bugün

yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *

pişmaniyedit: arap sen koşturma, bokunu çıkarıyosun.
koşturmazsa terbiyesizdir.
lodosun yandan, poyrazın önden vurmasıyla oluşan yeni bir yazar çeşnisi.
bebeğim bebeğim, çok özledim inan.

sana bu mektubu deri kaplı kılavyem ile yazıyorum. eski günlerin hatrına..
*
lafmacun'da da yazan*** yazar kişisi. bakın ne demişler kendisi için.

`http://www.lafmacun.org/entry/1666998`
sevgilisini sabah the house cafe'ye götürüp istanbul boğazı ve ortaköy camii'nin görkemli manzarasında diet tost ve corona yedirirdikten sonra öğlen bebek starbucks'ta boğaza karşı espresso macchiato'sunu yudumlarken lucky strike sigarasını tüttüren, akşam ise anjelique veya queen'de eğlenmeye götürüp vip loca'larında moët & chandon açtıran cool kişiliktir. öyle anlaşılıyor.

(bkz: çıktığı kızı simit sarayına götüren erkek)

edit: chokoprince adlı yazarımızın uyarsı "corona nasıl yenilir açıklar mısınız?" şeklinde. acele yazılmış bir entry olmasını kendisine belirteyim öncelikle. cümle şöyle olacak, "diet tost yedirip corona'sını içirttikten sonra öğlen bıdı bıdı bıdı.."

bu dikkati için kendisini tekrar tebrik ediyor, sevgilerimi sunuyorum. muck.

2012 edit: lucky strike o zamanlarda meşhurdu tabi. pek kimsede yoktu.
özel uçağı arızalanan ve mecburen taksiye binen yazar.
portakallı pekin ördeğini yeni bitirmiş ; entrylerini uşağına yazdıran ; iki bahçivan , üç seyis , altı şoföre sahip ; boş zamanlarında golf ve curling oynayan ve muhtemelen dedesi paşa olan yazar...
anlaşılan paranın kulu olmuş yazardır.
sevgililerini bu zamana kadar hep kız kulesinde, boğazda ve bilumum mekanlarda yemek yedirmiş, parası bok gibi olan. ve simit sarayımda simit yiyen ezilkleri(!) sevmeyen cüzdanı kabarık, paraya tapan yazarımız.
yazar olur olmaz dikkat çekme çalışması içine giren , bunu da başaran cool adam isimli tuhaf yazarın açtığı başlıkları 10 km öteden tanıma eylemidir...

(bkz: bu devirde hala halk pazarına gitmek)
(bkz: çıktığı kızı simit sarayına götüren erkek)
(bkz: hayatında hep bir dadı eksikliği çekmiş çocuk)
(bkz: hayatında hiç burger king e gitmemiş çocuk)
(bkz: burjuvaysam kime ne)
(bkz: cool olunmaz cool doğulur)
(bkz: online alisveris yaparken şirketi toptan almak)
(bkz: para sesini cep telefonu melodisi yapmak)
(bkz: babanın aldığı oyuncağı fakir çocuklara göstermek)
(bkz: tiki taklidi yapan fakir kızlar)
(bkz: fatura tutarı az gelince ödemekten utanmak)
sözlüğü karıştıran dış güç.
iddia ediyorum sözlüğün en fakir insanıdır.
biz bunun örneklerini çok gördük çünkü. farz-ı misal, durmadan cinsel içerikli entry girenler. birçoğu abazanın önde gideni olup, yazdıkları sadece gün ışığı görmemiş kendi fantezilerinden ibarettir. durumları usluplarının basitliğinden çok rahat anlaşılır zaten.
aynı şekilde sarayla, parayla kafayı bozmuş bu şahsın da yaptıkları kanımca sadece dilindedir. yoksa o da kız arkadaşını simit sarayına götürmektedir, yeri geldi mi de pazara gidip üç tanesi bi milyona don almaktadır.
götürür de, alır da. onun malı mülkünden bize ne; ister dünya fakiri olsun, ister dünya zengini. ama sözlüğü bi rahatsız etmesen be canım?
paraya para demeyen nesildaşımdır.

(bkz: ben paraya para demem para benim olmadıkça)
daha önce kendi seviyesinden olmayan kültürü baskın kalmış arkadaşlar ile girdiği muhabbetlere uludağ sözlükte girmeyecek olan kral!

ayrıca cool adam a bulaşmak akıl işi değildir. cool adam parasal akımın öncüsü, kültürizm ilahı, yorgun bir savaşçıdır. cool adam bu dünyanın görüp görebileceği en zengin mantıksal doğrudur. cool adam yaradılışın simgesi, tüm coolların kralıdır!

krala sahip çıkın.
gerçekte zengin olmayan ;açtığı başlıklarla dikkat çekmeye çalıştığı her halinden belli olan ; bizimle taşak geçen yazarcık... insanı kapitalizmden soğutmak adına çalışan bir devrimci olduğu şüphesindeyim... başkaları tarafından kral ilan edilmeyip ; kendini kral ilan etmiştir... öteki için ;

(bkz: dj ercik kral)
bir garip insan.

paraya tapan,insanları parasına göre sınıfçıklara sokuşturan bir 6. nesil yazardır.

(bkz: kendini aslan sanan kedi)
salvatore di stefano'nun çok alt derecede bir çakması.
aynı cool adam. Aynı bakışlar. Aynı klavye kullanış tarzı. Evet bu o olmalı. Burada da ortaya çıktı. Yapma arkadaşım. Yapma güzel kardeşim. Daha önce de yapıldı. Belki yeniyim bu ortamlarda biliyorum. Ama yapıldı be kardeşim. Yapılmamasına imkan yok.

Ciddiye almayın sizde. Takılsın kafasına göre. Gider sıkılınca.
sanırım yazdığı gibi öyle burnu 5 karış havalarda, snop etkisi ile hareket eden biri değildir sadece bakın böyle insanlar da var nasıl bir ironidir böyle demek için böyle şeyler yazan yazardır(?) ***
kral olduğunu (bkz: cool adam/#6289093) söyleyerek alçak gönüllülük yapmış yazardır. o kral değil tanrı'dır.

(bkz: aman tanrım)
(bkz: ekrana 10 km öteden bakmak)
geniş aile repliklerinden (Ç)alıntılarla entry giren yazar. bakalım neler varmış entrylerinde bunlardan. işte inciler:

asitsiz kolam, ucuz etim, tüplü monitörüm, sarmaşığımın, sefaletim vs. daha bir sürüsü.

azcık orijinal olaydın bari.
(bkz: hızlı koşan atın boku seyrek düşer)
(bkz: havalı korna)