entry'ler (53)

buket aydın

bir zamanlar ilber ortaylı tarafından itin götüne sokulan, son derece tatlı bir spiker.

o kadın öldü

hiç ölmeyeceklerini zanneden zavallıların attığı iğrenç haber manşeti.ulan ne utanmaz arlanmaz insanlarsınız, ölmüş bir insanın arkasından atıp tutuyorsunuz.anladık dirisine saygınız yok bari ölüsüne saygınız olsun.

yeni bir hayat

yarışmacılarının arasında bir adet recep ivedik'in bulunduğu program.saç,sakal,agresiflik her şey aynı; sadece 5-10 kilo fazlalığı var.

manuel fernandes

ligimizde oynayıp da, fenerbahçede görmek istediğim ender futbolculardan biri.bir bizim cristiana bakıyorum bir de fernandes'e aralarında 3-4 gömlek fark var.cristian futbolcuysa fernandes ne olarak tanımlanır hiç bilmiyorum.takımına bu kadar katkı sağlayan, her oynadığı maçta takımını bir seviye yukarı çıkaran futbolcu az bulunur.

4 artı 4 artı 4 eğitim sistemi

bir zamanlar futbol federasyonunun yabancı kontenjanı konusunda aldığı 6+2+2 kararı kadar saçma bir ugulama.

önder açıkbaş

oyunculukla,komedyenlikle ya da komiklikle uzaktan yakından alakası olmayan ,vasfını henüz anlayamadığım, masa veya sandalye misali okan bayülgenin programlarının demirbaşı olan saçma sapan bir şahsiyet.bir de bu adamın komik olduğunu iddia edenler var.gerçekten çok yazık.

fatih projesi

90 kişilik sınıflarda, kucak kucağa eğitim verilen bir ülkede son derece elzem olan bir proje.

5 şubat 2012 fenerbahçe beşiktaş maçı

hangi takımın zenci sevdiğini birkez daha gözler önüne seren maç.

otobüste ayakta kitap okumak

yalandan yere, sırf etrafa "bak ben ne kadar kültürlüyüm ayakta bile kitabımı elimden bırakmıyorum" mesajı vermek için yapılan abukluktur.o kitabı okuyan şahıs kesinlikle okuduğunda bir bok anlamamktadır.bu eylemi icraat eden şahsa sorsan kitabın ismini bile söyleyemez o derece hakimdir kitaba.

hd iskender

kesinlikle ama kesinlikle iskender satmayan restauranttır.bunların yaptıkları garip yiyeceğe iskender demek, büyük iskendere bile hakaret etmek sayılır.adamlar bildiğin tereyağlı saman satıyorlar.hayatında hiç iskender yememiş garip tipler de iskender yediklerini sanarak otluyorlar.

üçüncü senelerini kutlayan liseli umut ve elif

küfür edilesi liselilerdir.

http://inciswf.com/1305674001.swf

18 ocak 2012 real madrid fc barcelona maçı

pepe'nin orospu çocukluğunu bir adım öteye taşıdığı maç.

lefter küçükandonyadis

nur içinde yat efsane kaptan.bedenin göçüp gitti ama ruhun hep bizimle.

kürtlerle ilgili atasözleri

çingen çalar kürt oynar.

henri bienvenu

vladimir bestchastnykh ' in kamerun şubesi.yeminle guizayı aratıyor bu herif.guiza hiç olmazsa arada klas goller atıyordu , bu adam tam kalas.

vanlı müslüm

ciguli ajdar karışımı bir insan evladı.evlerden uzak.

can bonomo

palermo da orta saha mevkisinde oynayan , gürcü asıllı italyan futbolcu.

takmayacaksın

efkarlanınca bu parçanın içinde geçen "tak takacaksın 6 ay yatacaksın" kısmını mırıldandığım , bir zamanların muhteşem reklam müziği.

türklerin uzaya çıkamamasının nedenleri

bunun sebebi uzayın bize gelmesini beklediğimiz için olabilir.

adını feriha koydum

sadece ismine bakılarak bile izlenilmemesi gereken dizi.adını feriha koydum ne lan.bana ne ne koyarsan koy istersen cemşit koy.