bugün

entry'ler (15)

spotify

Uyqulama qüzel olsa bile, müziğe aşık olsam bile , uyqulamanın o parayı hak ettiğini düşünmüyorum açıkçası..

güzel kızın sözlükte ne işi var

Başlığın şokunu attıktan sonra..
Burdaysam şayet qüzel deilmdir fikrini kabullenip ısrarla kalmaya devam etmekte acıya dahil ehehe

bir müzik grubu kursan adı ne olurdu

Grup Bağıranlar

ölen babanın ardında bıraktığı acı

o acıyı hatırlamayacak kadar küçük olmak..
Ve o acıyı anlatamayacak kadar büyük olmak..

kayınvalide ile aranızda 5 yaş olması

Elbiselerime dadanması Kıskançlığın zirvede, üstelik memnun edilmesi zor olduğu sürekli dedikodu ilişkisi bi qezme sosyal medya havalarıyla beni bayması bu dönemde benden bol bol dayak yemesi demek.. kikiki

Edebini bozmazsa
Aksi taktirde çok iyi anlaşırım

on birinci nesil yarına kadar sözlüğü terk etsin

Ama bu ayrımcılık.. gidemeeemm burdayım kolaysa qel sen kov

arkadaşı olmayan genç insan

Bende sorun yok..
onların mayası bozuk..

sevilen şarkının vurucu cümlesi

Tozdan kirden kara kalbin
Ayna olsan yine bakmam sana..
Değmem değmem nazar olsam.
Nazar olsam bile değmem sana..

suriyeliyim biz size ne yaptık

Ülkemin fakirinin alamadığı yardımı sen alıyorsun, ülken için savaşmayıp buraya kaçıyorsun, üstelik DiLENiYORSUN sana yardım elini uzatan bi dünya insanın biri sana para vermeyince arkasından sövüyorsun elinden qelse döversin, buradaki nüfusun artışı oradakine nazaran %60 arttı sen daha ne yapacaksın ???

gecenin şarkısı

Serebro. Şarkı fark etmez hepsi en dinlenesi yada avril lavinge Wish you here vere

kızların öfkesini dindirmenin tek yolu

Aniden qelen sarılma karışımı öpücük..

gecenin şarkısı

Elena temnikova natan...
düetlerine hasta olduğum bi klip şarkı.. bıraktım kaçtım..

gecenin duvar yazısı

bildiklerini deil göremediklerini yaşatır hayat.. bu yüzden korkak olanlar mağlup olanlardan daha cesaretsizdir..

tokyo

Orası benim HAYALLERiMM..

elena temnikova

Daha önce serebro'da takip ettiğim hatta aşık olduğum bir kadın diebilirim. Son bir hatadır yalnız başına yaptığı çalışmaları keşfettikten sonra sesine ve qörüntüsüne tekrar aşık oldum.. erkeklerin Rus hayranlığını bu kadınla anlamış oldum..