bugün

entry'ler (91)

leman kültür

kızılay* şubesinde "erdener abinin tavuğu" ürünü ile beni zehirleyen mekan.haberiniz olsun

çoğu izmirlinin cehenneme gidecek olması

(bkz: sözlükteki izmirli muhabbetinin bayması)

yabancı şarkılarda geçen mükemmel sözler

"its not how many times you've been knocked down, its how many times you get back up..."

orianthi&lacey mosley-courage

özel üniversitedeki kızların daha güzel olması

(bkz: özelde kızlar teklif ediyomuş abi)

the walking dead

2.sezonun ilk 3 bölümüyle eh işte izlenebilir dedirten dizidir fakat kesinlikle ilk sezonun tadı yok bunun sebebi olarak da 6 bölüm yerine sezonun 12 bölüme yayılmasıdır diye düşünüyorum. * 4. bölümü umutla bekliyoruz

league of legends

rivendan bu yana orjinalliğe sahip bir champion gelmemiş olan oyundur.graves güçlüdür, zevklidir ayrı ama smoke bomb haricinde orjinal bir skilli olduğunu düşünmüyorum

izmirli kızların türkiye yi rezil etmesi

(bkz: izmirde kızlar teklif ediyomus)

tüm zamanların en sevilen kötü film karakteri

(bkz: nuri alço)

insanların maddi durumlarıyla dalga geçen dangalak

(bkz: ego problemleri)

söylenmesi zevk veren ingilizce kelimeler

(bkz: love)

soslu fıstık

pc başındayken tüketilebilecek en iyi kuruyemişlerdendir.

bugün varız yarın yokuz

siyasi görüşünü takdir ettiğim, olaylara harika bir bakış açısı olan yazar.

ünal yarımağan dan özür dilemek

yarımağan istifa ettiğinden beri her sınavda bir bokluk çıkmasının güzel bir açıklamasıdır.bakalım daha neler neler göreceğiz...

psikolojik sorunları olan reklam karakterleri

berna laçin.

(bkz: bir şişe fairynin onsekiz bin tabak yıkaması)

11833

insanı hayattan soğutturan reklam serisinin en ucuzu,kötüsü.*

çıldırtan anne diyalogları

(anne odaya girer dolabın aynasına 5dk kadar bakar durur bu sırada skypeda arkadaşlar ile wow oynayarak konuşmaktayız tabii kulağı bende)

ben:(5dk sonunda dayanamayarak) anne pardon da napıyosun?
anne:senin odadaki ayna baya güzel gösteriyo ona bakıyorum.
ben:niye, biyere mı gidiyosun?
anne:hayır da ilerde kullanırım falan diye bakıyorum.
ben:çok sevdiysen kendi odana götür bari (!)
anne:tamam ya pes.bişey anlamıyorum zaten dediklerinizden.baksana şurda sivilce varmı?
ben: annee!
anne: tamam tamam gidiyorum.

league of legends

yeni, ateşli* herosu duyrulmuştur:Brand the burning vengeance

http://www.leagueoflegends.com/news/champion-sneak-peek-brand-burning-vengeance

almanyadan gelen akrabalar

yılda 1-2 kere bayramda, tatilde gelirler. milka, kinder, alpella ürünleriyle dolu bi çanta abur cubur getirirler. bide o almanca-türkçe aksanlarıyla "bizim almınyada bunlar daha guzel oluyor" derler, yiyesiniz gelir.aksanlarına hayran olduğum sevimli insanlardır kendileri.*

10 yaşındaki otistik kıza laf atan insan

verilen tepki az bile olmuştur. burda mesele ırk değil o iğrençliği yapan hayvandır. kürtlerin hepsini bu şekilde yargılamak elbette yanlıştır ve ırkçılıktır. fakat şu bir gerçektir ki kürtlerde aydın sayısı çok azdır. kürtlerin ilk olarak cehaleti azaltmaları gerekmektedir, ondan sonra kürt aydınları sahneye çıkar dertleri neyse dinleriz. fakat ben bi torba kömür için düşünmeden oy veren bir toplumun aydınlanması epey bir zaman alacaktır diye düşünüyorum.*

dog whisperer

(bkz: horse whisperer)