bugün

ruhsuz, duygusuz ve kıro olduğunu gösterir. ayıp denen bir şey var.
Çiçeği götüne sokmamla sonuçlanacak durum.
o çiçeğin götüne girmesini isteyen kızdır. dalıyla beraber daha güzel olur
Saksıda alıp götürülesi, çiçeğe bakamayıp öldürürse bi daha da çiçek alınmayası kızın demesidir.
Yüzeysel bakan, ruhsuz kız davranışıdır. Şayet alınan o çiçek seni düşünüyorum, seni mutlu etmek istiyorum vs. düşüncelerini de içerir. Yazık ki görememiştir.
Alnından öpülesi, dondurulup heykeli yapılası kadındır. Güzellikleri yaşatıp boş yere heba etmeyen kadındır.
görsel
Siz bana verin çiçeği, ben demem arkadaşlar swh
Mustehaktir.

Bize değil de gidip elin kizlarina cicekler alirsaniz iste boyle olur. Ben cok seviyom ama kimsecikler almiyo. Uludag sözlük kizlarina çiçek alceniz bundan sonra.
Bir demet cicek almak yerine saksisinin icinde hediye edebilirsiniz. Daha uzun sureli daha makbul.
(bkz: ebe sikmek şart olur)
Belkide o çiçeği alan kişi onu son parasıyla almıştır ?
allahtan çiçek dalında kadın yatakta güzel dememiş.
böyle bir söz öbeği eminim şimdiye kadar kullanılmamıştır. uzay boşluğunda bile bu söz öbeğine rastlanılmaz.
bunu söylemesinde hiç bir sakınca yok ancak erkeğin dikkat etmesi gereken nokta çiçek almayı bırakmamasıdır. zira çiçek almayı bırakırsanız ileride bir kavga esnasında "sen bana çiçek bile almıyorsun artık" şeklinde bir serzenişle karşılaşmanız çok olasıdır.*
Benim gibi dehayı sadece bunu diyebilen ve dediğinin tüm manalarını bilebilen bir kadın mutlu eder.

Ve gerçekten evlenebilirim bu kalitede bir insanla.
güncel Önemli Başlıklar