bugün

entry'ler (104)

atatürk ün amerikan mandasını savunduğu iddiası

saçmaca bir iddia. zira bir dönem denk gelmiştim deniz gezmiş için de amerikan ajanı deniyordu. pek yakındır akp sayesinde ulu önder de ajan suçlamasına maruz kalacak.

başbakanın oğlu olup servet sahibi olmamak

ütopya başbakanının oğlunun yapacağı şey.

kızların anlamazlıktan gelme yeteneği

kadınların işine gelen şeyleri duyma yetisidir.

tıpkı erkeklerin sadece işine gelmeyenleri duyması gibi.

ömrü boyunca sadece kocasıyla birlikte olan kadın

ideal erkekle evli olduğu kanısına varacağım kadındır. zira kadını evine ve kendisine sadık tutacak kişi er kişidir. tabi erkeği de evine bağlayacak olan kadındır.

mini etek giyen bir annenin çocuğu olmak

şalvarla ya da burka ile gezen kadının çocuğundan daha medeni yetiştirileceği kesin olan, diğer insanlar tarafından hiçbir şekilde hakkında hiçbir eleştiri yapılmaması gereken çocuktur. kişilerin kendilerinden meshul olduğunu düşününce bir başkasının dini inancı nasıl ki kendineyse annesinin mini eteği de annesinin sorumluluğudur.

(bkz: açıkta yarak görse yoğurt döküp sarma diye saldıracak insan modeli)
(bkz: iran da mı yaşıyorsun lan gerzek)*

çocuğunu beşiktaşlı yapmayan beşiktaşlı baba

biz beşiktaş taraftarları doğuştan gelen bir özelliğe sahibiz. ha benim babam beşiktaşlı değildi ama benim öyle olmama sesini çıkarmazdı. hatta onun fanatik galatasaraylı olduğunu bilip benim nasıl beşiktaşlı olabileceğimi soran amcalara verdiği tek tepki vardı:

(bkz: oğlum göster amcalara pipini)*

chevelle

(bkz: göt)

nesta marley

kendisi için ''faşist'' , ''götünden entry yazıyor'' diyorlar. gel gelelim her türk genci gibi sadece vatanını seven ve korumak isteyen kişidir efendim, öyle kafatası avcılığı ile işi olmaz. bir kaç entry de de belirttiği gibi ülkücü değildir, nazi hiç değildir.

ha götten yazma konusunda haklıdır efendim söyleyeni. onun gibilerle ancak götten çıkan yazılar sayesinde muhattap olunuyor. işine gelen okur işine gelmeyen ordan bi zahmet 'eksi oy' veriversin. çokta fifidir anlayacağı.

doğal yaşam alanı facebook olan hayvanlar

malum facebook'u çok matah, çok iyi bir sosyal aktivite ortamı sanan bilimum danalarımızın ve başı büyük öküzlerimizin genellemesidir bu efendim. farmville midir ne zıkkımdır öyle şeylere dadanır akıllarınca bağ-bahçe, hayvan yetiştiriciliği gibi işlerini sanal alemde görmeyi büyük aktivite sayarlar.

ha bunu da geç bu danalarımız bir de bunu kafelerde, okul köşelerinde arkadaşları ile birbirlerine anlatarak hava atarlar.
var böylesi de var bu memlekette. zaten enflasyon varmış, işçi işsiz kalmış, maden işçisi hayatını kaybetmiş, adamın biri başa geçmiş memleketi fersah-fersah satıyor kimsenin umurunda değil. ancak birbirlerini dürterler ve farmville den öküz, keçi, koyun falan yollarlar-talep ederler.

lan siz öküz olmuşsunuz haberiniz yok be kamil.*
(bkz: facebook paylaşımlarında akp nin parmağı olması)

karate filmi izleyince sokaktaki adama dalmak

efendim malum bir dönemi yemiş bitirmiş ''karate filmi'' furyası vardı. van damme'lar, bruce lee'ler geldi geçti şimdilere kadar bu furyadan. konu olarak bu filmi izleyenlerin psikolojisini ele alacağız bu başlık altında.

genç civanımız evde oturmuş kuzu kuzu vurdulu-kırdılı filme odaklanır ve birden içinde bir gazlanma * oluşur ve önüne geleni dövebileceğini sanma duyguları depreşir.
film bittikten sonra sokağa fırlayan bu yağız ve haşin delikanlımız yürüyüşü bile değişmiş bir şekilde gözüne kestirdiği şöyle ufak-tefek yerinden birilerini aramaya yönelir.
ve ''perde'' dedikten sonra başlar aklınca kendi filmini çevirmeye . '' yer misin yemez misin'' , ''ver allahım ver coşkuyu'' gibi acayip nidalarla filmin başrol oyuncusu olmayı çabalar.

şimdi dersiniz ''bu nesta marley gene ne saçmalıyor'' diye. ama var efendim böyleleri bu memlekette. misal burda bile ne klavye delikanlıları ve bilimum gaz insanlara denk gelmeye başladım.

neyse. ben bi gidip çay koyayım abi. zaten bu hikayedeki bütün karakterler tamamen canlandırma.

bkz yazarları dışarı

(bkz: konuşanın ağzına fare girsin)
(bkz: bir ki üç tıp)

chevelle

deli yürek dizisini seyretmiş olabilecek kadar yaşlı olduğunu düşünmediğim ama kurtlar vadisi izledikten sonra entry girmeye başladığından emin olduğum yazan arkadaş. yazıyor kardeşim.karpuz değil ki öyle kıçını başını elleyip ''iyi mi'' diye anlayalım buraya gelirlerken.

(bkz: klavye delikanlısı)

(bkz: bırakın gençler eğlensin)

chevelle

(#6777510) kendisi götünü ne işler için kullanıyor anlayamadım ama ben sadece sıçmak ve oturmak için kullanıyorum. ender ve nadir şekilde götlerini hünerli kullanan arkadaşlarımızdanmış.
(bkz: kedi söyledi)

-agam burda sıçmakta parayla mı?
+yok değel nolduki?
-e açta ağzına sıçam o zaman.

ilkokuldan akılda kalanlar

(bkz: yerli malı haftası)

intihar etmeden önce dinlenecek şarkılar

(bkz: three little birds)*

facebook kullanmayan insan

(bkz: göster amcalara çükünü feysbuk a girince uzamış mı)*

cool adam

''sanırım yeni bir süper kahraman'' diye cevaplanası sorudur. gizli güçleri de insanların içindeki kini, nefreti ve bilimum öfkeyi boşaltmak olsa gerek.

(bkz: bu ne lan gelen vurdu giden vurdu)
(bkz: öldürdünüz fukarayı)

başlıkları alt alta okumak

ahmet türk
allah ın kürt olarak yarattığı insan

en nefret ettigim sey

çoğu kişinin nefret ettiği şeylerin hepsinde de kullandığı cümledir.

ottan nefret eder: ''en nefret ettiğim şey''
boktan nefret eder: ''en nefret ettiğim şey''

ben de burada şunu belirtmek isterimki:

en nefret ettiğim şey nefret ettiği her herze için ''en nefret ettiğim şey'' diyen gerizekalılar ile aynı ortamda bulunmaktır.

sine i millet

dtp için ''sen sineyi değil götü millete dönsen gene fayda etmez'' dediğim durumdur.