1. 1.
  Yeşil Timsahlar Bursaspor'un en fanatik taraftar grubunun adı. Genellikle kale arkasındaki tribünlerde duran bu grup, yağmur çamur dinlemez, iç saha deplasman ayırmaz her maça koşarlar. Onlar için bir kimlik ve yaşam biçimidir takımları. Örneğin beşiktaş "çarşı" taraftarı gibi...
  8 -1 ... kirmastılı
 2. 2.
  bushun memleketi.
  edit: eyalet burasi, abd de.*
  3 -1 ... child
 3. 3.
  cebinde 10 dolardan daha fazla para tasımaman gereken aksi takdirde canından olabileceğin sehir.
  1 -2 ... ümit
 4. 4.
  (bkz: tommiks)
  ... probus
 5. 5.
  (bkz: inner smile)
  ... hendrix
 6. 6.
  en büyük şehri Houston olan ABD'nin sıcaklık ortalaması en yüksek ve petrol yatakları bulunan güney eyaleti
  ... city walk
 7. 7.
  amerikanin en büyük eyaletidir kendileri.. baş şehri austin dir houston san antonio dallas gibi şahane şehirleri de vardır..canlı müziğe de ev sahipliği yapan bir eyalettir.. fakat insanları biraz gerizekalıdır... Don't mess with texas sonraaa.. the lone star state ve george bush is my homeboy gibi angutça cümleleri kendilerine slogan eden bir insan topluluğudur..Texaslıların trucklara yani pick up tarzı arabalara fetişleri vardır..hele ki polisleri manyaktır otobanda 65 yerine 70 le gittiginizde state trooper olarak 1 saniye içinde aynanızda belirir 10 saniye içinde de size hayvan muamelesi yapar.. buna rağmen University of Texas dünyadaki en taş sarışınlara ev sahipliği yapmaktadır..Longhorns futbol takımının maçında 25 bin texas taraftarı varsa 5000 i sarışın mini etekli ve kovboy şapkalıdır..Ayrıca bide aggie(egi olarak kısaltıp dalga geçerim çok fena) vardır onlar da Texas A&M üniversitesi dir..
  1 ... mustafa
 8. 8.
  amerikanın yüzölçümü olarak en büyük eyaletidir. o kadar büyük ki yüzölçümü bizim ülke küçük kalıyo yanında. bunun yanı sıra adı türkçeye çelik blek olarak çevirilmiş çizgi romanın adıdır. haa bide bu isimde sağlam bir grup vardır. tapılası bir güzelliğe sahip olan solistleri için (bkz: sharleen spiteri)
  2 ... shyer
 9. 9.
  bursa sporun tekrar 1.lige cıkmasıyla birlikte beşiktaşın carşı grubuyla arasında olan cekişmenin dewam edecegini duşundugum bursa sporun taraftar holiganları. (bkz: carsi texasa karşı)
  3 -1 ... alpertini
 10. 10.
  bursaspor un devasa taraftar topluluğu.topluluğun eski lideri (bkz: paşa selim) çete kurmak suçundan dgm de bile yargılanmıştır.şu anda (bkz: texas supporters club) çatısı altında (bkz: duka) liderliğinde tribünleri çoşturmaktadırlar.tezahürata kalkmayan dövülür , az bağıran kemerle (kayışla) kırbaçlanır.
  grubun başını zafer mahalle ve setbaşı çocukları çekmektedir.
  teknik direktörü * haraca bağlamak , futbolcuların evini basmak , başkanı tokatlamak texas ve bursalılar için olağan şeylerdir.takım yenildiğinde tüm stadın koltukları sökülür sahaya atılır , ve altıparmaktaki dükkanlar tahrip edilir.
  kardeş takım ankaragücü dür.bursaspor-ankaragücü maçlarını taraflar beraber seyreder.bursa da her maçın 6. dakikasında ankaragücü diye tezahürat tutulur.ankara da ise her maçın 16. dakikasında bursaspor diye tezahürat tutulur.
  ayrıca (bkz: apo) nun gemlikte doğum gününü kutlamaktan gelen teröristlerle , telekomspor deplasmanından gelen texas taraftarları bozüyük(bilecik) civarında karşılaşmıştır.çıkan arbedede döner bıçaklı texaslılar , teröristlere ciddi kayıplar vermişlerdir.
  web adresi de aşağıdadır
  http://www.tsc1963.com/
  4 -5 ... sokaktakiadam