1. 1.
  türk halkının ufku bu konuda biraz dar olduğundan, baya yüzeysel şeyler gelmektedir geylik hakkında akıllarına.

  -her geyin totoş olduğunu düşünürler. Yani; yumuşak, feminen...

  -her geyin kadın olmayı istediğini düşünürler.

  -her geyi kırıtan, "ay"lı konuşan tipler sanarlar.

  -her gördüğü bıyıksızı gey sanarlar.

  -her gördüğü bıyıklıyı da heteroseksüel erkek sanarlar.

  -bir erkeğin diğer bir erkekle olan aşkını görünce "ıyyyyyy iyrenç" gibi manasız bir tepki gösterirler.

  -her türk erkeği, bir arkadaşı geyse ona karşı mesafeli davranma güdüsüne kapılır. Arkadaşının kendine asılacağını düşünür. KEndisi en yakın kız arkadaşına bile yazabilme ihtimalini gözden her fırsatta geçirdiği için, aklına böyle şeyler bile gelebiliyordur.

  -evli olan bir erkeğin gey olabilme ihtimalini es geçerler. "adam evli yaaav, gey olamaz bu" derler, büyük yanlışa düşerler.

  -basında bile geylik tabudur. Sonra özgür basın, özgür gazetecilik diye tuttururlar. DAha "gey" kelimesini "ayyy ne kadar ayıp" gibi ibarelerle yan yana getiremeden yazamıyorlardır bile oysa. böyle yapınca ne yaptıklarını sanıyorlarsa, merak ediyorum doğrusu.

  bunun gibi şeyler işte. Kimse sizi bir erkeğe aşık olduğunuzla değerlendirmez. işin seks boyutunu düşünerek, bunu kendine dert edip, sizi kendinden farklı bir seçim yaptınız diye yargılar da yargılar. Sanki siz onu hayatı boyunca, onla bunla yattı diye yargılamışsınız gibi... garip adaletsiz yaklaşımlardır bunlar. akıllara gelen profil de bundan ibarettir işte. yazık...
  15 -6 ... koolcat
 2. 2.
  http://www.swfcabin.com/swf-files/1286838086.swf
  13 -1 ... durmusdiyeisimmiolur
 3. 3.
  geylerin erkeklerden hoşlandığını atlayan insanların çizdiği profildir. Bir gey feminenlikten hoşlanmadığı için geydir zaten. Kaslı, güçlü, yakışıklı, bildiğin adam gibi erkektir geyler.
  9 ... koolcat
 4. 4.
  yakışıklı erkek profilidir. buna kendimce şöyle bir yorum getirdim adam sikmekten yorulmuştur, başka zevkler arıyordur sikilmekte karar kılar ve zevk alır. yapmayın be oğlanlarım; halbuki ne hoşsunuz.
  1 -4 ... cennetindibi
 5. 5.
  erkeksi görünüşe önem verirler geyler her zaman hem kendisi hem partneri erkeksidir. erkeksi kokular kıyafetler giyerler çoğu kızda geylere bu yüzden aşık olur aslında. diğeri travestidir. zaten apayrı tatışılması gereken asıl konudur.
  8 ... maskot
 6. 6.
  hani çok eskiden atv de bir istanbul masalı vardı orda oynardı şimdilerin bir kadın bir erkeğinde oynayan emre karayel'i işte biz Türkiye olarak geyi ondan öğrendik o yüzdendir ki ilk aklıma o gelir.
  1 ... norrda
 7. 7.
  bir de aklımıza tek gelen "pasif gey" tanımına uyan geyler oluyor sanırım halk olarak; çünkü onlara göre aktif olan sapına kadar erkektir canım(!), o gey değildir aslında. zihniyetini zevdiğimin türk halkı. NE zaman düzeleceksin, daha da önemlisi ben böyle bir beyin düzelmesini görebilecek miyim acaba?!
  8 ... koolcat
 8. 8.
  ince kaşlı, tiz sesli, kılsız, abartılı konuşan, abartılı küpe takan, abuk sabuk hareketleri olan insanımsılar.
  1 -6 ... howling mad murdock
 9. 9.
  mimarlıkta okuyan bir erkek gelir aklıma. napayım arkadaşım dolular.
  2 ... toliveistodie
 10. 10.
  gey denilince akla gelmeyen erkek profilidir.*
  (bkz: gay)
  3 -3 ... mr asil