bugün

entry'ler (40)

texas

Adı aşk bu eziyetin. Texas,Legend Texas,Eski Texas vs.vs. uzayan bursaspor taraftar grubu.

(bkz: anti çarşı)
(bkz: bursankara reklam değil şehit emaneti)
(bkz: odam kireç tutmuyor)
(bkz: Böyle taraftar görülmedi)

2pac

Şu an piyasada olan rapper lar ile kıyaslandığında işi zevkten çok para için yaptığı kanısına vardığım ve çok sevdiğim değerli üstad. Bu Alem o nu unutmaz.

yobaz teoremi

Adrenalin her tarafta,çocuk uyan. ;)

şeytana küfür etmek sevap mıdır sorunsalı

Ahkam kesebildiğim tek ruhsal varlık :D
Bu sebeple dumduz gıderım. ^^

fraps

Lord Of Video Recorder.

trabzonspor un liverpool u yenmesi

Beşiktaşın Halk Arasında adının resmi olarak 8taş'a dönmesının resmidir.

sigara paketi üzerindeki resimler

Bunalımlık.

demet akalın

Hayran olmayan erkeğin,erkekliğinden şüphe edeceğim kişi.

hayal kurmak

Hayal kurmak insanları bir taraftan derin bir karamsarlığa iterken diğer taraftan yaşamını bunalım ve depresyon içinde yaşamaktan uzak köşelere çeker. Hayal kurmak güzeldir. Hayal kurmak insanı geliştirir ve insanın düşünce tarzını değiştirir. Hayal gücü büyük olan insan genelde mutlu insandır. Çünkü her zaman dolu tarafından bakmayı bilir.

(bkz: herkes hayal kursun) )

aspire

ACER firmasının en çok tercih edilen ürünüdür.

acer

Teknis servisinin bu kadar rezalet olduğunun farkına vardığı için 10.07.2010 tarihinde yanılmıyorsam Teknik servisini baştan aşşağı yenilemeye alan müşterilerini son derece önemseyen bir teknoloji firmasıdır. Ben 5739G sahibiyim. Üstüne Laptop görmedim duymadım bilmem. Müşteri hizmetlerine gitme gereksinimi bile duymadı makina 8. ayını doldurmuş olmasına rağmen.

Asus ile kıyaslama yapamam ancak Toshiba ve HP ile kıyaslarsak ACER'ın üstün olduğu kanaatindeyim.
Acer ile ilgili herhangi bir sorununuz olursa sözlükden özel mesaj ile ulaşmanız durumunda elimden gelen yardımı yaparım.

mustafa kemal atatürk vs recep tayyip erdoğan

Söz konusu olamaması gereken bir konu.

Tüm Türklerin şu dönemde şu durumda olmalarındaki en büyük sebep olan ATA'mız ile Aklı ve zekası normal insanların çok alt seviyesinde olan Kömüre g** verecek kadar kalitesiz ve seviyesiz insanların zirveye çıkardığı R.T.e.

Neylerini kıyaslayabiliriz ki ?

google da en çok aranan türk ünlü

(bkz: Hülya Avşar FAKE KiNG)
(bkz: Aysun kayacı)
(bkz: Hadise)
Bu listenin sonu yok.

sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

Seni çok seviyorum.
-Sigara içip gelicem.

erkeklerin laf atma amacı

Cesaret göstergesidir. Ben kimseden korkmam çekinmem kimse bana karışamaz.istediğime salça olurum istediğime giderimi atarımı yaparım. :D

super hippo

Süper kısmını işin içine katmassak mahallede maç sonrası yorgun bitkin bir halde yayılmışken markete su almaya gönderdiğimiz ufaklıklara taktığımız ad.
(bkz: hippo gel bakayım bi yanıma)
(bkz: Hippo Koş bi su kap gel abine)

sen de benim düşündüğüm şeyi mi düsünüyorsun

Telepati? Belkide ortamda sözü geçen konunun tek çıkar yolu olması ve iki kişininde o konuyu ister istemez düşünmesi sonucu ortaya zorunlu olarak çıkması gereken şey. o.O . Bunu ihtimaller olarak da düşünebiliriz. En güçlü ihtimal kimse herkes o ihtimali düşünür ve aynı şeyi mi düşünüyoruz biz diye bir tavır takınırlar. :D Nedense bu olay aradaki kardeşlik dostluk bağının gelişmesinde çok büyük bir etkiye sahiptir.

bayan yerine bağyan demek

Laf atarken kullanılması erkek için farklı bir hava katar o söze. Sonuçta yaptığı büyük bir iştir ve BAYAN kelimesi 1 hamlede ağızdan çıktığı için pek güçlü kalmamaktadır :D BAĞyan derken sarfedilen güç ile emek harcandığı düşünülür ve olan olur.

ebeveynlerin cinselliği anlatamaması

Daha çok içgüdüsel olduğu için ve onlarada anlatan olmadığı için nasıl anlatacaklarını bilemiyorlar.

siyah asildir

Siyah daha çok Gangsta,ThugsLife ve MAFiA' hayatı yaşamaya özenen gençlerin favori rengidir. Hayal kurarken düşünceleri tayfası ile siyah x5'lerden oluşan bir konvoy,Siyah gömlek, siyah kravat,siyah ceket vs.vs. kıyafetlerle orada burada turlamak.