1. 1.
    on senedir 1500 veriyor. hiç artmıyor. maaşımın tamamını çekeyim diyene kadar ayın yirmi günü geçiyor.
    8 ... the bear
  2. 2.
    Ben 4500 lira maaş alıyorum. Pis atm. Hıı.
    14 -1 ... alyssum
  3. 3.
    madem o kadar acilse bi zahmet bankaya gidiver. sadece maaşı olanlar atm den para çekmiyor ki. bankada parası olan herkes atm den para çekebilir. eğer bankaya uzak olan bir atm de para çekme limiti olmazsa adamın biri gelir atm den 50.000 lira çeker sen de bırak 1500 lirayı 15 lirayı dahi çekemezsin.
    2 ... awp havoc
  4. 4.
    Atmlere konan para ortalama 25-30bin liradır, ikinci neden bu paranın hemen bitmesini istememeleri.
    Asıl neden ise olur ya bir gaspçı sizi silah zoruyla bankamatiğe götürürse bütün paranızı ele geçirememiş olur.
    2 -1 ... dalya rock yazar
  5. 5.
    Daha o kadar para çekemediğim için bilmiyordum. Öğrenmiş oldum.
    4 ... soguk iklim adami
  6. 6.
    4.500 maas alan arkadas %3 fark verip tum parasini cekebilir. Ben oylr yapiyorum...
    3 ... lumboz
  7. 7.
    saat 23.55'da atm'ye git
    1.maaş kartından 1500 çek.
    2. Maaş kartından Kredi kartına 3000 tl peşin para aktar.
    3. Kredi kartından 1500 tl nakit avans çek
    4. saat 00.00'ı bekle.
    5. Sözlüğe gir
    6. Sözlük yakışıklıları başlığına fotonu at.
    7. Maaş kartından 1500 daha çek
    8. kredi kartından 1500 daha çek.

5 dakikada 6.000 Tl paran oldu.
    Paraları anın görüntüsünde paylaşmayı unutma.
    11 -1 ... huzuru kendi icinde bulan adam
  8. 8.
    benim maasida 4 taksitle veriyor serefsiz atm!!
    saka lan saka okadar maas almıyorum hemen sovmeyin.
    ... sky dancer
  9. 9.
    Geçen gün para çekmeye çalışınca farkettiğim durumdur. mecburen şubeye gitmek zorunda kaldım ancak bence yaşlılar ve bayanlar için güvenlik açısından olumlu bir uygulama.
    1 ... patevra
  10. 10.
    bankaya talimat vermeyi akıl edemeyenleri bize göstermiş olan başlık. cüzzi bir komisyon karşılığında maksimum 1000 tl daha artış sağlayabilirsin. bu da demektir ki, 1500 yerine tek seferde 2500 tl çekebilirsin. sormaktan bu kadar utanan başka bir millet yoktur heralde..

not: bazı bankalar da bu artış +1500 ila 2000 tl'yi bulabiliyor.

(bkz: talimat vermek)
    ... noro lim asfaloth