bugün

yazarların entry lerindeki gizli mesajlardır. aslında demek istekileridir.
(bkz: jan koller sabri sarıoğlu öpüşmesi) yazarın demek istedigi (bkz: sabri sarıoğlu evlen benimle) gibi. *
(#9958886)

(bkz: gencim güzelim seni üzerim)
sevgili ön koltuktaki belediye otobüsünde marka çanta, iphone ve o büyük gözlükleriyle hava atan kız; bilmem fark ettin mi ama hepimiz aynı otobüsteyiz.
başlık : 7 gün 24 saat eşofman giyen kız

entry : Eşofmanla bile havalı,güzel olan kızdır. Rahatına düşkün ve sevimli de olabilir.

meal : en azından ben ööleyim yanee...
(#11303974)

başlık: gına gelen espriler ve söylemler

entry: (bkz: ooo gençler anketin amına koyuyoruz yine)

meali: yaratıcılık sıfır. sanki kimse bunun anket olduğunu anlamamış gibi her anket başlığında bunu yazıyorum. bu sayede karmamı düzelttim lan.
başlık : çocukken aşık olunca yapılanlar

entry : benim saçımı çekti diye öğretmene şikayet etmek. öğretmenin tokat atması üzerine de oh olsun iyi oldu demek. *

meali : el kadarken bile dengesiz çatlağın tekiydim. babamı polise ihbar ettiğim günün ertesinde yapmıştım bu dediğimi de zaten. pişmanım falan yazdım burdan birileri görüp de yanlış tanımasın diye o "it" de silgisini vermeseydi gamze denen şıllığa... hışşşt allo entry okuyan gözlüklü sen ne bakıyon öyle ?
Kimseyi kandırmadım. Ama insanların kendilerini kandırmalarına izin verdim. Hiç biri benim kim ya da ne olduğumla ilgilenmedi. Bunun yerine benim için bir karakter yaratmayı tercih ettiler. Onlarla elbette tartışmayacaktım. Çünkü nasılsa olmadığım birine aşıklardı.

-tam da böyle işte.
Belli bir yazar grubu aşağıdaki programlama üzerine modellenmiştir..

Şimdii, kodun temellerine inersek,

beni beğenin beni beğenin beni beğenin.....
nicaltıma güzel şeyler yazın nickaltıma güzel şeyler yazın nickaltıma güzel şeyler yazın....
özel mesajla beğeni belirtin özel mesajla beğeni belirtin....
kızsanız benle buluşun bana hemen verin kızsanız benle buluşun bana hemen verin...
erkekseniz peşimden koşun erkekseniz peşimden koşun...
sözlükten bir şeyler öğreneyim de hava atarım dışarda öğreneyim hava atayım öğreneyim...
an itibariyle gelen msj:
senınle uyumak ıstıyorum
giden msj:
bende
söylenmek istenen:
uykuda bari rahat bırak yaa.:D
o kişiye;

o siktiğimin kitabını anladım ama anlamazlıktan geliyorum, o kadar mal değiliz ama sesini duymak için aynı soruların değişik versiyonlarını 2 güne bir soruyorum, ulan seviyorum seni be!
(bkz: #15300494)

Tam olarak, ırkçıyım.Üstelik bununla övünüyorum.
Sözlük yazarlarının söylemek istedikleri;

Ben başlayim o halde, Süleyman Demirel Üniversitesi ingilizce Öğretmenliği ikinci sınıf öğrencisiydi, pardon 3. sınıf olacaktı bu sene. Onu hiç tanımadım, konuşmuşluğumuz görüşmüşlüğümüz yok adını da ilk defa bugün duydum.

Dün arkadaşlarla otururken kütahyada trafik kazası geçiren bir pamukkale otobüsünden konu açılmıştı, 6 kişi ölmüş bir çok da yaralı varmış, istanbuldan kalkan bir araçmış. Bugün öğrendim ki, bizim üniversiteden, bizim bölümden bir arkadaş da varmış o aracın içinde. Ve onu kaybetmişiz. Evine giderken, ailesi onun yolunu beklerken, belki de annesi ona en sevdiği yemeklerini hazırlamışken eve ulaşamamış olması...

Faceden gördüm, bir de ilişkisi varmış. Onu bekleyen, onu özleyen sevgilisi varmış. Ne kadar acı çekiyordur şu an ne kadar üzülüyordur.

Bugün de doğum günüydü... Mutlu yıllar demek isterdim hiç tanımadığım o arkadaşa, ama diyebileceğim tek şey Allah rahmet eylesin, yakınlarına sabır versin.

Söylemek istediklerim bu kadar.
salincaktan dustum kafam aciyo. Yere cakili durumdayim.
armut seni, yazabiliyorsan yaz hadi.
sineklerle konuşabilirsem; merhaba sinek dostlarım. sizden bir arkadaş, bütün kanımı emdi. ve kan kalmadı. kan olsa dükkan sizin. bak pencere orada ben sizi çıkartayım. (bkz: yerlerse)
Trende çalışan eli telsizlı koca göbekli pislik herif! Insanları azarlaman için işe almadılar seni! Herkes ayakta beklerken burası görevlilere ait deyip dört tane koltuğu tapulamak gibi bir hakkın yok.varsa da göster kardeş burası tren çalışanlarına ayrılmış bölümdür yazan uyarı tabelası nerede?
Söylemek değil de yazmak olabilir bir kere entry'i ":D" işaretiyle bitirmek isterdim ah moderatör ah.
--spoiler--
bozulabilir ruh sağlığım, beni mutlu et öylesine. Ölesiye. Öldüresiye gül yüzüme, gül yüzünle.
--spoiler--
yeteneğine göre ihtiyacın kadar.
bağırarak hem de.

görsel
sözlük, canım sıkılıyor vermem gereken 2 ders var ve hala ben buradayım.
Öğretmenim canım benim canım benim canım benim. Öğretmenim çok tatlısın ya.
mülayim... allah belanı versin mülayim. babanın parası mı ulan inek. versene parayı.
şu an gelsem sana, tutsam ellerinden, baksam gözlerine. ver lan yediğin nanelerin hesabını desem, sen özür dilesen, ben yine sana inansam ..
para yok amınakyn.