1. 1.
    mümkünse benden uzak durması gereken cahil, bilgisiz insanlardır. muhabbet hoş, ortam güzel, demleniyoruz konu dönüp dolaşıp face'e geliyor. aramızda şu videoyu izledin mi, şu çok komik tarzı muhabbetler dönüyor. ardından bir cahil sazan gibi atlayıp; "ağğğbi bende feys yok yaaaaa" demez mi???? lan senin bu dünyadaki işin ne, ne için yaşıyorsun, amacın nedir diye sorarlar adama. birde üyeymiş gibi feys diyip duruyor. ardından yonja var kurtarmaz mı demezler mi?
    ikinci sınıf insanları muhatap almıyorum artık.
    17 -171 ... don kulot
  2. 2.
    aralarında olduğum cahillerdir.

hacı bizde yonja da yok, facebook da yok. iyice boku eştik sanırım.*
    67 -4 ... su degil kezzap
  3. 3.
    * facebook üyeliği olmayan, akıllı, gerçek insandır.konuşacak çok daha güzel konuları ve arkadaşları vardır. bir de twitter var tabi belki ona üyedir...daha güzel olduğu kesin...
    *
    30 -7 ... henuz pismedim
  4. 4.
    (bkz: hayatı feysbuktan ibaret sanmak)
    26 -2 ... suzgech
  5. 5.
    (bkz: facebook üyeliğini donduran yarı cahiller)
    (bkz: hatanın neresinden dönersen kardır)
    (bkz: mahmut bunu beğendi)
    8 -1 ... bizankaragucluyuz
  6. 6.
    Aksine takdir ettiğim büyük insanlar. Üyelerinin tekrar düşünmesi gerek.
    16 -1 ... zoltark
  7. 7.
    alkışlanası bilge insanlar.
    (bkz: feysbukuna 2 sana 7 5 tan 8)
    8 -1 ... gece lampulu
  8. 8.
    aklı başında olan insandır. hayatın sadece internetten ve facebook taki saçmalıklardan ibaret olmadığının farkındadır. bazı saf veletlerin sandığının aksine facebook u olmayan birinci sınıf insandır.
    29 -1 ... bassguitar
  9. 9.
    asosyal, kişiliksiz, korkak, bezgin, içlerinde yaşam kırıntısı kalmamış, kompleks yumağı olup egosundaki bu açığı "ayh benim bunlara ihtiyacım yok!" kandırmasıyla kapatmaya uğraşan, popülarite karşıtı imajla "anti-popüler"lik gibi bri popüler havaya kapılmış, yeniliklere karşı, geri kafalı, ilerleme kaydedemeyecek, yokolmaya ve kaybetmeye mahkum insan görünümlü varlıklardır..

dünyada tuttukları yer bile görüntü boş kalmasın diyedir, olmasalar farketmez. feng shui felsefesi tüm dünyaya yayılsa katledilmeleri kaçınılmazdır.

şimdilik sadece kahrolsunlardır!

bu arada tanışmaktan memnun oldum efendim, onlardan birisi olarak..
    **
    11 -13 ... maybe dumb or maybe just numb
  10. 10.
    (bkz: aa benim lan bu)

(bkz: oto boka cahil diyen gerizekalılar)
    16 ... cepkah