şikenin kralını yapmışsınız. kulübün en üst yöneticileri bir bir içeri alınıyor. hala çıkıyorsunuz da hangi yüzle bunu diyebiliyorsunuz? bunu yapan sadece taraftar da değil üstelik. neymiş efendim fener yöneticileri federasyona gitmişler ve şahıslar kulübü bağlamaz o yüzden küme düşürmeyin ve kupamızı almayın demişler. bu nasıl bir liseli mantığıdır çözebilmiş değilim. bizzat başkanın, asbaşkanın işin içinde ama takımı bağlamıyor. noldu fenerbahçe cumhuriyeti diyordunuz iki günde başkanlarınızı sattınız muz cumhuriyeti yaptınız.
(bkz: adamın götünden kan alırlar kamil kan)
hayır yani düştükleri zaman bu sloganla ne tür bir dalga konusu olacaklarından haberleri yokmuş gibi yapmıyorlar mı bunu bir de.. te allam ya.

siz bunları geçin önce. gidin bi sorun başınızdakilere.. en geniş bütçeye sahip kulübüz biz bu ülkede. niye adam akıllı transferlerle, doğru yatırımlarla değil de hile hurdayla şampiyon yaptınız bizi?

bunu sorun önce. salak saçma sloganlarla uğraşmayın. komik sadece.
Fenerbahçe taraftarı bugün itibariyle gözümde tamamen bitmiştir. Neyi savunuyorlar allah aşkına resmen şike yaptık çatır çatır kupayı parayla aldık götünüz yiyorsa küme düşürün diyorlar açık açık. Eğer onurlu bir taraftar grubu olsalardı şu an şike yapıp takımı bu hallere düşüren aykut kocaman ve bazı fenerli futbolcular da dahil tüm süper lig takımlarının emeğini çalan bir hırsızı savunmayıp cezalarına razı olurlar ve "çok sevdikleri" fenerbahçelerini bu tarz hırsızlardan temizlerlerdi.
kimsenin fener'i küme düşüreceği falan yok ergenler rahat olsun hatta şampiyonluğun geri alınacağını bile sanmıyorum. cemaat istediğini aldı işini bitirdi. bundan sonraki adımın kendisine işleyeceğini hesap edecektir. hem zaten aynen ergenekon'da olduğu gibi toplanan delillerden bir iddianame çıkması "hukuken" imkansız. beşiktaş ve trabzon da "elimizde belge var kıpraşmayın" şeklinde ikaz edildi. bursa'nın operasyonu ise zaten çok önceden halledilmişti. şimdi sıradaki hedef galatasaray'da şu an yönetimde bulunan ekiptir. sportif olarak başarısız olurlarsa devre arasında, başarı gelirse 2011-12 sezonu sonunda mali usulsüzlük veya benzeri bir sebepten olağanüstü kongreyle aysal yönetimi devrilecektir.

http://alsancakstadi.blog...-fenerbahcenin-pearl.html
(bkz: azizenin suçu ne) aziz yıldırım veya bi başkası eğer hakkıyla bişeyler yapamıyorsa bunu parayla satın almaya çalışıyorsa hepsini alıp götürsünler. hak yiyen bok yesin.
(bkz: al al al bunları da al)
(bkz: 40 yıllık götüm böyle yemek görmedim)
kanaryayı salıverdim, kanaryayı salıverdim diye devam eder gider.
küme düştüklerinde götlerine girecek slogandır.
şikelerin ispat olduğu durumunda; adaletsizlik içinde şampiyon oldukları ligde utanmadan, sıkılmadan ve yüzsüzce tekrar mücadele edebilmeyi, bunu da "zorla" yaptırmayı isteyenlerin sloganıymış.
türk milletinin olaylara bakış açısını özetler nitelik taşımaktadır bu söz. adam şike yapmış, maç satmış, hakem kiralamış önemli değil, benim takımım yapar, kimse benim takımıma dokunamaz.
bsg melis. şeklinde cevap verebilinecek salya sümük atılan holigan fenerli narasıdır. siz ağlamaya devam edin.
sadece istanbul'da değil, anadolu'nun bir çok şehrinde de aynı anda yankılanan slogan...

her türlü engellemeye rağmen...
(bkz: alex dur allahını seversen zaten ortalık karışık)
(bkz: türkiye cumhuriyeti vs fenerbahçe cumhuriyeti)
(bkz: çok yakında)
(bkz: havlayan köpek ısırmaz)

edit : bunu eksileyen arkadaş soruyorum, naparsınız ateşe mi verirsiniz bu ülkeyi?
--spoiler--
ŞiMDi KAFANIZDA 2 SORU VAR:
1 DAYAK NEDiR?
2 NASIL ATILIR?
--spoiler--
bu takımı küme düşürmeye kimsenin gücü yetmez herkes görecek. bakın görün ara formül nasıl oluyormuş, fenerbahçe'yi kedi-köpek kardeşleriyle karıştırmayın.
güncel Önemli Başlıklar