1. 1.
  başka bir laptop markası. ingiliz malıdır ancak tayland ve çinde üretilmektedir. ferrarimodeli dünyanın en hızlı laptopuymuş..
  ayrıntılı bilgi için; http://www.acer.com.tr
  3 -1 ... liberty
 2. 2.
  monitör ve masaüstü PC de üreten yüce marka.
  2 -1 ... mustafa tr
 3. 3.
  bazı modellerinde tespit ettiği pil arızası sebebiyle pillerini geri çağıran bilgisayar firması.
  1 ... rweasley
 4. 4.
  dizüstü bilgisayar markası. piyasada fazla ilgi çekmeyen bir markadır. sebep olarakta arasıra baş gösteren arızalar.
  -1 ... racer
 5. 5.
  fabrikası tayland da olan bilgisayar markası özelliklerine göre diğerleriyle kıyasladığınızda mutlaka aynı özellikte ve ucuz bilgisayar üretir.beğenmediğim tarafı çok sesli çalışması .
  aspire serisi beğeni topladı bakalım ne kötülüklerini göreceğiz zamanla.
  1 -3 ... eurasian
 6. 6.
  2 yildir aspire 1640 kullanan biri olarak , simdiye kadar hic bir sekilde ariza gormedigim cok cok memnun oldugum canim notebookum. ben nereye , o oraya. iliskimiz o kadar ileri derecede yani.
  3 ... calemityceyn
 7. 7.
  sadece marka olarak algılanmasına üzüldüğüm kelime. halk arasında acar kelimesinin bozulmuş haliyle yeni, taze anlamında kullanılan isimdir.
  1 -2 ... sermestan
 8. 8.
  http://www.sikayetvar.com da hakkında bir sürü şikayet olan bilgisayar markası. almak isteyenlern bir kere daha düşünmesi lazım.
  ... ardahan
 9. 9.
  Amerika'da iyi bir pazar payina sahip firmadir.Kiyaslamak gerekirse bir ustu Toshiba,bir alti ise Asus'tur.Turkiyede'ki dagiticisinin ihlas pazarlama olmasi sebebiyle kotu bir baslangic yapmistir.Neticede fiyat performans karsilastirilmasinda iyi sonuc verir;yuksek ram,kotu islemci tuzaklarina dikkat etmek gerekir(ben dustum ordan biliyorum).
  1 ... zirvato
 10. 10.
  kısa bir süre önce edindiğim, şimdilik memnun olduğum zamanın ne göstereceği belli olmadığı laptop markası. fiyat bakımından oldukça caziptir aynı zamanda.
  ... 6.4.r.1.$.h