entry'ler (19)

kaza yapmak

Sürücü olarak üç kere başıma gelmiş vakadır. Herkesin "hayatın film şeridi gibi gözünün önünden geçmesi" durumu bende gerçekleşmiyor nedense, ki normalde stresli bir yapım vardır. "Hmm ölmedik sanırım" deyip sakince arabadan inip geçmiş olsun ile olaylar devam ediyor bende.

sevilmeyen hitap şekilleri

Kardeşim... Birde yaşına bakmadan böyle hitap eden veletler var!

mutlu olmayı nasıl başarıyorsunuz

Bir zamanlar nasıl başardığımı bile unuttum, başaramıyorum.

uzun saçlı erkekler bacımızdır

dedi kel çocuk.

değildir.

not : saçlarım kısa.

parayla satın alınamayacak şeyler

Dinozor.

dd ile geçmek

Psikolojik olarak geçmek ile kalmak arasında bir nottur, ne kaldım diye üzüntüye boğar ne de geçtim diye sevindirir.

her şey bitti derken çıkagelen insan

Her seferinde durumu dahada berbat hale sokan insanlardır, gelmesinler.

2 milyon suriyeli daha geliyor

Hırsızlıkların, kadın tacizlerinin, gayriresmi asgari ücretin altında çalışmaların doğal olarak işsizliğin, hastalıkların artacağının habercisidir.

bir kızda olması gereken özellik

sadakat. diğer sayabileceğimiz bütün özellikler alt özelliklerdir.

atm nin en fazla 1500 tl vermesi

Geçen gün para çekmeye çalışınca farkettiğim durumdur. mecburen şubeye gitmek zorunda kaldım ancak bence yaşlılar ve bayanlar için güvenlik açısından olumlu bir uygulama.

bittiği anlaşıldığında üzen şeyler

gençlik, evet evet gençlik. yaşın kaç arkadaş diyebilirsiniz an itibariyle 27 ancak bir 18 değil be sözlük.

mustafa kemal atatürk

türkiye cumhuriyeti yasalarına göre kendisine hakaret etmek suçtur, bu sebepten dolayı entry girmeden önce ne yazdığınıza dikkat edin.

gereksiz bir bilgi ver

uludağ sözlük diye bir internet sözlüğü, sitesi, platformu (her ne dersen) vardır.

öldüğüne en çok üzülünen müzisyenler

barış manço. 8-9 yaşlarında sabah akşam flüt ile dağlar dağlar ve gülpembe parçalarını çalan bir çocuk olarak o dönem beni bir hayli üzmüştür.

korktun mu

dün akşam rastlayıp bu nedir ya dediğim aynı zamanda içimi gıcıklayan ses tonu yüzünden tekrar tekrar izlediğim garip hatundur kendileri.

erkekler aşk acısı çeker mi

çeker, bir gece gel sabaha kadar anlatayım.

sözlükte mod olsam olcaklar

daha çaylaklıktan kurtulamamışken düşünmemin gereksiz olduğu olaydır.

etek giydiği için dayak yiyen ekşi yazarı

Gece gece hayatımdan 1 dakika çalmış yazardır.

senaryosu en sağlam türk dizisi

kurtlar vadisi (1-97) gerek senaryo gerek oyuncu kalitesi ve yönetmeniyle tartışmasızdır.